Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    E39C3
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Katalysator

    Productnummer: 20452D
    ART: 20452D / EAN: 8435247738645

    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 366,10
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 5052746080995
    Productnummer BM80273H
    Merk BM Catalysts
    Prijs incl. btw.
    € 509,08

    EAN code 5905141972191
    Productnummer 27-6186
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 264,03

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    FORD FORD
    Fabrikant Productnummer
    FORD 1487177
    FORD 1509272
    FORD 1581398
    FORD 1666092
    FORD 1666094
    FORD 1670450
    Usage nummers

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5703858719364
    Productnummer 2126134
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    $42.26

    EAN code 4054224781777
    Productnummer 178177
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $47.02

    Op voorraad

    EAN code
    Productnummer 4630360080
    Merk WABCO
    Prijs incl. btw.
    $47.52

    EAN code
    Productnummer AF25653
    Merk FLEETGUARD
    Prijs incl. btw.
    $91.15

    EAN code 4044197559824
    Productnummer DDF1148C
    Merk FERODO
    Prijs incl. btw.
    $72.14

    EAN code 4030776025101
    Productnummer E209H D225
    Merk HENGST FILTER
    Prijs incl. btw.
    $9.23

    EAN code 4030776000719
    Productnummer E160H01 D28
    Merk HENGST FILTER
    Prijs incl. btw.
    $9.05

    EAN code 5902301001814
    Productnummer 10-0181
    Merk Airstal
    Prijs incl. btw.
    $218.72

    EAN code 4909500272404
    Productnummer 345005
    Merk KYB
    Prijs incl. btw.
    $56.99

    Catalytic Converter

    De Katalysator (20452D) vermindert schadelijke emissies en herstelt een schone uitlaatgasstroom. Porza-katalysatoren bieden een hoge duurzaamheid en efficiënte omzetting van verontreinigende stoffen.



    FAQ

    Een katalysator is een onderdeel van het uitlaatsysteem dat de schadelijke uitstoot van de motor vermindert. De functie ervan is het omzetten van giftige gassen zoals koolmonoxide (CO), koolwaterstoffen (HC) en stikstofoxiden (NOx) in minder schadelijke stoffen zoals kooldioxide (CO₂), waterdamp en stikstof.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere het type substraat (keramisch of metaal), de katalysatorcoating, de diameter van de inlaat en uitlaat, de naleving van de emissienormen en de compatibiliteit met het voertuig. Het moet bestand zijn tegen hoge temperaturen en een goede uitlaatgasstroom garanderen.

    Porza levert hoogwaardige uitlaatonderdelen met snelle levering in heel Europa en de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, wordt de compatibiliteit vóór verzending gecontroleerd. Als het product niet past, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid.

    Replacement is necessary when the converter is clogged, damaged, or no longer effective. Common symptoms include reduced engine performance, increased fuel consumption, rattling noise, or emission warning lights.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1