Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    CA675
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    KOELVENTILATOR

    Productnummer: CFF 283 000P
    ART: CFF 283 000P / EAN: 4057635057806

    MAHLE
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 173,18
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 5903364333447
    Productnummer AC226108
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 86,38

    EAN code 8717475023008
    Productnummer 810-0026
    Merk TYC
    Prijs incl. btw.
    € 92,35

    EAN code 8718042029065
    Productnummer 47007
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    € 91,72

    EAN code 8718042029058
    Productnummer 47006
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    € 81,18

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    FORD FORD
    MAZDA MAZDA
    Fabrikant Productnummer
    FORD 1141507
    FORD 1141508
    FORD 1152148
    FORD 1310443
    FORD 1319971
    FORD 1337585
    FORD 1337586
    FORD 1345619
    FORD 1366103
    FORD 1387355
    FORD 1474349
    FORD 1475300
    FORD 1479883
    FORD 1495675
    FORD 1495677
    FORD 1495687
    FORD 2S6H8C607DA
    FORD 2S6H8C607DB
    FORD 2S6H8C607DC
    FORD 2S6H8C607DD
    FORD 2S6H8C607DE
    FORD 2S6H8C607FB
    FORD 2S6H8C607FC
    FORD 2S6H8C607FD
    FORD 2S6H8C607FE
    FORD 2S6H8C607FF
    FORD 4S6H8C607AA
    FORD 4S6H8C607AB
    FORD 4S6H8C607AC
    FORD 4S6H8C607AD
    FORD 4S6H8C607AE
    MAZDA C20115025
    Usage nummers
    351043671
    70819915
    8EW 351 043-671
    848
    848 - KOELVENTILATOREN TOP
    00A

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4016987128237
    Productnummer 8782090008882
    Merk VARTA
    Prijs incl. btw.
    $342.00

    EAN code 5902129022503
    Productnummer S2062
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $99.32

    EAN code 5901619506387
    Productnummer 26-0702
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $4.90

    EAN code 4016987166475
    Productnummer 610404068K182
    Merk VARTA
    Prijs incl. btw.
    $205.56

    EAN code 8718042382542
    Productnummer 166020
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    $44.42

    EAN code 4060426305505
    Productnummer CH-LS-17178
    Merk MOOG
    Prijs incl. btw.
    $10.96

    EAN code 8033208125055
    Productnummer K109052
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    $10.58

    EAN code 8718042402905
    Productnummer 48698
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    $103.88

    EAN code
    Productnummer 108 950
    Merk TOPRAN
    Prijs incl. btw.
    $17.24

    EAN code 5400608358094
    Productnummer T43231
    Merk GATES
    Prijs incl. btw.
    $28.39

    Fan, engine cooling

    De KOELVENTILATOR (CFF 283 000P) zorgt voor een sterke luchtstroom door de radiator om veilige motortemperaturen te handhaven. Door deze te vervangen, worden stabiele koelprestaties met Porza-kwaliteit hersteld.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1