Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    4D6E6
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    EGR-klep

    Productnummer: 98181
    ART: 98181 / EAN: 5707286464698

    NISSENS
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 111,90
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4027816452102
    Productnummer 45210
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 239,04

    EAN code 5901619523643
    Productnummer 27-0228
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 101,63

    EAN code 5710476203984
    Productnummer 8813 10001
    Merk TRISCAN
    Prijs incl. btw.
    € 140,21

    EAN code 5903766372983
    Productnummer 27-4116
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 74,54

    EAN code 5012759437308
    Productnummer EG10396-12B1
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    € 193,02

    EAN code 4048488040183
    Productnummer AV6026
    Merk AUTLOG
    Prijs incl. btw.
    € 108,38

    EAN code 4028977847714
    Productnummer 7.24809.68.0
    Merk PIERBURG
    Prijs incl. btw.
    € 265,98

    EAN code 4010326936088
    Productnummer 93608
    Merk NTK
    Prijs incl. btw.
    € 178,03

    EAN code 8033419410803
    Productnummer 88117E
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    € 118,02

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    ALFA ROMEO ALFA ROMEO
    CITROËN CITROËN
    FIAT FIAT
    FORD FORD
    LANCIA LANCIA
    PEUGEOT PEUGEOT
    VOLVO VOLVO
    Fabrikant Productnummer
    CITROËN 161831
    CITROËN 1618GZ
    CITROËN 1618S8
    PEUGEOT 161831
    PEUGEOT 1618GZ
    PEUGEOT 1618S8
    LANCIA 71788564
    LANCIA 71788576
    LANCIA 9656612380
    LANCIA 9681825280
    FIAT 71788523
    FIAT 71788525
    FIAT 71788532
    FIAT 71788535
    FIAT 71788564
    FIAT 71788576
    FIAT 71793024
    FIAT 71793027
    FIAT 71793041
    FIAT 71793404
    FIAT 71793409
    FIAT 9656612380
    FIAT 9681825280
    VOLVO 36000980
    VOLVO 36050870
    FORD 1231964
    FORD 1436390
    FORD 1807605
    FORD 3M5Q9D475BA
    FORD 6M5Q9D475AA
    FORD RE6M5Q9D475AA
    ALFA ROMEO 71788525
    ALFA ROMEO 71789470
    ALFA ROMEO 71793041
    Usage nummers
    R2810039041A1

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5707286495609
    Productnummer 98302
    Merk NISSENS
    Prijs incl. btw.
    $63.31

    EAN code 4014427161684
    Productnummer 710926D
    Merk BorgWarner
    Prijs incl. btw.
    $115.87

    EAN code 4054224790397
    Productnummer 179039
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $332.21

    Op voorraad

    EAN code 4059923051497
    Productnummer 350 171
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $71.44

    EAN code 4040074526385
    Productnummer 712 321 0001
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $12.15

    EAN code 8033419412692
    Productnummer 88261
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    $151.07

    EAN code 4054224890721
    Productnummer 189072
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $108.00

    Op voorraad

    EAN code 5907558594201
    Productnummer 72-2045
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $7.85

    EAN code 5907558537710
    Productnummer 26-0290
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $4.63

    EAN code 5710476204509
    Productnummer 8813 17008
    Merk TRISCAN
    Prijs incl. btw.
    $131.87

    EGR Valve

    De EGR-klep (98181) regelt de recirculatie van uitlaatgassen voor een lagere uitstoot. Porza-kleppen zorgen voor een betrouwbare werking en nauwkeurige regeling.



    FAQ

    Een EGR-klep (uitlaatgasrecirculatieklep) regelt de terugvoer van uitlaatgassen naar het inlaatsysteem van de motor. De functie ervan is het verminderen van stikstofoxide (NOx)-uitstoot en het verbeteren van de verbrandingsefficiëntie door de verbrandingstemperatuur te verlagen.

    Vervanging is noodzakelijk wanneer de klep verstopt, vastgelopen of elektronisch defect is. Veelvoorkomende symptomen zijn onder andere een brandend motorstoringslampje, een onregelmatige stationaire loop, verminderde prestaties, een hoger brandstofverbruik en een hogere uitstoot.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige emissiebeheersingscomponenten met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, wordt de compatibiliteit vóór verzending gecontroleerd. Als het product niet past, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1