Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Koppelingsset

    Productnummer: 3000 389 004
    ART: 3000 389 004 / EAN: 4013872094844

    SACHS
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 148,32
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4005108568632
    Productnummer 600 0039 00
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 574,29

    EAN code
    Productnummer 197292
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 6,01

    EAN code 4005108336163
    Productnummer 624 1297 00
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 97,34

    EAN code 4005108210593
    Productnummer 624 3045 00
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 272,30

    EAN code 4005108036957
    Productnummer 623 1139 00
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 262,01

    EAN code 4005108216205
    Productnummer 624 3070 00
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 356,04

    EAN code 4005108216298
    Productnummer 624 3075 00
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 346,60

    EAN code 4005108107879
    Productnummer 624 0833 00
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 187,33

    EAN code 4013872177547
    Productnummer 3000 840 301
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    € 141,78

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    FORD FORD
    Fabrikant Productnummer
    FORD 1318424
    FORD 1318426
    FORD 3C11-7548-AA , 3C117548AA
    FORD 4412070
    FORD 5025596
    FORD 5026072
    FORD 5026188
    FORD 5028319
    FORD 5029112
    FORD 5029575
    FORD 5029592
    FORD 5029602
    FORD 5029611
    FORD 5228319
    FORD 6164967
    FORD 6177288
    FORD 6188558
    FORD 6614881
    FORD 6697568
    FORD 6860247
    FORD 6867555
    FORD 6920721
    FORD 6920723
    FORD 6973999
    FORD 7110376
    FORD 88BB-7548-AA , 88BB7548AA
    FORD 88BX-7548-A2A , 88BX7548A2A
    FORD 88GB-7563-AA , 88GB7563AA
    FORD 89GB-7563-AA , 89GB7563AA
    FORD 89GB-7563-AB , 89GB7563AB
    FORD 92VB-7550-CA , 92VB7550CA
    FORD 92VB-7550-CB , 92VB7550CB
    FORD 92VB-7550-CC , 92VB7550CC
    FORD 92VB-7550-GA , 92VB7550GA
    FORD 92VB-7550-GB , 92VB7550GB
    FORD 92VB-7550-GC , 92VB7550GC
    FORD 92VB-7550-GD , 92VB7550GD
    FORD 92VX-7L596-CA , 92VX7L596CA
    FORD 93VB-7550-AA , 93VB7550AA
    FORD 93VB-7550-AB , 93VB7550AB
    FORD 93VB-7550-AC , 93VB7550AC
    FORD 93VB-7550-AD , 93VB7550AD
    FORD 93VB-7550-AE , 93VB7550AE
    FORD 93VX-7L596-AA , 93VX7L596AA
    FORD ECB 135 , ECB135
    FORD R92VX-7L596-CA , R92VX7L596CA
    FORD R93VB-7550-AD , R93VB7550AD
    FORD R93VX-7L596-AA , R93VX7L596AA
    MAZDA U5A2-16-510 , U5A216510
    SEAT 012 141 165 E , 012141165E
    SEAT 01E 141 165 , 01E141165
    SEAT 01E 141 165 D , 01E141165D
    SEAT 0B1 141 165 , 0B1141165
    VW 012 141 165 A , 012141165A
    VW 012 141 165 B , 012141165B
    VW 012 141 165 C , 012141165C
    VW 012 141 165 D , 012141165D
    VW 012 141 165 E , 012141165E
    VW 012 141 165 F , 012141165F
    VW 01E 141 165 , 01E141165
    VW 01E 141 165 A , 01E141165A
    VW 01E 141 165 B , 01E141165B
    VW 01E 141 165 C , 01E141165C
    VW 01E 141 165 D , 01E141165D
    VW 08D 141 165 A , 08D141165A
    VW 0B1 141 165 , 0B1141165
    VW 0B1 141 165 D , 0B1141165D
    VW 0B1 141 165 G , 0B1141165G
    SKODA 012 141 165 E , 012141165E
    SKODA 01E 141 165 , 01E141165
    SKODA 01E 141 165 D , 01E141165D
    SKODA 0B1 141 165 , 0B1141165
    AUDI 012 141 165 A , 012141165A
    AUDI 012 141 165 B , 012141165B
    AUDI 012 141 165 C , 012141165C
    AUDI 012 141 165 D , 012141165D
    AUDI 012 141 165 E , 012141165E
    AUDI 012 141 165 F , 012141165F
    AUDI 01E 141 165 , 01E141165
    AUDI 01E 141 165 A , 01E141165A
    AUDI 01E 141 165 B , 01E141165B
    AUDI 01E 141 165 C , 01E141165C
    AUDI 01E 141 165 D , 01E141165D
    AUDI 08D 141 165 A , 08D141165A
    AUDI 0B1 141 165 , 0B1141165
    AUDI 0B1 141 165 D , 0B1141165D
    AUDI 0B1 141 165 G , 0B1141165G
    FORD AUSTRALIA 3C11-7548-AA , 3C117548AA
    FORD AUSTRALIA 4412070
    PORSCHE 012 141 165 E , 012141165E
    PORSCHE 012 141 165 F , 012141165F
    PORSCHE 01E 141 165 A , 01E141165A
    PORSCHE 01E 141 165 B , 01E141165B
    PORSCHE 01E 141 165 C , 01E141165C
    PORSCHE 01E 141 165 D , 01E141165D
    PORSCHE 955 116 080 00 , 95511608000
    PORSCHE 996 116 080 00 , 99611608000
    PORSCHE 996 116 080 02 , 99611608002
    PORSCHE 996 116 080 03 , 99611608003
    PORSCHE 996 116 080 04 , 99611608004
    PORSCHE 997 116 080 00 , 99711608000
    PORSCHE 997 116 080 01 , 99711608001
    PORSCHE 997 116 080 02 , 99711608002
    PORSCHE 9P1 141 165 , 9P1141165
    AUDI (FAW) 012 141 165 E , 012141165E
    AUDI (FAW) 012 141 165 F , 012141165F
    AUDI (FAW) 01E 141 165 , 01E141165
    AUDI (FAW) 01E 141 165 B , 01E141165B
    AUDI (FAW) 01E 141 165 D , 01E141165D
    AUDI (FAW) 0B1 141 165 , 0B1141165
    VW (SVW) 012 141 165 E , 012141165E
    VW (SVW) 01E 141 165 , 01E141165
    VW (SVW) 01E 141 165 B , 01E141165B
    VW (SVW) 01E 141 165 D , 01E141165D
    VW (SVW) 0B1 141 165 , 0B1141165
    LEYLAND LBU7574
    LEYLAND DAF LBU7574
    Usage nummers
    3000 389 004
    4013872094844
    4013872094851
    Clutch Kit

    De Koppelingsset (3000 389 004) bevat alle essentiële onderdelen voor een complete koppelingsvervanging. Het installeren van een Porza koppelingsset herstelt een soepele koppeling, een krachtige koppeloverdracht en betrouwbaar schakelen.



    FAQ

    Porza levert hoogwaardige aandrijfcomponenten met snelle levering in heel Europa. Klanten kunnen online bestellen of kiezen voor afhalen in een winkel in Nederland, Duitsland of België. Dit maakt snelle en betrouwbare reparaties mogelijk voor zowel professionele werkplaatsen als particuliere gebruikers.

    Als u kiest voor de pasgarantie, controleert Porza de compatibiliteit vóór verzending. Als het product niet past of niet aan uw verwachtingen voldoet, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid. Dit garandeert een betrouwbare en risicovrije aankoopervaring.

    A clutch kit is a complete set of components used to replace or service the clutch system in a manual transmission vehicle. It typically includes a clutch disc, pressure plate, and release bearing (throw-out bearing). Some kits may also include a pilot bearing or alignment tool. The kit ensures proper engagement and disengagement of the engine from the transmission.

    Replacement is necessary when the clutch shows signs of wear or failure. Common symptoms include slipping (engine revs increase without acceleration), difficulty shifting gears, vibration, unusual noise, or a high clutch pedal engagement point. A worn clutch can lead to reduced performance and potential drivetrain damage.

    Porza offers a fit guarantee option where your vehicle details, such as license plate or VIN, are checked against product specifications. This ensures the clutch kit matches your vehicle’s engine, transmission, and performance requirements.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1