Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    1CD36
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Koppelingsset

    Productnummer: 3000 951 670
    ART: 3000 951 670 / EAN: 4059923064879

    SACHS
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 307,86
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4014870184087
    Productnummer 625 3165 09
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 334,46

    EAN code 4014870561765
    Productnummer 625 3165 33
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 523,46

    EAN code 5050063297959
    Productnummer ADL143034
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    € 268,70

    EAN code 4059923064893
    Productnummer 3000 990 628
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    € 368,11

    EAN code 3276428340371
    Productnummer 834037
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    € 414,74

    EAN code 4013872610709
    Productnummer 3000 951 354
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    € 337,54

    EAN code 4013872728435
    Productnummer 3000 990 249
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    € 384,83

    EAN code 3276428267197
    Productnummer 826719
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    € 349,81

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    FIAT FIAT
    Fabrikant Productnummer
    FIAT 0000071794912
    FIAT 504092160
    FIAT 504260039
    FIAT 504360588
    FIAT 71747971
    FIAT 71794912
    Usage nummers
    3000 951 670
    4
    05992E+12
    170
    170 - SACHS KOPPELINGSSETS

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4054224722350
    Productnummer 172235
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $23.13

    Op voorraad

    EAN code 4013872985463
    Productnummer 2290 601 112
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $684.07

    EAN code 8430320275260
    Productnummer DS0028
    Merk AUTOFREN SEINSA
    Prijs incl. btw.
    $15.68

    Op voorraad

    EAN code 5902659721624
    Productnummer 49-1207
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $108.31

    EAN code 4014870184490
    Productnummer 627 3040 33
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    $372.71

    EAN code 4044688647962
    Productnummer 99 13 0331
    Merk SWAG
    Prijs incl. btw.
    $106.76

    EAN code 5012759997758
    Productnummer TC3784
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    $60.35

    EAN code 5907558512984
    Productnummer 49-0316
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $83.90

    EAN code 5012759239186
    Productnummer TC1041
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    $12.85

    EAN code 4017534190097
    Productnummer 50211
    Merk BREMI
    Prijs incl. btw.
    $31.34

    Clutch Kit

    De Koppelingsset (3000 951 670) bevat alle essentiële onderdelen voor een complete koppelingsvervanging. Het installeren van een Porza koppelingsset herstelt een soepele koppeling, een krachtige koppeloverdracht en betrouwbaar schakelen.



    FAQ

    Porza levert hoogwaardige aandrijfcomponenten met snelle levering in heel Europa. Klanten kunnen online bestellen of kiezen voor afhalen in een winkel in Nederland, Duitsland of België. Dit maakt snelle en betrouwbare reparaties mogelijk voor zowel professionele werkplaatsen als particuliere gebruikers.

    Als u kiest voor de pasgarantie, controleert Porza de compatibiliteit vóór verzending. Als het product niet past of niet aan uw verwachtingen voldoet, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid. Dit garandeert een betrouwbare en risicovrije aankoopervaring.

    A clutch kit is a complete set of components used to replace or service the clutch system in a manual transmission vehicle. It typically includes a clutch disc, pressure plate, and release bearing (throw-out bearing). Some kits may also include a pilot bearing or alignment tool. The kit ensures proper engagement and disengagement of the engine from the transmission.

    Replacement is necessary when the clutch shows signs of wear or failure. Common symptoms include slipping (engine revs increase without acceleration), difficulty shifting gears, vibration, unusual noise, or a high clutch pedal engagement point. A worn clutch can lead to reduced performance and potential drivetrain damage.

    Porza offers a fit guarantee option where your vehicle details, such as license plate or VIN, are checked against product specifications. This ensures the clutch kit matches your vehicle’s engine, transmission, and performance requirements.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1