Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    AD364
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    DRUKGROEP

    Productnummer: 3483 034 034
    ART: 3483 034 034 / EAN: 4013872145225

    SACHS
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 729,36
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4005108212788
    Productnummer 643 3184 00
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 915,74

    EAN code 4005108289100
    Productnummer 643 3204 00
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 958,56

    EAN code 4013872377046
    Productnummer 1878 001 215
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    € 500,81

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    VOLVO VOLVO
    Fabrikant Productnummer
    VOLVO 1521712
    VOLVO 20569128
    VOLVO 3192201
    VOLVO 8113512
    VOLVO 85000272
    VOLVO 85000521
    Usage nummers
    3483 034 034:009
    3483 034 034:N
    4
    01387E+12
    196
    196 - SACHS DRUKGROEP TRUCK
    00A

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 7316572474761
    Productnummer VKMA 02191
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    $85.55

    EAN code 8112000015792
    Productnummer R6237/S
    Merk FRECCIA
    Prijs incl. btw.
    $7.94

    EAN code 5016687092103
    Productnummer FSB642
    Merk FERODO
    Prijs incl. btw.
    $27.68

    EAN code 4054224829127
    Productnummer 182912
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $18.65

    EAN code 5907558567182
    Productnummer 62-0028
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $44.10

    EAN code 5707286250840
    Productnummer 92206
    Merk NISSENS
    Prijs incl. btw.
    $88.07

    EAN code 4028977626487
    Productnummer 539019
    Merk TRW Engine Component
    Prijs incl. btw.
    $6.97

    EAN code 8427769760426
    Productnummer 12022800
    Merk AJUSA
    Prijs incl. btw.
    $1.21

    EAN code 4057635169264
    Productnummer OX 1236D
    Merk KNECHT
    Prijs incl. btw.
    $19.30

    EAN code 5907558507652
    Productnummer 33-0089
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $11.70

    Clutch Pressure Plate

    The DRUKGROEP (3483 034 034) transfers engine torque to the transmission through high-friction engagement. Replacing a worn disc with Porza quality restores smooth take-off and strong acceleration.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1