Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    4C2FF
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Klep, carterventilatie

    Productnummer: 91602
    ART: 91602 / EAN: 8033419439972

    MEAT & DORIA
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 38,14
    Leverdatum: 13-10-2026

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4027816451839
    Productnummer 45183
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 12,95

    EAN code 4027816451921
    Productnummer 45192
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 54,12

    EAN code 5901619562192
    Productnummer 18-0407
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 10,95

    EAN code 4040074141984
    Productnummer 314 036 0014
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 68,09

    EAN code 5050063236224
    Productnummer ADJ136115
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    € 21,19

    EAN code 4046001455445
    Productnummer V20-0954
    Merk VAICO
    Prijs incl. btw.
    € 52,51

    EAN code 4046001534485
    Productnummer V20-1112
    Merk VAICO
    Prijs incl. btw.
    € 21,67

    EAN code 5901619517352
    Productnummer 17-0080
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 27,09

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    BMW BMW
    LAND ROVER LAND ROVER
    OPEL OPEL
    Fabrikant Productnummer
    OPEL 05607485
    OPEL 05607497
    OPEL 05607500
    OPEL 093171354
    OPEL 093177402
    OPEL 093183513
    OPEL 5607485
    OPEL 5607497
    OPEL 5607500
    OPEL 93171354
    OPEL 93177402
    OPEL 93183513
    LAND ROVER 8510298
    BMW 11127781465
    BMW 11127789822
    BMW 11127793163
    BMW 7781465
    BMW 7789822
    BMW 7793163
    Usage nummers

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5902659743145
    Productnummer QS9837/HQ
    Merk QUARO
    Prijs incl. btw.
    $23.56

    EAN code 3322937522897
    Productnummer JRM496
    Merk TRW
    Prijs incl. btw.
    $172.78

    EAN code 5902659727220
    Productnummer 20-0238
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $10.13

    EAN code 4047437389281
    Productnummer 31001 02
    Merk LEMFÖRDER
    Prijs incl. btw.
    $66.01

    EAN code 3660872424280
    Productnummer 7770015
    Merk SASIC
    Prijs incl. btw.
    $16.20

    EAN code 4047437590700
    Productnummer 45153 01
    Merk LEMFÖRDER
    Prijs incl. btw.
    $16.90

    EAN code 5907558504927
    Productnummer 26-0033
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $4.41

    EAN code 5907558558623
    Productnummer 20-0020
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $14.13

    EAN code 5057746049317
    Productnummer ADP153303
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    $12.83

    EAN code 7316573967279
    Productnummer VKJC 6962
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    $207.88

    Valve, crankcase ventilation

    De Klep, carterventilatie (91602) regelt de carterdruk en de dampstroom voor een stabiele werking van de motor. Door deze te vervangen door een hoogwaardige Porza-klep worden de afdichting en de verbrandingsstabiliteit hersteld.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1