Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    39DFE
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    EGR-klep

    Productnummer: 48635
    ART: 48635 / EAN: 8718042355065

    NRF
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 155,29
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4054224858646
    Productnummer 185864
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 198,22

    EAN code 5012759573662
    Productnummer EG10543-12B1
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    € 204,78

    EAN code 5012759573761
    Productnummer EG10554-12B1
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    € 175,20

    EAN code 5050063188769
    Productnummer ADC47219
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    € 381,53

    EAN code 4082300819991
    Productnummer 6NU 014 864-641
    Merk HELLA
    Prijs incl. btw.
    € 148,13

    EAN code 4082300867541
    Productnummer 6NU 014 865-131
    Merk HELLA
    Prijs incl. btw.
    € 154,77

    EAN code 8033419410469
    Productnummer 88099
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    € 139,83

    EAN code 5707286505834
    Productnummer 98415
    Merk NISSENS
    Prijs incl. btw.
    € 116,11

    EAN code 8050947112917
    Productnummer 571822112228
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    € 156,99

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    MERCEDES-BENZ MERCEDES-BENZ
    MITSUBISHI MITSUBISHI
    PEUGEOT PEUGEOT
    RENAULT RENAULT
    Fabrikant Productnummer
    MITSUBISHI ME191047
    MITSUBISHI ME204317
    MERCEDES-BENZ 6110900254
    MERCEDES-BENZ 6110900354
    MERCEDES-BENZ 6110900954
    MERCEDES-BENZ A6110900254
    MERCEDES-BENZ A6110900354
    MERCEDES-BENZ A6110900954
    Usage nummers
    NRF 48635
    48635
    8
    71804E+12
    FE48635

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5711343392657
    Productnummer F 032 116 368
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    $215.03

    EAN code 5902659717870
    Productnummer 11-0534
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $37.04

    EAN code 4054224775615
    Productnummer 177561
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $46.51

    Op voorraad

    EAN code 5050063109917
    Productnummer ADA108633
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    $125.16

    EAN code 5902659718020
    Productnummer 11-0549
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $43.61

    EAN code 0815710025102
    Productnummer A-3944
    Merk Arnott
    Prijs incl. btw.
    $419.40

    EAN code 5711343136237
    Productnummer F 032 333 135
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    $27.09

    EAN code 4054224721094
    Productnummer 172109
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $26.12

    Op voorraad

    EAN code 087295157886
    Productnummer 5788
    Merk NGK
    Prijs incl. btw.
    $5.53

    Op voorraad

    EAN code 4054224794937
    Productnummer 179493
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $48.94

    Op voorraad

    EGR Valve

    The EGR-klep (48635) regulates exhaust gas recirculation for reduced emissions. Porza valves ensure reliable operation and precise control.  



    FAQ

    Een EGR-klep (uitlaatgasrecirculatieklep) regelt de terugvoer van uitlaatgassen naar het inlaatsysteem van de motor. De functie ervan is het verminderen van stikstofoxide (NOx)-uitstoot en het verbeteren van de verbrandingsefficiëntie door de verbrandingstemperatuur te verlagen.

    Vervanging is noodzakelijk wanneer de klep verstopt, vastgelopen of elektronisch defect is. Veelvoorkomende symptomen zijn onder andere een brandend motorstoringslampje, een onregelmatige stationaire loop, verminderde prestaties, een hoger brandstofverbruik en een hogere uitstoot.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige emissiebeheersingscomponenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, wordt de compatibiliteit vóór verzending gecontroleerd. Als het product niet past, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1