Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    B3DA7
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Koeler, uitlaatgasrecirculatie

    Productnummer: 88385
    ART: 88385 / EAN: 8033419414146

    MEAT & DORIA
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 327,73
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 8718042168740
    Productnummer 48011
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    € 228,04

    EAN code 3276428187914
    Productnummer 818791
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    € 342,19

    EAN code 8032539312271
    Productnummer 88385E
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    € 288,32

    EAN code 5707286527867
    Productnummer 989289
    Merk NISSENS
    Prijs incl. btw.
    € 239,93

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    RENAULT RENAULT
    Fabrikant Productnummer
    OPEL 04431089
    OPEL 04433780
    OPEL 04449229
    OPEL 093161568
    OPEL 093198160
    OPEL 093198589
    OPEL 4431089
    OPEL 4433780
    OPEL 4449229
    OPEL 93161568
    OPEL 93198160
    OPEL 93198589
    RENAULT 8200505409
    RENAULT 8200611709
    RENAULT 8200873678
    RENAULT 8200953620
    RENAULT 8200968414
    RENAULT H8200340616
    NISSAN 14713-00Q0A , 1471300Q0A
    NISSAN 14713-00Q0B , 1471300Q0B
    NISSAN 14713-00Q0C , 1471300Q0C
    Usage nummers

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 3286064520532
    Productnummer TEK053
    Merk PURFLUX
    Prijs incl. btw.
    $22.88

    EAN code 5906295145066
    Productnummer 20669 00 701 00
    Merk BRECK
    Prijs incl. btw.
    $37.84

    EAN code 4014870546298
    Productnummer 821 0986 10
    Merk Schaeffler FAG
    Prijs incl. btw.
    $65.57

    EAN code 8033419413699
    Productnummer 88346E
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    $231.55

    EAN code 5710476348869
    Productnummer 8500 135050
    Merk TRISCAN
    Prijs incl. btw.
    $34.27

    EAN code 8718042304506
    Productnummer 48358
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    $223.61

    EAN code 5057746369125
    Productnummer ADBP210147
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    $59.65

    EAN code 4062375157020
    Productnummer V30-3324
    Merk VAICO
    Prijs incl. btw.
    $26.33

    EAN code 4082300769111
    Productnummer 6NU 010 171-871
    Merk HELLA
    Prijs incl. btw.
    $53.14

    EAN code 5057746148256
    Productnummer ADV182167
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    $24.21

    Cooler, exhaust gas recirculation

    De Koeler, uitlaatgasrecirculatie (88385) koelt gerecirculeerde uitlaatgassen voor een efficiënte reductie van emissies. Porza-koelers bieden superieure warmteafvoer en duurzaamheid.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1