Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    1532A
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Kogelgewricht

    Productnummer: 5042532
    ART: 5042532 / EAN: 5703858912093

    NK
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 18,60
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4027816345848
    Productnummer 34584
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 117,01

    EAN code 4027816369622
    Productnummer 36962
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 11,95

    EAN code 4027816321637
    Productnummer 32163
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 28,59

    EAN code 4040074002995
    Productnummer 714 610 0011
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 12,87

    EAN code 4040074003053
    Productnummer 716 010 0018
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 33,84

    EAN code 4040074003039
    Productnummer 714 610 0013
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 39,26

    EAN code 4040074474990
    Productnummer 716 050 0034
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 123,44

    EAN code 5703858877705
    Productnummer 5012568
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    € 90,71

    EAN code 6922637931523
    Productnummer 516450
    Merk GSP
    Prijs incl. btw.
    € 34,76

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    FORD FORD
    MITSUBISHI MITSUBISHI
    VOLVO VOLVO
    Fabrikant Productnummer
    VOLVO 31200775
    VOLVO 31212781
    VOLVO 31277344
    VOLVO 31317662
    FORD 1377846
    FORD 1385593
    FORD 1403408
    FORD 1419814
    FORD 1426875
    FORD 1435745
    FORD 1458773
    FORD 1466186
    FORD 1469024
    FORD 1507181
    FORD 30671636
    FORD 30671637
    FORD 31200448
    FORD 31200449
    FORD 31200563
    FORD 31200564
    FORD 6G9N3A052DG
    FORD 6G9N3A052DH
    FORD 7G9N3A052BA
    FORD 7G9N3A052BB
    Usage nummers

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4014870534127
    Productnummer 624 4032 00
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    $234.07

    EAN code 4048488048325
    Productnummer AS4795
    Merk AUTLOG
    Prijs incl. btw.
    $14.60

    EAN code 4047437081697
    Productnummer 26582 01
    Merk LEMFÖRDER
    Prijs incl. btw.
    $25.63

    EAN code 4044197827282
    Productnummer FCL694768
    Merk FERODO
    Prijs incl. btw.
    $73.08

    Op voorraad

    EAN code 5411450673419
    Productnummer CTX-126
    Merk AISIN
    Prijs incl. btw.
    $68.15

    EAN code 4005108307392
    Productnummer 530 0236 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    $70.11

    EAN code 5012759474570
    Productnummer SS20160
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    $33.23

    EAN code 3660872370198
    Productnummer 4005281
    Merk SASIC
    Prijs incl. btw.
    $14.96

    EAN code 4027816369486
    Productnummer 36948
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $28.69

    Op voorraad

    EAN code 4054224060032
    Productnummer 106003
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $82.42

    Op voorraad

    Ball Joint

    The Kogelgewricht (5042532) enables precise steering and suspension movement. Replacing a worn ball joint restores safe handling and proper wheel alignment.  


    Borg Automotive Newman A/S, Juelstrupparken, Støvring, Denemarken

    +45 96 31 76 00

    info@nk-autoparts.com

    FAQ

    Een kogelgewricht is een draaibare verbinding die wordt gebruikt in het veersysteem en de stuurinrichting van een voertuig. Het verbindt onderdelen zoals de draagarm en de fusee, waardoor beweging in meerdere richtingen mogelijk is. De functie ervan is om soepel sturen en veerwegen mogelijk te maken, terwijl de juiste wieluitlijning en stabiliteit behouden blijven.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de kogeldiameter, de schroefdraadmaat, het montagetype (geperst of gebout), het draagvermogen en de compatibiliteit met het voertuig. Kogelgewrichten worden doorgaans gemaakt van hoogwaardig staal en kunnen afgedicht of gesmeerd zijn, met beschermhoezen om zware belastingen, trillingen en weersinvloeden te weerstaan.

    Vervanging is noodzakelijk wanneer het gewricht versleten of beschadigd raakt. Veelvoorkomende symptomen zijn kloppende of bonkende geluiden, overmatige speling, een slechte stuurrespons, ongelijkmatige bandenslijtage of instabiliteit tijdens het rijden. Een versleten kogelgewricht kan de veiligheid in gevaar brengen en moet daarom zo snel mogelijk worden vervangen.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij uw voertuiggegevens of technische specificaties worden gecontroleerd aan de hand van de productinformatie. Dit garandeert dat het kogelgewricht de juiste afmetingen en montage-eisen heeft voor uw ophangings- en stuursysteem.

    Porza levert hoogwaardige stuur- en ophangingscomponenten met snelle levering in heel Europa. Klanten kunnen online bestellen of kiezen voor afhalen in een winkel in Nederland, Duitsland of België. Dit garandeert snelle en betrouwbare reparaties voor zowel professionele werkplaatsen als particuliere gebruikers.

    Als u kiest voor de pasgarantie, controleert Porza de compatibiliteit vóór verzending. Als het product niet past of niet aan uw verwachtingen voldoet, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid. Dit garandeert een betrouwbare en risicovrije aankoopervaring.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1