Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    D4D19
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Hulpcilinder, koppeling

    Productnummer: 3100619
    ART: 3100619 / EAN: 3276429946497

    VALEO
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 37,35
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4054224748459
    Productnummer 174845
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 28,83

    EAN code 4013872947454
    Productnummer 6283 605 027
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    € 38,01

    EAN code 3276428747521
    Productnummer 874752
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    € 45,58

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CITROËN CITROËN
    FIAT FIAT
    LANCIA LANCIA
    PEUGEOT PEUGEOT
    Fabrikant Productnummer
    CITROËN 2182-86 , 218286
    CITROËN 2182-87 , 218287
    CITROËN 2182-97 , 218297
    CITROËN 2182-98 , 218298
    CITROËN 218286
    CITROËN 218287
    CITROËN 218288
    CITROËN 218297
    CITROËN 218298
    PEUGEOT 2182-86 , 218286
    PEUGEOT 2182-87 , 218287
    PEUGEOT 2182-97 , 218297
    PEUGEOT 2182-98 , 218298
    PEUGEOT 218286
    PEUGEOT 218287
    PEUGEOT 218288
    PEUGEOT 218297
    PEUGEOT 218298
    LANCIA 1401004280
    LANCIA 1401019880
    LANCIA 1401130280
    LANCIA 1401130480
    FIAT 1401004280
    FIAT 1401019880
    FIAT 1401130280
    FIAT 1401130480
    Usage nummers
    VAL3100619
    3100619
    3
    27643E+12
    KN19020.4.5

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4054224966921
    Productnummer 196692
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $160.65

    Op voorraad

    EAN code 8021787015904
    Productnummer 941019
    Merk DAYCO
    Prijs incl. btw.
    $23.18

    EAN code 5905141955903
    Productnummer 46-0165
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $26.96

    EAN code 5901619563458
    Productnummer 69-0799
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $9.00

    EAN code
    Productnummer 721 259
    Merk TOPRAN
    Prijs incl. btw.
    $7.76

    Op voorraad

    EAN code 5705444004977
    Productnummer 343687
    Merk BUDWEG CALIPER
    Prijs incl. btw.
    $85.32

    EAN code 4010858021276
    Productnummer CT828
    Merk CONTINENTAL CTAM
    Prijs incl. btw.
    $26.97

    Op voorraad

    EAN code 5027049553323
    Productnummer BB2020-STD
    Merk FAI AutoParts
    Prijs incl. btw.
    $11.29

    EAN code 4027816475965
    Productnummer 47596
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $48.65

    Op voorraad

    EAN code 4054224782088
    Productnummer 178208
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $76.50

    Op voorraad

    Slave Cylinder, clutch

    The Hulpcilinder, koppeling (3100619) converts hydraulic pressure into precise clutch disengagement movement. Replacing a worn cylinder with Porza quality restores smooth shifting and dependable clutch control.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1