Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    84205
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    EGR-klep

    Productnummer: 73-0092
    ART: 73-0092 / EAN: 5704651674621

    ELSTOCK
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 101,04
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4103590661906
    Productnummer A2C59516597
    Merk CONTINENTAL/VDO
    Prijs incl. btw.
    € 192,64

    EAN code 4054224703267
    Productnummer 170326
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 142,36

    EAN code 5710476204950
    Productnummer 8813 24039
    Merk TRISCAN
    Prijs incl. btw.
    € 163,52

    EAN code 5903364334505
    Productnummer 27-4041
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 102,12

    EAN code 4028977922459
    Productnummer 7.10334.03.0
    Merk PIERBURG
    Prijs incl. btw.
    € 199,23

    EAN code 4010326953337
    Productnummer 95333
    Merk NTK
    Prijs incl. btw.
    € 119,08

    EAN code 5707286513761
    Productnummer 98463
    Merk NISSENS
    Prijs incl. btw.
    € 125,10

    EAN code 4048488047298
    Productnummer AV6084
    Merk AUTLOG
    Prijs incl. btw.
    € 98,72

    EAN code 5707286481060
    Productnummer 98265
    Merk NISSENS
    Prijs incl. btw.
    € 97,51

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    NISSAN NISSAN
    OPEL OPEL
    RENAULT RENAULT
    Fabrikant Productnummer
    OPEL 4400651
    OPEL 4420704
    OPEL 4453017
    OPEL 93168407
    OPEL 93198888
    OPEL 95508569
    RENAULT 147100385R
    RENAULT 147105543R
    RENAULT 147106341R
    RENAULT 8200796674
    RENAULT 8200987088
    RENAULT 93168407
    NISSAN 14710-00Q0Y , 1471000Q0Y
    NISSAN 1495600Q1J
    VAUXHALL 93168407
    VAUXHALL 93198888
    VAUXHALL 95508569
    GENERAL MOTORS 4420704
    Usage nummers

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4029416442002
    Productnummer J3350817
    Merk Herth+Buss Jakoparts
    Prijs incl. btw.
    $11.81

    EAN code 8033989019147
    Productnummer 17112
    Merk ORIGINAL IMPERIUM
    Prijs incl. btw.
    $5.49

    EAN code 4013872330768
    Productnummer 3100 026 531
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $191.43

    EAN code 4005108954459
    Productnummer 415 0650 10
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    $362.02

    EAN code 5903766324333
    Productnummer 50-0419
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $60.19

    EAN code 4013872766185
    Productnummer 994 221
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $68.72

    EAN code 4046001852336
    Productnummer V48-72-0081
    Merk VEMO
    Prijs incl. btw.
    $58.68

    EAN code 042511033740
    Productnummer KJ20DR-M11
    Merk DENSO
    Prijs incl. btw.
    $5.20

    Op voorraad

    EGR Valve

    De EGR-klep (73-0092) regelt de recirculatie van uitlaatgassen voor een lagere uitstoot. Porza-kleppen zorgen voor een betrouwbare werking en nauwkeurige regeling.



    FAQ

    Een EGR-klep (uitlaatgasrecirculatieklep) regelt de terugvoer van uitlaatgassen naar het inlaatsysteem van de motor. De functie ervan is het verminderen van stikstofoxide (NOx)-uitstoot en het verbeteren van de verbrandingsefficiëntie door de verbrandingstemperatuur te verlagen.

    Vervanging is noodzakelijk wanneer de klep verstopt, vastgelopen of elektronisch defect is. Veelvoorkomende symptomen zijn onder andere een brandend motorstoringslampje, een onregelmatige stationaire loop, verminderde prestaties, een hoger brandstofverbruik en een hogere uitstoot.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige emissiebeheersingscomponenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, wordt de compatibiliteit vóór verzending gecontroleerd. Als het product niet past, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1