Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    45876
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    EGR-klep

    Productnummer: 571822112108
    ART: 571822112108 / EAN: 8001063875187

    Prijs incl. btw.
    € 79,44
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4028977847769
    Productnummer 7.24809.73.0
    Merk PIERBURG
    Prijs incl. btw.
    € 123,11

    EAN code 5710476204127
    Productnummer 8813 10014
    Merk TRISCAN
    Prijs incl. btw.
    € 95,46

    EAN code 5903766355061
    Productnummer 27-4100
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 55,15

    EAN code 8718042302397
    Productnummer 48332
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    € 75,90

    EAN code 5707286463530
    Productnummer 98168
    Merk NISSENS
    Prijs incl. btw.
    € 73,34

    EAN code 5704651673242
    Productnummer 72-0046
    Merk ELSTOCK
    Prijs incl. btw.
    € 86,58

    EAN code 4054224703298
    Productnummer 170329
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 126,49

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    FORD FORD
    MAZDA MAZDA
    VOLVO VOLVO
    Fabrikant Productnummer
    VOLVO 30658187
    VOLVO 30658187A
    VOLVO 30757402
    VOLVO 30757402AA
    VOLVO 31251243
    VOLVO 31251243AA
    VOLVO 31251423
    VOLVO 31359796
    VOLVO 36000666
    VOLVO 36000976
    VOLVO 36013551
    VOLVO 8694697
    VOLVO 8694697A
    FORD 1119890
    FORD 1134210
    FORD 1134310
    FORD 1211356
    FORD 1358360
    FORD 1472884
    FORD 1590848
    FORD 1S7G-9D475-AE , 1S7G9D475AE
    FORD 1S7G9D475AE
    FORD 1S7G9D475AF
    FORD 1S7G9D475AG
    FORD 1S7G9D475AH
    FORD 1S7G9D475AJ
    FORD 1S7G9D475AK
    FORD 1S7G9D475AL
    FORD 5204549
    MAZDA 20LF01300
    MAZDA LF01-20-300 , LF0120300
    MAZDA LF01-20-300A , LF0120300A
    MAZDA LF01-20-300B , LF0120300B
    MAZDA LF0120300
    MAZDA LF0120300A
    MAZDA LF0120300B
    MAZDA LF0120300Z08
    STANDARD AUTOMOBILE 14938
    Usage nummers
    EV108

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 7316571224527
    Productnummer VKBA 3489
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    $81.59

    EAN code 4010326482905
    Productnummer 48290
    Merk NGK
    Prijs incl. btw.
    $126.58

    EAN code 8052744059587
    Productnummer 01.4431
    Merk Ac Rolcar
    Prijs incl. btw.
    $119.90

    EAN code 8050947153873
    Productnummer 215820003300
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $164.47

    EAN code 3276427004090
    Productnummer 700409
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    $265.99

    EAN code 8001063824611
    Productnummer 571822112017
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $104.63

    EAN code 5901619503416
    Productnummer 27-0190
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $71.73

    EAN code
    Productnummer 70850
    Merk MOTUL
    Prijs incl. btw.
    $1336.75

    EAN code 8718042407122
    Productnummer 48721
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    $487.98

    EAN code 8052744056500
    Productnummer 01.4010
    Merk Ac Rolcar
    Prijs incl. btw.
    $122.13

    EGR Valve

    De EGR-klep (571822112108) regelt de recirculatie van uitlaatgassen voor een lagere uitstoot. Porza-kleppen zorgen voor een betrouwbare werking en nauwkeurige regeling.



    FAQ

    Een EGR-klep (uitlaatgasrecirculatieklep) regelt de terugvoer van uitlaatgassen naar het inlaatsysteem van de motor. De functie ervan is het verminderen van stikstofoxide (NOx)-uitstoot en het verbeteren van de verbrandingsefficiëntie door de verbrandingstemperatuur te verlagen.

    Vervanging is noodzakelijk wanneer de klep verstopt, vastgelopen of elektronisch defect is. Veelvoorkomende symptomen zijn onder andere een brandend motorstoringslampje, een onregelmatige stationaire loop, verminderde prestaties, een hoger brandstofverbruik en een hogere uitstoot.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige emissiebeheersingscomponenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, wordt de compatibiliteit vóór verzending gecontroleerd. Als het product niet past, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1