Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    C7283
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Koppelingsset

    Productnummer: 3000 990 052
    ART: 3000 990 052 / EAN: 4013872443864

    SACHS
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 313,63
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4005108346186
    Productnummer 624 2255 33
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 297,79

    EAN code 4005108094032
    Productnummer 624 3145 09
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 268,24

    EAN code 4005108593061
    Productnummer 623 3081 33
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 316,38

    EAN code 4005108086716
    Productnummer 510 0010 10
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 132,20

    EAN code 4005108524263
    Productnummer 624 2231 33
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 418,67

    EAN code 4005108059321
    Productnummer 624 2255 09
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 228,39

    EAN code 4005108346087
    Productnummer 623 2942 33
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 320,06

    EAN code 4005108524065
    Productnummer 624 3145 33
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 382,30

    EAN code 4005108524300
    Productnummer 623 3151 34
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 375,84

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    VOLVO VOLVO
    Fabrikant Productnummer
    MITSUBISHI MW6900012
    MITSUBISHI MW8667661
    VOLVO 272314
    VOLVO 31259445
    VOLVO 6900012
    VOLVO 8667661
    VOLVO 9176204
    VOLVO 9176205
    VOLVO 9181322
    VOLVO 9463525
    VOLVO 9480651
    RENAULT 74 36 900 012 , 7436900012
    RENAULT 74 39 181 322 , 7439181322
    RENAULT 74 39 463 525 , 7439463525
    RENAULT 77 00 107 570 , 7700107570
    Usage nummers
    3000 990 052
    4
    01387E+12
    170
    170 - SACHS KOPPELINGSSETS

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4013872443802
    Productnummer 3000 990 049
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $301.34

    EAN code 8032928130103
    Productnummer DS52333
    Merk LPR
    Prijs incl. btw.
    $31.90

    EAN code 4047437397033
    Productnummer 33458 02
    Merk LEMFÖRDER
    Prijs incl. btw.
    $18.43

    EAN code 8032532108406
    Productnummer KPG568
    Merk LPR
    Prijs incl. btw.
    $53.12

    EAN code 4027816166405
    Productnummer 16640
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $30.26

    Op voorraad

    EAN code 4030776029932
    Productnummer H14W41
    Merk HENGST FILTER
    Prijs incl. btw.
    $18.04

    EAN code 5905993003791
    Productnummer 446-2001L-UQ
    Merk ABAKUS
    Prijs incl. btw.
    $42.66

    EAN code 4044197643127
    Productnummer NI-LS-9056
    Merk MOOG
    Prijs incl. btw.
    $13.93

    EAN code 4009026728253
    Productnummer OC 456
    Merk KNECHT
    Prijs incl. btw.
    $14.83

    Clutch Kit

    De Koppelingsset (3000 990 052) bevat alle essentiële onderdelen voor een complete koppelingsvervanging. Het installeren van een Porza koppelingsset herstelt een soepele koppeling, een krachtige koppeloverdracht en betrouwbaar schakelen.



    FAQ

    Porza levert hoogwaardige aandrijfcomponenten met snelle levering in heel Europa. Klanten kunnen online bestellen of kiezen voor afhalen in een winkel in Nederland, Duitsland of België. Dit maakt snelle en betrouwbare reparaties mogelijk voor zowel professionele werkplaatsen als particuliere gebruikers.

    Als u kiest voor de pasgarantie, controleert Porza de compatibiliteit vóór verzending. Als het product niet past of niet aan uw verwachtingen voldoet, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid. Dit garandeert een betrouwbare en risicovrije aankoopervaring.

    A clutch kit is a complete set of components used to replace or service the clutch system in a manual transmission vehicle. It typically includes a clutch disc, pressure plate, and release bearing (throw-out bearing). Some kits may also include a pilot bearing or alignment tool. The kit ensures proper engagement and disengagement of the engine from the transmission.

    Replacement is necessary when the clutch shows signs of wear or failure. Common symptoms include slipping (engine revs increase without acceleration), difficulty shifting gears, vibration, unusual noise, or a high clutch pedal engagement point. A worn clutch can lead to reduced performance and potential drivetrain damage.

    Porza offers a fit guarantee option where your vehicle details, such as license plate or VIN, are checked against product specifications. This ensures the clutch kit matches your vehicle’s engine, transmission, and performance requirements.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1