Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    72E8D
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    FUSEEKOGEL

    Productnummer: FI-BJ-4072
    ART: FI-BJ-4072 / EAN: 5010874759138

    MOOG
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 18,03
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 5703858467371
    Productnummer 5042306
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    € 22,52

    EAN code 4040074197707
    Productnummer 216 010 4072
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 19,74

    EAN code 4014870416577
    Productnummer 825 0182 10
    Merk Schaeffler FAG
    Prijs incl. btw.
    € 20,47

    EAN code 3322937896691
    Productnummer JBJ135
    Merk TRW
    Prijs incl. btw.
    € 15,31

    EAN code 5012759857137
    Productnummer TC290
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    € 13,67

    EAN code 4044197682102
    Productnummer IV-BJ-12615
    Merk MOOG
    Prijs incl. btw.
    € 22,19

    EAN code 4047437367845
    Productnummer 35016 01
    Merk LEMFÖRDER
    Prijs incl. btw.
    € 31,28

    EAN code 5907558518740
    Productnummer 72-0412
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 12,17

    EAN code 5902659746702
    Productnummer QS1006/HQ
    Merk QUARO
    Prijs incl. btw.
    € 17,27

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    IVECO IVECO
    PEUGEOT PEUGEOT
    Fabrikant Productnummer
    CITROËN 360828
    PEUGEOT 360828
    LANCIA 93802242
    FIAT 93802242
    FIAT 93807545
    ALFA ROMEO 93802242
    IVECO 503476406
    IVECO 93802242
    IVECO 93807320
    IVECO 93807545
    Usage nummers
    FI-BJ-4072
    5
    01087E+12
    056
    056 - MOOG STUURDELEN
    00A

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5902659784629
    Productnummer AC665489
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $76.68

    EAN code 3322938142322
    Productnummer GDB1925
    Merk TRW
    Prijs incl. btw.
    $60.14

    EAN code 5711343200020
    Productnummer F 032 115 420
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    $144.41

    EAN code 4054224724408
    Productnummer 172440
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $31.07

    Op voorraad

    EAN code 5903766303604
    Productnummer 69-0995
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $9.38

    EAN code 5905993069179
    Productnummer 441-1193R-LD-EM
    Merk ABAKUS
    Prijs incl. btw.
    $111.46

    EAN code 4011558715106
    Productnummer W 1130/1
    Merk MANN-FILTER
    Prijs incl. btw.
    $19.51

    EAN code 5903766322612
    Productnummer AC230025
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $60.68

    EAN code 4054224859636
    Productnummer 185963
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $32.38

    Op voorraad

    EAN code 4027816031703
    Productnummer 03170
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $3.58

    Op voorraad

    Ball Joint

    The FUSEEKOGEL (FI-BJ-4072) enables precise steering and suspension movement. Replacing a worn ball joint restores safe handling and proper wheel alignment.  



    FAQ

    Een kogelgewricht is een draaibare verbinding die wordt gebruikt in het veersysteem en de stuurinrichting van een voertuig. Het verbindt onderdelen zoals de draagarm en de fusee, waardoor beweging in meerdere richtingen mogelijk is. De functie ervan is om soepel sturen en veerwegen mogelijk te maken, terwijl de juiste wieluitlijning en stabiliteit behouden blijven.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de kogeldiameter, de schroefdraadmaat, het montagetype (geperst of gebout), het draagvermogen en de compatibiliteit met het voertuig. Kogelgewrichten worden doorgaans gemaakt van hoogwaardig staal en kunnen afgedicht of gesmeerd zijn, met beschermhoezen om zware belastingen, trillingen en weersinvloeden te weerstaan.

    Vervanging is noodzakelijk wanneer het gewricht versleten of beschadigd raakt. Veelvoorkomende symptomen zijn kloppende of bonkende geluiden, overmatige speling, een slechte stuurrespons, ongelijkmatige bandenslijtage of instabiliteit tijdens het rijden. Een versleten kogelgewricht kan de veiligheid in gevaar brengen en moet daarom zo snel mogelijk worden vervangen.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij uw voertuiggegevens of technische specificaties worden gecontroleerd aan de hand van de productinformatie. Dit garandeert dat het kogelgewricht de juiste afmetingen en montage-eisen heeft voor uw ophangings- en stuursysteem.

    Porza levert hoogwaardige stuur- en ophangingscomponenten met snelle levering in heel Europa. Klanten kunnen online bestellen of kiezen voor afhalen in een winkel in Nederland, Duitsland of België. Dit garandeert snelle en betrouwbare reparaties voor zowel professionele werkplaatsen als particuliere gebruikers.

    Als u kiest voor de pasgarantie, controleert Porza de compatibiliteit vóór verzending. Als het product niet past of niet aan uw verwachtingen voldoet, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid. Dit garandeert een betrouwbare en risicovrije aankoopervaring.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1