Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    6D1AE
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    EGR-klep

    Productnummer: 27-4118
    ART: 27-4118 / EAN: 5903766373003

    MAXGEAR
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 127,36
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4054224764756
    Productnummer 176475
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 175,38

    EAN code 5710476204882
    Productnummer 8813 24022
    Merk TRISCAN
    Prijs incl. btw.
    € 195,12

    EAN code 4048488053169
    Productnummer AV6115
    Merk AUTLOG
    Prijs incl. btw.
    € 137,89

    EAN code 5704651674867
    Productnummer 72-0143
    Merk ELSTOCK
    Prijs incl. btw.
    € 138,19

    EAN code 8718042461407
    Productnummer 48761
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    € 138,50

    EAN code 8001063726304
    Productnummer 571822112134
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    € 168,84

    EAN code 5707286514287
    Productnummer 98517
    Merk NISSENS
    Prijs incl. btw.
    € 143,58

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    OPEL OPEL
    Fabrikant Productnummer
    OPEL 05851051
    OPEL 05851593
    OPEL 0851748
    OPEL 097325019
    OPEL 097355042
    OPEL 5851051
    OPEL 5851593
    OPEL 851748
    OPEL 97325019
    OPEL 97355042
    ISUZU 8973550420
    ISUZU 8980607951
    STANDARD AUTOMOBILE 14382
    STANDARD AUTOMOBILE EGR259
    GENERAL MOTORS 97325019
    GENERAL MOTORS 97355042
    GENERAL MOTORS 98060795
    Usage nummers

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 3322937286980
    Productnummer GS8471
    Merk TRW
    Prijs incl. btw.
    $46.21

    EAN code 5907558592191
    Productnummer 26-0555
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $4.70

    EAN code 4047024894617
    Productnummer 0 986 134 055
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $111.89

    EAN code 8050947046922
    Productnummer 215820001400
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $121.12

    EAN code 4010326482899
    Productnummer 48289
    Merk NGK
    Prijs incl. btw.
    $49.54

    EAN code 4054224744079
    Productnummer 174407
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $32.54

    Op voorraad

    EAN code 4054224851630
    Productnummer 185163
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $59.99

    Op voorraad

    EAN code 7394410105701
    Productnummer 4077816
    Merk LESJÖFORS
    Prijs incl. btw.
    $46.53

    EAN code 3276421191062
    Productnummer 119106
    Merk SWF
    Prijs incl. btw.
    $153.54

    EAN code 5050063667080
    Productnummer ADD66708
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    $9.25

    EGR Valve

    De EGR-klep (27-4118) regelt de recirculatie van uitlaatgassen voor een lagere uitstoot. Porza-kleppen zorgen voor een betrouwbare werking en nauwkeurige regeling.



    FAQ

    Een EGR-klep (uitlaatgasrecirculatieklep) regelt de terugvoer van uitlaatgassen naar het inlaatsysteem van de motor. De functie ervan is het verminderen van stikstofoxide (NOx)-uitstoot en het verbeteren van de verbrandingsefficiëntie door de verbrandingstemperatuur te verlagen.

    Vervanging is noodzakelijk wanneer de klep verstopt, vastgelopen of elektronisch defect is. Veelvoorkomende symptomen zijn onder andere een brandend motorstoringslampje, een onregelmatige stationaire loop, verminderde prestaties, een hoger brandstofverbruik en een hogere uitstoot.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige emissiebeheersingscomponenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, wordt de compatibiliteit vóór verzending gecontroleerd. Als het product niet past, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1