Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    4E929
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Koppelingsset

    Productnummer: 600 0262 00
    ART: 600 0262 00 / EAN: 4014870194598

    Schaeffler LuK
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 900,58
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4014870710699
    Productnummer 627 3066 34
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 314,94

    EAN code 4005108558114
    Productnummer 626 3034 33
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 317,14

    EAN code 4005108841469
    Productnummer 626 3053 33
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 398,14

    EAN code 4005108897541
    Productnummer 415 0628 10
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 488,04

    EAN code 4013872874323
    Productnummer 3182 654 170
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    € 68,12

    EAN code 4005108895202
    Productnummer 600 0173 00
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 772,15

    EAN code 4005108949332
    Productnummer 627 3040 09
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 358,20

    EAN code 4013872898312
    Productnummer 3000 990 380
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    € 596,42

    EAN code 4014870184506
    Productnummer 627 3032 35
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 488,91

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    FORD FORD
    Fabrikant Productnummer
    FORD 1468026
    FORD 1512917
    FORD 1675978
    FORD 1731737
    FORD 1731748
    FORD 1732558
    FORD 1734637
    FORD 1749121
    FORD 1775485
    FORD 1824839
    FORD 1857694
    FORD 1889306
    FORD 1932320
    FORD 2019956
    FORD 2214499
    FORD 2239490
    FORD 2478298
    FORD 2617327
    FORD 4543504
    FORD 4C11-7C559-AA , 4C117C559AA
    FORD 4C11-7C559-AB , 4C117C559AB
    FORD 4C11-7C559-AC , 4C117C559AC
    FORD 4C11-7C559-AD , 4C117C559AD
    FORD 4C11-7C559-AE , 4C117C559AE
    FORD 4C11-7C559-AF , 4C117C559AF
    FORD 4C11-7C559-AG , 4C117C559AG
    FORD 4C11-7C559-AH , 4C117C559AH
    FORD 4C117C559AA
    FORD 4C117C559AB
    FORD 4C117C559AC
    FORD 4C117C559AD
    FORD 4C117C559AE
    FORD 4C117C559AF
    FORD 4C117C559AG
    FORD 4C117C559AH
    FORD BK31 6477 BB , BK316477BB
    FORD BK31 6477 BC , BK316477BC
    FORD BK31 6477 BD , BK316477BD
    FORD BK31 6477 BE , BK316477BE
    FORD BK31 6477 BF , BK316477BF
    FORD BK31 7540 AB , BK317540AB
    FORD BK31 7550 AA , BK317550AA
    FORD BK31 7563 AB , BK317563AB
    FORD BK31-7C623-AA , BK317C623AA
    FORD BK316477BB
    FORD BK316477BC
    FORD BK316477BD
    FORD BK316477BE
    FORD BK316477BF
    FORD BK317540AB
    FORD BK317550AA
    FORD BK317563AB
    FORD BK317C623AA
    FORD CC11-7A564-BB , CC117A564BB
    FORD CC117A564BB
    FORD EB3G 7540 AA , EB3G7540AA
    FORD EB3G 7550 AA , EB3G7550AA
    FORD EB3G7540AA
    FORD EB3G7550AA
    FORD GK31-7A564-AB , GK317A564AB
    FORD GK317A564AB
    FORD JB3R-7A564-AA , JB3R7A564AA
    FORD JB3R-7A564-AB , JB3R7A564AB
    FORD JB3R-7A564-AC , JB3R7A564AC
    FORD JB3R7A564AA
    FORD JB3R7A564AB
    FORD JB3R7A564AC
    FORD (JMC) 4C11-7C559-AC , 4C117C559AC
    FORD (JMC) 4C117C559AC
    Usage nummers
    600 0262 00
    600026200
    4
    01487E+12
    600 0262 00 WYP
    600026200WYP
    188
    188 - LUK DMF/DCT KIT

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5907558547290
    Productnummer 72-1428
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $8.32

    EAN code 5711343164032
    Productnummer F 032 114 844
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    $223.63

    EAN code 5907558574562
    Productnummer 72-1805
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $6.52

    EAN code 5012759456606
    Productnummer TC2267
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    $14.81

    EAN code 3322937912766
    Productnummer JBJ656
    Merk TRW
    Prijs incl. btw.
    $11.29

    EAN code 5703858790318
    Productnummer 5114012
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    $18.48

    Op voorraad

    EAN code 4013872935550
    Productnummer 3000 943 003
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $656.32

    EAN code 7316576083471
    Productnummer VKMA 05701
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    $112.61

    EAN code 5903766375489
    Productnummer 72-4019
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $11.29

    EAN code 5907558547528
    Productnummer 72-1479
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $7.18

    Clutch Kit

    De Koppelingsset (600 0262 00) bevat alle essentiële onderdelen voor een complete koppelingsvervanging. Het installeren van een Porza koppelingsset herstelt een soepele koppeling, een krachtige koppeloverdracht en betrouwbaar schakelen.



    FAQ

    Porza levert hoogwaardige aandrijfcomponenten met snelle levering in heel Europa. Klanten kunnen online bestellen of kiezen voor afhalen in een winkel in Nederland, Duitsland of België. Dit maakt snelle en betrouwbare reparaties mogelijk voor zowel professionele werkplaatsen als particuliere gebruikers.

    Als u kiest voor de pasgarantie, controleert Porza de compatibiliteit vóór verzending. Als het product niet past of niet aan uw verwachtingen voldoet, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid. Dit garandeert een betrouwbare en risicovrije aankoopervaring.

    A clutch kit is a complete set of components used to replace or service the clutch system in a manual transmission vehicle. It typically includes a clutch disc, pressure plate, and release bearing (throw-out bearing). Some kits may also include a pilot bearing or alignment tool. The kit ensures proper engagement and disengagement of the engine from the transmission.

    Replacement is necessary when the clutch shows signs of wear or failure. Common symptoms include slipping (engine revs increase without acceleration), difficulty shifting gears, vibration, unusual noise, or a high clutch pedal engagement point. A worn clutch can lead to reduced performance and potential drivetrain damage.

    Porza offers a fit guarantee option where your vehicle details, such as license plate or VIN, are checked against product specifications. This ensures the clutch kit matches your vehicle’s engine, transmission, and performance requirements.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1