Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    4D6CF
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Koelvloeistofflens

    Productnummer: 90629
    ART: 90629 / EAN: 8051817613305

    ORIGINAL IMPERIUM
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 19,71
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4054224795200
    Productnummer 179520
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 23,22

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CHEVROLET CHEVROLET
    OPEL OPEL
    Fabrikant Productnummer
    FORD 1338487
    OPEL 01338022
    OPEL 01338487
    OPEL 025192985
    OPEL 055562048
    OPEL 1308022
    OPEL 1338022
    OPEL 1338487
    OPEL 25192985
    OPEL 55562048
    OPEL 97143189
    CHEVROLET 25192985
    CHEVROLET 55562048
    Usage nummers

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 8427769230059
    Productnummer 11034000
    Merk AJUSA
    Prijs incl. btw.
    $16.63

    EAN code 5901619559598
    Productnummer 53-0118
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $15.99

    Op voorraad

    EAN code 5901619523179
    Productnummer 53-0124
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $28.89

    EAN code 4013872840403
    Productnummer 3151 600 594
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $16.65

    EAN code 4040074621462
    Productnummer 050 008 2050
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $17.06

    EAN code 4054224895924
    Productnummer 189592
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $42.95

    EAN code
    Productnummer 13701086
    Merk WABCO
    Prijs incl. btw.
    $4.88

    EAN code 4062375199112
    Productnummer V30-3559
    Merk VAICO
    Prijs incl. btw.
    $34.13

    EAN code 3358960130624
    Productnummer 12013062B
    Merk CORTECO
    Prijs incl. btw.
    $7.36

    EAN code 5902076385935
    Productnummer EP7700-904
    Merk FA1
    Prijs incl. btw.
    $4.00

    Coolant Flange

    De Koelvloeistofflens (90629) verdeelt de koelvloeistof door de cruciale koelcircuits van de motor. Door een flens van Porza-kwaliteit te installeren, wordt de lekvrije temperatuurregeling en de betrouwbaarheid van het koelsysteem hersteld.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1