Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    754C3
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Koppelingsset

    Productnummer: 3000 990 373
    ART: 3000 990 373 / EAN: 4013872884377

    SACHS
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 339,79
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4005108560544
    Productnummer 626 3033 33
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 293,32

    EAN code 4005108531353
    Productnummer 510 0093 10
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 136,80

    EAN code 4005108560513
    Productnummer 626 3033 09
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 298,12

    EAN code 4005108597595
    Productnummer 624 3358 34
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 330,60

    EAN code 4005108606297
    Productnummer 624 3360 33
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 415,84

    EAN code 4013872884322
    Productnummer 3000 970 086
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    € 205,36

    EAN code 3322938190569
    Productnummer PJQ210
    Merk TRW
    Prijs incl. btw.
    € 85,27

    EAN code 4013872946976
    Productnummer 3182 600 253
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    € 97,41

    EAN code 5057746249915
    Productnummer ADBP300075
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    € 229,65

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CITROËN CITROËN
    FIAT FIAT
    PEUGEOT PEUGEOT
    Fabrikant Productnummer
    CITROËN 16 071 150 80 , 1607115080
    CITROËN 16 112 729 80 , 1611272980
    CITROËN 16 667 569 80 , 1666756980
    CITROËN 16 710 435 80 , 1671043580
    CITROËN 2041 83 , 204183
    CITROËN 2041 89 , 204189
    CITROËN 2052 L6 , 2052L6
    CITROËN 2052 X6 , 2052X6
    PEUGEOT 16 071 150 80 , 1607115080
    PEUGEOT 16 112 729 80 , 1611272980
    PEUGEOT 16 667 569 80 , 1666756980
    PEUGEOT 16 710 435 80 , 1671043580
    PEUGEOT 2041 83 , 204183
    PEUGEOT 2041 89 , 204189
    PEUGEOT 2052 H1 , 2052H1
    PEUGEOT 2052 L6 , 2052L6
    PEUGEOT 2052 X6 , 2052X6
    LANCIA 55207502
    LANCIA 55251546
    FIAT 504228280
    FIAT 504308884
    FIAT 504376635
    FIAT 55207502
    FIAT 55251546
    FIAT 5802509911
    FIAT 71724295
    FIAT 71745451
    FIAT 71793042
    FIAT 71793642
    ALFA ROMEO 55207502
    ALFA ROMEO 55251546
    CHRYSLER 55207502
    CHRYSLER 55251546
    Usage nummers
    3000 990 373
    4
    01387E+12
    170
    170 - SACHS KOPPELINGSSETS

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4054224936566
    Productnummer 193656
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $30.91

    Op voorraad

    EAN code 5707286230736
    Productnummer 69224
    Merk NISSENS
    Prijs incl. btw.
    $120.67

    EAN code 5903364324179
    Productnummer AC299017
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $69.62

    EAN code 4017534194187
    Productnummer 50620
    Merk BREMI
    Prijs incl. btw.
    $30.83

    EAN code 5050063491364
    Productnummer ADC49136
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    $57.06

    EAN code 5707286351400
    Productnummer 67724
    Merk NISSENS
    Prijs incl. btw.
    $128.36

    EAN code 4044197071012
    Productnummer V91996
    Merk AE
    Prijs incl. btw.
    $7.15

    EAN code 5038206397070
    Productnummer TC2365FK
    Merk BGA
    Prijs incl. btw.
    $267.18

    Clutch Kit

    De Koppelingsset (3000 990 373) bevat alle essentiële onderdelen voor een complete koppelingsvervanging. Het installeren van een Porza koppelingsset herstelt een soepele koppeling, een krachtige koppeloverdracht en betrouwbaar schakelen.



    FAQ

    Porza levert hoogwaardige aandrijfcomponenten met snelle levering in heel Europa. Klanten kunnen online bestellen of kiezen voor afhalen in een winkel in Nederland, Duitsland of België. Dit maakt snelle en betrouwbare reparaties mogelijk voor zowel professionele werkplaatsen als particuliere gebruikers.

    Als u kiest voor de pasgarantie, controleert Porza de compatibiliteit vóór verzending. Als het product niet past of niet aan uw verwachtingen voldoet, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid. Dit garandeert een betrouwbare en risicovrije aankoopervaring.

    A clutch kit is a complete set of components used to replace or service the clutch system in a manual transmission vehicle. It typically includes a clutch disc, pressure plate, and release bearing (throw-out bearing). Some kits may also include a pilot bearing or alignment tool. The kit ensures proper engagement and disengagement of the engine from the transmission.

    Replacement is necessary when the clutch shows signs of wear or failure. Common symptoms include slipping (engine revs increase without acceleration), difficulty shifting gears, vibration, unusual noise, or a high clutch pedal engagement point. A worn clutch can lead to reduced performance and potential drivetrain damage.

    Porza offers a fit guarantee option where your vehicle details, such as license plate or VIN, are checked against product specifications. This ensures the clutch kit matches your vehicle’s engine, transmission, and performance requirements.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1