Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    E9C40
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    EGR-klep

    Productnummer: 48400
    ART: 48400 / EAN: 8718042321466

    NRF
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 91,89
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4054224745960
    Productnummer 174596
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 246,77

    EAN code 5901619502389
    Productnummer 27-0185
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 64,96

    EAN code 4028977518980
    Productnummer 7.22946.34.0
    Merk PIERBURG
    Prijs incl. btw.
    € 186,52

    EAN code 5903364334673
    Productnummer 27-4058
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 61,31

    EAN code 5710476204257
    Productnummer 8813 15032
    Merk TRISCAN
    Prijs incl. btw.
    € 100,97

    EAN code 8033419044619
    Productnummer 01610
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    € 14,02

    EAN code 8718042302410
    Productnummer 48334
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    € 83,57

    EAN code 5707286495647
    Productnummer 98306
    Merk NISSENS
    Prijs incl. btw.
    € 84,23

    EAN code 4048488040206
    Productnummer AV6028
    Merk AUTLOG
    Prijs incl. btw.
    € 62,84

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    FIAT FIAT
    LANCIA LANCIA
    Fabrikant Productnummer
    LANCIA 46530857
    LANCIA 46778209
    LANCIA 55182483
    LANCIA 55204236
    LANCIA 55215030
    FIAT 46530857
    FIAT 46778209
    FIAT 55182483
    FIAT 55204236
    FIAT 55215030
    Usage nummers
    NRF 48400
    48400
    8
    71804E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4010326940726
    Productnummer 94072
    Merk NTK
    Prijs incl. btw.
    $94.61

    EAN code 5901619599648
    Productnummer 26-0592
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $3.87

    EAN code 4044197822539
    Productnummer FCL694192
    Merk FERODO
    Prijs incl. btw.
    $46.21

    EAN code 4044197821525
    Productnummer FCL694078
    Merk FERODO
    Prijs incl. btw.
    $50.15

    EAN code 087295164167
    Productnummer 6416
    Merk NGK
    Prijs incl. btw.
    $58.32

    EAN code 4011558057749
    Productnummer FP 1919
    Merk MANN-FILTER
    Prijs incl. btw.
    $21.13

    EAN code 4025258668518
    Productnummer 22-184238
    Merk BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $104.58

    EAN code 5907558578706
    Productnummer 26-0503
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $3.73

    EAN code 5902659725295
    Productnummer 28-0369
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $2.81

    EAN code 4060426310714
    Productnummer FCL695350
    Merk FERODO
    Prijs incl. btw.
    $77.65

    EGR Valve

    The EGR-klep (48400) regulates exhaust gas recirculation for reduced emissions. Porza valves ensure reliable operation and precise control.  



    FAQ

    Een EGR-klep (uitlaatgasrecirculatieklep) regelt de terugvoer van uitlaatgassen naar het inlaatsysteem van de motor. De functie ervan is het verminderen van stikstofoxide (NOx)-uitstoot en het verbeteren van de verbrandingsefficiëntie door de verbrandingstemperatuur te verlagen.

    Vervanging is noodzakelijk wanneer de klep verstopt, vastgelopen of elektronisch defect is. Veelvoorkomende symptomen zijn onder andere een brandend motorstoringslampje, een onregelmatige stationaire loop, verminderde prestaties, een hoger brandstofverbruik en een hogere uitstoot.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige emissiebeheersingscomponenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, wordt de compatibiliteit vóór verzending gecontroleerd. Als het product niet past, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1