Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    4E1C1
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    EGR-klep

    Productnummer: 571822112016
    ART: 571822112016 / EAN: 8001063782218

    Prijs incl. btw.
    € 101,56
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4028977519000
    Productnummer 7.22818.57.0
    Merk PIERBURG
    Prijs incl. btw.
    € 131,70

    EAN code 5710476204943
    Productnummer 8813 24037
    Merk TRISCAN
    Prijs incl. btw.
    € 94,14

    EAN code 5905993144517
    Productnummer 120-00-135
    Merk ABAKUS
    Prijs incl. btw.
    € 9,64

    EAN code 8718042302298
    Productnummer 48323
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    € 97,08

    EAN code 8033419409258
    Productnummer 88012E
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    € 82,90

    EAN code 4010326914925
    Productnummer 91492
    Merk NTK
    Prijs incl. btw.
    € 117,24

    EAN code 5707286463394
    Productnummer 98154
    Merk NISSENS
    Prijs incl. btw.
    € 101,14

    EAN code 5704651472739
    Productnummer 72-0023
    Merk ELSTOCK
    Prijs incl. btw.
    € 85,62

    EAN code 4014427161691
    Productnummer 710725D
    Merk BorgWarner
    Prijs incl. btw.
    € 86,25

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    MITSUBISHI MITSUBISHI
    NISSAN NISSAN
    OPEL OPEL
    RENAULT RENAULT
    VOLVO VOLVO
    Fabrikant Productnummer
    OPEL 4409585
    OPEL 4411757
    OPEL 4412632
    OPEL 4413408
    OPEL 4415798
    OPEL 4416575
    OPEL 4430902
    OPEL 93160003
    OPEL 93160754
    OPEL 93161069
    OPEL 93161219
    OPEL 93161487
    OPEL 93183146
    OPEL 93188701
    RENAULT 7700107797
    RENAULT 8200229190
    RENAULT 8200231630
    RENAULT 8200282880
    RENAULT 8200360200
    RENAULT 8200467001
    RENAULT 8200542997
    Usage nummers
    EV016

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4260093150815
    Productnummer 20505
    Merk
    Prijs incl. btw.
    $39.73

    EAN code 4010326482783
    Productnummer 48278
    Merk NGK
    Prijs incl. btw.
    $34.51

    EAN code 8001063842684
    Productnummer 571822112010
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $80.23

    EAN code 8001063799704
    Productnummer 571822112157
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $285.03

    EGR Valve

    De EGR-klep (571822112016) regelt de recirculatie van uitlaatgassen voor een lagere uitstoot. Porza-kleppen zorgen voor een betrouwbare werking en nauwkeurige regeling.



    FAQ

    Een EGR-klep (uitlaatgasrecirculatieklep) regelt de terugvoer van uitlaatgassen naar het inlaatsysteem van de motor. De functie ervan is het verminderen van stikstofoxide (NOx)-uitstoot en het verbeteren van de verbrandingsefficiëntie door de verbrandingstemperatuur te verlagen.

    Vervanging is noodzakelijk wanneer de klep verstopt, vastgelopen of elektronisch defect is. Veelvoorkomende symptomen zijn onder andere een brandend motorstoringslampje, een onregelmatige stationaire loop, verminderde prestaties, een hoger brandstofverbruik en een hogere uitstoot.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige emissiebeheersingscomponenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, wordt de compatibiliteit vóór verzending gecontroleerd. Als het product niet past, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1