Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    5C874
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Koppelingsset

    Productnummer: 3000 954 052
    ART: 3000 954 052 / EAN: 4013872483266

    SACHS
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 316,96
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    DAEWOO DAEWOO
    SSANGYONG SSANGYONG
    Fabrikant Productnummer
    SSANGYONG 3010005320
    SSANGYONG 3010005321
    SSANGYONG 3010005322
    SSANGYONG 3010005323
    SSANGYONG 3020005320
    SSANGYONG 3020005321
    SSANGYONG 3020008322
    Usage nummers
    3000 954 052
    4
    01387E+12
    170
    170 - SACHS KOPPELINGSSETS

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4027816260400
    Productnummer 26040
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $27.72

    Op voorraad

    EAN code 4044197640331
    Productnummer RE-WP-0338P
    Merk MOOG
    Prijs incl. btw.
    $32.38

    EAN code 5703858457457
    Productnummer 5004720
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    $24.19

    Op voorraad

    EAN code 3276428100791
    Productnummer 810079
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    $126.88

    EAN code 4103590669063
    Productnummer A2C52125165Z
    Merk CONTINENTAL/VDO
    Prijs incl. btw.
    $132.93

    Clutch Kit

    De Koppelingsset (3000 954 052) bevat alle essentiële onderdelen voor een complete koppelingsvervanging. Het installeren van een Porza koppelingsset herstelt een soepele koppeling, een krachtige koppeloverdracht en betrouwbaar schakelen.



    FAQ

    Porza levert hoogwaardige aandrijfcomponenten met snelle levering in heel Europa. Klanten kunnen online bestellen of kiezen voor afhalen in een winkel in Nederland, Duitsland of België. Dit maakt snelle en betrouwbare reparaties mogelijk voor zowel professionele werkplaatsen als particuliere gebruikers.

    Als u kiest voor de pasgarantie, controleert Porza de compatibiliteit vóór verzending. Als het product niet past of niet aan uw verwachtingen voldoet, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid. Dit garandeert een betrouwbare en risicovrije aankoopervaring.

    A clutch kit is a complete set of components used to replace or service the clutch system in a manual transmission vehicle. It typically includes a clutch disc, pressure plate, and release bearing (throw-out bearing). Some kits may also include a pilot bearing or alignment tool. The kit ensures proper engagement and disengagement of the engine from the transmission.

    Replacement is necessary when the clutch shows signs of wear or failure. Common symptoms include slipping (engine revs increase without acceleration), difficulty shifting gears, vibration, unusual noise, or a high clutch pedal engagement point. A worn clutch can lead to reduced performance and potential drivetrain damage.

    Porza offers a fit guarantee option where your vehicle details, such as license plate or VIN, are checked against product specifications. This ensures the clutch kit matches your vehicle’s engine, transmission, and performance requirements.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1