Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    69396
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Koelvloeistofflens

    Productnummer: 18-0392
    ART: 18-0392 / EAN: 5901619547885

    MAXGEAR
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 4,09
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 3660872362452
    Productnummer 4000378
    Merk SASIC
    Prijs incl. btw.
    € 3,97

    EAN code 3531650043514
    Productnummer WF0077P
    Merk CALORSTAT by Vernet
    Prijs incl. btw.
    € 6,99

    EAN code 8033989632605
    Productnummer 90782
    Merk ORIGINAL IMPERIUM
    Prijs incl. btw.
    € 23,00

    EAN code 8033989157566
    Productnummer 90158
    Merk ORIGINAL IMPERIUM
    Prijs incl. btw.
    € 4,49

    EAN code 8033989705132
    Productnummer 230463
    Merk ORIGINAL IMPERIUM
    Prijs incl. btw.
    € 31,82

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    DACIA DACIA
    RENAULT RENAULT
    Fabrikant Productnummer
    RENAULT 7700101179
    RENAULT 7700869797
    RENAULT 7700869906
    RENAULT 8200155515
    RENAULT 8200561420
    RENAULT 8200578089
    RENAULT 8200934203
    DACIA 7700101179
    DACIA 7700869797
    DACIA 7700869906
    DACIA 8200155515
    DACIA 8200561420
    DACIA 8200578089
    Usage nummers

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5012759505564
    Productnummer GN10444-12B1
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    $28.21

    EAN code 4047026598711
    Productnummer F 026 407 351
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $8.62

    EAN code
    Productnummer 116 598
    Merk TOPRAN
    Prijs incl. btw.
    $6.75

    EAN code 3165141017397
    Productnummer 1 457 429 676
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $9.05

    EAN code 5905141907148
    Productnummer 72-6010
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $36.95

    EAN code 4026634395813
    Productnummer 71-34419-00
    Merk VICTOR REINZ
    Prijs incl. btw.
    $19.67

    EAN code 4047023214799
    Productnummer 1 987 432 088
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $7.79

    EAN code 4047024196278
    Productnummer 0 204 114 626
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $123.95

    EAN code 4026634113998
    Productnummer 02-31955-01
    Merk VICTOR REINZ
    Prijs incl. btw.
    $64.66

    EAN code 5907755671002
    Productnummer EG1300-912
    Merk FA1
    Prijs incl. btw.
    $3.19

    Coolant Flange

    De Koelvloeistofflens (18-0392) verdeelt de koelvloeistof door de cruciale koelcircuits van de motor. Door een flens van Porza-kwaliteit te installeren, wordt de lekvrije temperatuurregeling en de betrouwbaarheid van het koelsysteem hersteld.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1