Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    4DD10
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    INT.FILT.HEPA

    Productnummer: AHH238
    ART: AHH238 / EAN: 3286066902381

    PURFLUX
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 20,06
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4047023215710
    Productnummer 1 987 432 413
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 14,21

    EAN code 4027816294689
    Productnummer 29468
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 15,31

    EAN code 4011558409401
    Productnummer CUK 2440
    Merk MANN-FILTER
    Prijs incl. btw.
    € 18,60

    EAN code 4011558057626
    Productnummer FP 2440
    Merk MANN-FILTER
    Prijs incl. btw.
    € 27,55

    EAN code 4047026145793
    Productnummer 0 986 628 536
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 28,70

    EAN code 4047026795127
    Productnummer 0 986 628 636
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 26,18

    EAN code 5904608901507
    Productnummer K 1150A
    Merk FILTRON
    Prijs incl. btw.
    € 16,47

    EAN code 3276426988834
    Productnummer 698883
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    € 12,35

    EAN code 3276427155105
    Productnummer 715510
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    € 9,28

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    FORD FORD
    VOLVO VOLVO
    Fabrikant Productnummer
    VOLVO 30676484
    VOLVO 30780377
    FORD 1354953
    FORD 1452346
    FORD 1494691
    FORD 1713182
    FORD 4M5J19G244AA
    FORD 4M5J19G244AAHF
    FORD 4M5J19G244ABHF
    Usage nummers
    PX AHH238
    AHH238
    3
    28607E+12
    206
    206 - PURFLUX INTERIEURFILTERS
    00

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4975793524230
    Productnummer DUR-043L
    Merk DENSO
    Prijs incl. btw.
    $12.46

    EAN code 4047023060044
    Productnummer 0 986 134 559
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $155.25

    EAN code 4060426250669
    Productnummer FCL695305
    Merk FERODO
    Prijs incl. btw.
    $42.28

    EAN code 5902659726223
    Productnummer AC568495
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $55.53

    EAN code 4250093410552
    Productnummer P1055
    Merk HEPU
    Prijs incl. btw.
    $44.42

    EAN code 5903766389967
    Productnummer 19-4588
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $85.77

    EAN code 4054224761359
    Productnummer 176135
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $5.02

    EAN code 5904608803214
    Productnummer K 1321
    Merk FILTRON
    Prijs incl. btw.
    $6.03

    EAN code 3276425065901
    Productnummer 506590
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    $46.06

    EAN code 5057746153809
    Productnummer ADG025105
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    $8.14

    Filter, cabin air

    The INT.FILT.HEPA (AHH238) cleans incoming air to improve cabin comfort and HVAC performance. Replacing the filter ensures fresh air and optimal ventilation. Use Porza’s smart search to find the correct filter.



    FAQ

    Een interieurfilter is een onderdeel van het ventilatiesysteem van een voertuig dat de lucht filtert die het interieur binnenkomt. De functie ervan is het verwijderen van stof, pollen, vervuilende stoffen en andere zwevende deeltjes, waardoor schone en gezonde lucht in de cabine wordt gegarandeerd en het comfort voor de passagiers wordt verbeterd.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de filterafmetingen, de filtratie-efficiëntie en het filtertype (standaard deeltjesfilter of actief koolstoffilter). Actieve koolstoffilters bieden extra bescherming door geuren en schadelijke gassen te absorberen. Het filtermateriaal is doorgaans gemaakt van meerlaags papier of synthetische materialen die ontworpen zijn om de luchtstroom te behouden en te functioneren binnen temperatuurbereiken van -20 °C tot +80 °C.

    Vervanging wordt aanbevolen bij regelmatige onderhoudsbeurten, meestal één of twee keer per jaar, of wanneer symptomen zoals verminderde luchtstroom, onaangename geuren of toegenomen stof in de cabine optreden. In stedelijke of vervuilde omgevingen kan frequentere vervanging nodig zijn.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij uw voertuiggegevens, zoals kenteken of chassisnummer, worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties. Dit garandeert dat het interieurfilter de juiste afmetingen, het juiste type en de juiste prestaties levert voor het HVAC-systeem van uw voertuig.

    Porza levert hoogwaardige cabinefilters met snelle levering in heel Europa. Klanten kunnen online bestellen of kiezen voor afhalen in een winkel in Nederland, Duitsland of België. Dit biedt zowel professionele werkplaatsen als particuliere gebruikers snelle en flexibele toegang tot essentiële onderhoudsonderdelen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, controleert Porza de compatibiliteit vóór verzending. Als het product niet past of niet aan uw verwachtingen voldoet, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid. Dit garandeert een betrouwbare en risicovrije aankoopervaring.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1