Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    CF211
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Dop, radiator

    Productnummer: RC0059
    ART: RC0059 / EAN: 3531650022991

    CALORSTAT by Vernet
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 7,25
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    FIAT FIAT
    FORD FORD
    HONDA HONDA
    MAZDA MAZDA
    MERCEDES-BENZ MERCEDES-BENZ
    MITSUBISHI MITSUBISHI
    NISSAN NISSAN
    OPEL OPEL
    SAAB SAAB
    TOYOTA TOYOTA
    Fabrikant Productnummer
    MITSUBISHI MB110109
    MITSUBISHI MB110314
    LANCIA 4256228
    FIAT 4256228
    SAAB 8315764
    SAAB 8372856
    SAAB 8807984
    MERCEDES-BENZ 0005013515
    MERCEDES-BENZ A0005013515
    BMW 17111100847
    TOYOTA 1640136010
    TOYOTA 1640136011
    TOYOTA 1640140120
    TOYOTA 1640150010
    TOYOTA 1640160040
    TOYOTA 1640760010
    NISSAN 121004520
    NISSAN 214309X200
    NISSAN 21430LA30A
    NISSAN 21430LA30B
    Usage nummers
    VERC0059
    RC0059
    3
    53165E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4054224808467
    Productnummer 180846
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $5.92

    EAN code 8033419416799
    Productnummer 89025
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    $128.25

    EAN code 4059923093848
    Productnummer 560 138
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $39.83

    EAN code 5704651842464
    Productnummer 87-2577
    Merk ELSTOCK
    Prijs incl. btw.
    $114.01

    EAN code 4909500356500
    Productnummer 344283
    Merk KYB
    Prijs incl. btw.
    $52.47

    EAN code 3531650022922
    Productnummer RC0052
    Merk CALORSTAT by Vernet
    Prijs incl. btw.
    $6.43

    EAN code 8021787060829
    Productnummer 941117
    Merk DAYCO
    Prijs incl. btw.
    $30.10

    EAN code 4054224941812
    Productnummer 194181
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $33.03

    Op voorraad

    EAN code 5704651843232
    Productnummer 86-2615
    Merk ELSTOCK
    Prijs incl. btw.
    $68.53

    EAN code 5050063602296
    Productnummer ADC430117
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    $84.35

    Cap, radiator



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1