Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    4F955
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    FILTR OLEJU OPEL 2,2 16V

    Productnummer: F 026 407 408
    ART: F 026 407 408 / EAN: 4047026929393

    BOSCH
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 9,28
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4011558034696
    Productnummer HU 6007 x
    Merk MANN-FILTER
    Prijs incl. btw.
    € 7,71

    EAN code 4027816397625
    Productnummer 39762
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 4,03

    EAN code 5294511115772
    Productnummer MD-463
    Merk ALCO FILTER
    Prijs incl. btw.
    € 6,56

    EAN code 4047024266797
    Productnummer F 026 407 016
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 8,32

    EAN code 5050063608298
    Productnummer ADA102108
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    € 4,01

    EAN code 4009026309339
    Productnummer OX 258D
    Merk KNECHT
    Prijs incl. btw.
    € 11,39

    EAN code 4030776021073
    Productnummer E630H02 D103
    Merk HENGST FILTER
    Prijs incl. btw.
    € 8,87

    EAN code 5904608046482
    Productnummer OE 648/3
    Merk FILTRON
    Prijs incl. btw.
    € 7,27

    EAN code 8013097066219
    Productnummer S 5024 PE
    Merk SOFIMA
    Prijs incl. btw.
    € 5,34

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    ALFA ROMEO ALFA ROMEO
    CADILLAC CADILLAC
    CHEVROLET CHEVROLET
    FIAT FIAT
    OPEL OPEL
    PONTIAC PONTIAC
    SAAB SAAB
    Fabrikant Productnummer
    FIAT 71739396
    FIAT 71752468
    FIAT 71769199
    SAAB 12579143
    SAAB 12605566
    SAAB 24460713
    SAAB 93175493
    ALFA ROMEO 71739396
    ALFA ROMEO 71752468
    ALFA ROMEO 71769199
    OPEL 12605566
    OPEL 48 04 935 , 4804935
    OPEL 56 50 331 , 5650331
    OPEL 56 50 336 , 5650336
    OPEL 56 50 337 , 5650337
    OPEL 6 50 315 , 650315
    OPEL 91 94 746 , 9194746
    OPEL 93171212
    CADILLAC 12579143
    CHEVROLET 12 579 143 , 12579143
    CHEVROLET 12 605 566 , 12605566
    CHEVROLET 21 018 801 , 21018801
    CHEVROLET 22 685 727 , 22685727
    CHEVROLET 88 917 138 , 88917138
    GMC 12579143
    GMC 12605566
    GMC 21018801
    GMC 22685727
    GMC 24460713
    GMC 4804935
    GMC 5650329
    GMC 5650331
    GMC 5650336
    GMC 5650337
    GMC 650315
    GMC 90537280
    GMC 9194746
    GMC 93171212
    GMC 93175493
    VAUXHALL 12605566
    VAUXHALL 56 50 336 , 5650336
    VAUXHALL 91 94 746 , 9194746
    VAUXHALL 93171212
    Usage nummers
    P 7408
    285
    285 - BOSCH OLIE FILTERS

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4069064025233
    Productnummer 7.10942.39.0
    Merk PIERBURG
    Prijs incl. btw.
    $266.18

    EAN code 5703858458171
    Productnummer 5011510
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    $61.15

    EAN code 8427769823732
    Productnummer 01141700
    Merk AJUSA
    Prijs incl. btw.
    $3.85

    EAN code 5706021182651
    Productnummer 114-0134
    Merk QUICK BRAKE
    Prijs incl. btw.
    $5.42

    EAN code 5706021199765
    Productnummer 114-0352
    Merk QUICK BRAKE
    Prijs incl. btw.
    $1.85

    EAN code 5706021199789
    Productnummer 114-0354
    Merk QUICK BRAKE
    Prijs incl. btw.
    $1.69

    EAN code 5706021213195
    Productnummer 114-5385
    Merk QUICK BRAKE
    Prijs incl. btw.
    $17.51

    EAN code 8718042182364
    Productnummer 31248
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    $74.05

    EAN code 5706021157727
    Productnummer 114-0011
    Merk QUICK BRAKE
    Prijs incl. btw.
    $4.16

    EAN code 5903766311654
    Productnummer 27-1604
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $9.88

    Oil Filter

    De FILTR OLEJU OPEL 2,2 16V (F 026 407 408) houdt de motorolie schoon en beschermt interne componenten tegen slijtage. Regelmatig filter vervangen zorgt voor een betrouwbare smering en een lange levensduur van de motor. Gebruik de slimme zoekfunctie van Porza om het juiste filter te vinden.

    Bosch – Quality and Innovation in Car Parts

    Bosch is a globally recognized leader in automotive technology and car parts. Founded in Germany in 1886, the brand has built a strong reputation for reliability, technical innovation, and premium-quality products for over a century. The Bosch Car Parts division offers an extensive range of components for both passenger cars and commercial vehicles, compatible with nearly all makes and models.

    The product range includes brake systems, spark plugs, batteries, wiper blades, filters, sensors, and electronic components. Bosch is also a market leader in engine management systems and vehicle electronics, including ABS, ESP, and fuel injection systems. Every part is manufactured to the highest OEM standards and undergoes rigorous quality control to ensure performance and safety.

    Through continuous innovation and close collaboration with vehicle manufacturers, Bosch remains a top choice for both professional mechanics and DIY car enthusiasts. Bosch parts are known for their durability, optimal performance, and enhanced safety. Whether you're looking for brake pads, an air filter, or a lambda sensor – with Bosch, you choose trusted quality and cutting-edge technology.

    Venlo, Nederland

    412351345143

    DASFASDF

    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1