Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    C2977
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    EGR-klep

    Productnummer: 96814
    ART: 96814 / EAN: 4010326968140

    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 104,16
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 5710476204813
    Productnummer 8813 24004
    Merk TRISCAN
    Prijs incl. btw.
    € 65,36

    EAN code 5012759174036
    Productnummer EG10006-12B1
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    € 70,79

    EAN code 8033419410872
    Productnummer 88123
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    € 104,44

    EAN code 4048488037381
    Productnummer AV6004
    Merk AUTLOG
    Prijs incl. btw.
    € 50,61

    EAN code 5707286465466
    Productnummer 98187
    Merk NISSENS
    Prijs incl. btw.
    € 54,26

    EAN code 8718042378781
    Productnummer 48671
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    € 39,62

    EAN code 8001063655253
    Productnummer 571822112026
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    € 64,52

    EAN code 5907558579871
    Productnummer 27-0149
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 50,90

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    OPEL OPEL
    Fabrikant Productnummer
    OPEL 17098361
    OPEL 5851025
    OPEL 5851603
    OPEL 93184996
    OPEL R1090060
    VAUXHALL 17098361
    VAUXHALL 5851025
    VAUXHALL 5851603
    VAUXHALL 93184996
    VAUXHALL R1090060
    Usage nummers
    EGE5-V089
    NTK96814
    96814
    4
    01033E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4030776028225
    Productnummer H17W06
    Merk HENGST FILTER
    Prijs incl. btw.
    $9.07

    EAN code 5901619506837
    Productnummer 26-0753
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $3.29

    EAN code 8718042302311
    Productnummer 48324
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    $51.44

    EAN code 8718042403025
    Productnummer 48708
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    $126.95

    EAN code 8718042304667
    Productnummer 48374
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    $95.42

    EAN code 4005108112767
    Productnummer 624 3152 00
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    $265.54

    EAN code 5703858791803
    Productnummer 762332
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    $31.00

    EAN code 4047023479525
    Productnummer 0 092 S30 070
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $120.89

    EAN code 4054224012055
    Productnummer 101205
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $6.59

    Op voorraad

    EAN code 4047023479310
    Productnummer 0 092 S40 050
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $108.88

    EGR Valve

    The EGR-klep (96814) regulates exhaust gas recirculation for reduced emissions. Porza valves ensure reliable operation and precise control.  



    FAQ

    Een EGR-klep (uitlaatgasrecirculatieklep) regelt de terugvoer van uitlaatgassen naar het inlaatsysteem van de motor. De functie ervan is het verminderen van stikstofoxide (NOx)-uitstoot en het verbeteren van de verbrandingsefficiëntie door de verbrandingstemperatuur te verlagen.

    Vervanging is noodzakelijk wanneer de klep verstopt, vastgelopen of elektronisch defect is. Veelvoorkomende symptomen zijn onder andere een brandend motorstoringslampje, een onregelmatige stationaire loop, verminderde prestaties, een hoger brandstofverbruik en een hogere uitstoot.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige emissiebeheersingscomponenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, wordt de compatibiliteit vóór verzending gecontroleerd. Als het product niet past, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1