Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    10D80
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Koppelingsset

    Productnummer: 622 3127 34
    ART: 622 3127 34 / EAN: 4005108807786

    Schaeffler LuK
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 292,51
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4013872937097
    Productnummer 3000 990 490
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    € 144,51

    EAN code 4005108573841
    Productnummer 625 3038 33
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 375,33

    EAN code 4005108572509
    Productnummer 622 3127 09
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 188,20

    EAN code 4005108581808
    Productnummer 623 3277 33
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 332,74

    EAN code 4005108599421
    Productnummer 600 0066 00
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 992,51

    EAN code 4005108591401
    Productnummer 622 3137 33
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 305,60

    EAN code 4005108599216
    Productnummer 600 0064 00
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 1.118,84

    EAN code 4005108948076
    Productnummer 600 0197 00
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 640,20

    EAN code 4005108962447
    Productnummer 600 0204 00
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 955,71

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    RENAULT RENAULT
    Fabrikant Productnummer
    RENAULT 30 57 037 21R , 305703721R
    RENAULT 30 62 014 73R , 306201473R
    RENAULT 30 62 059 74R , 306205974R
    RENAULT 30 62 062 99R , 306206299R
    RENAULT 30 62 066 27R , 306206627R
    RENAULT 30 62 068 22R , 306206822R
    RENAULT 30 62 077 14R , 306207714R
    RENAULT 30 6A 0JA 60A , 306A0JA60A
    RENAULT 30 6A 0JA 60B , 306A0JA60B
    RENAULT 30 6A 0JA 60C , 306A0JA60C
    RENAULT 30 6A 0JA 60D , 306A0JA60D
    RENAULT 305703721R
    RENAULT 306201473R
    RENAULT 306205974R
    RENAULT 306206299R
    RENAULT 306206627R
    RENAULT 306206822R
    RENAULT 306207714R
    RENAULT 306A0JA60A
    RENAULT 306A0JA60B
    RENAULT 306A0JA60C
    RENAULT 306A0JA60D
    RENAULT 77 01 477 462 , 7701477462
    RENAULT 77 01 477 688 , 7701477688
    RENAULT 77 01 479 126 , 7701479126
    RENAULT 77 01 479 299 , 7701479299
    RENAULT 7701477462
    RENAULT 7701477688
    RENAULT 7701479126
    RENAULT 7701479299
    RENAULT 82 00 213 679 , 8200213679
    RENAULT 82 00 601 893 , 8200601893
    RENAULT 82 00 601 895 , 8200601895
    RENAULT 82 00 601 898 , 8200601898
    RENAULT 82 00 641 186 , 8200641186
    RENAULT 82 00 641 187 , 8200641187
    RENAULT 82 00 641 189 , 8200641189
    RENAULT 82 00 697 568 , 8200697568
    RENAULT 82 00 749 475 , 8200749475
    RENAULT 82 00 749 476 , 8200749476
    RENAULT 82 00 756 873 , 8200756873
    RENAULT 82 00 764 616 , 8200764616
    RENAULT 82 00 764 617 , 8200764617
    RENAULT 82 00 805 652 , 8200805652
    RENAULT 82 00 805 655 , 8200805655
    RENAULT 82 00 842 575 , 8200842575
    RENAULT 82 00 842 578 , 8200842578
    RENAULT 82 00 895 181 , 8200895181
    RENAULT 82 00 895 182 , 8200895182
    RENAULT 8200213679
    RENAULT 8200601893
    RENAULT 8200601895
    RENAULT 8200601898
    RENAULT 8200641186
    RENAULT 8200641187
    RENAULT 8200641189
    RENAULT 8200697568
    RENAULT 8200749475
    RENAULT 8200749476
    RENAULT 8200756873
    RENAULT 8200764616
    RENAULT 8200764617
    RENAULT 8200805652
    RENAULT 8200805655
    RENAULT 8200842575
    RENAULT 8200842578
    RENAULT 8200895181
    RENAULT 8200895182
    Usage nummers
    622 3127 34
    622312734
    4
    00511E+12
    189
    189 - LUK KOP.SET+HYD. LAGER

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4054224075258
    Productnummer 107525
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $39.46

    Op voorraad

    EAN code 4013872707669
    Productnummer 3000 990 214
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $97.83

    EAN code 4014870408770
    Productnummer 818 0146 10
    Merk Schaeffler FAG
    Prijs incl. btw.
    $11.93

    EAN code 8430320275376
    Productnummer DS0038
    Merk AUTOFREN SEINSA
    Prijs incl. btw.
    $13.81

    EAN code 5710476453150
    Productnummer 8540 81516
    Merk TRISCAN
    Prijs incl. btw.
    $155.70

    EAN code 5903364352974
    Productnummer 49-2421
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $102.65

    EAN code 4054224863305
    Productnummer 186330
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $34.92

    EAN code 4027816288855
    Productnummer 28885
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $8.57

    Op voorraad

    EAN code 3276425741546
    Productnummer 574154
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    $16.09

    EAN code 8718042089991
    Productnummer 53934
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    $90.81

    Clutch Kit

    De Koppelingsset (622 3127 34) bevat alle essentiële onderdelen voor een complete koppelingsvervanging. Het installeren van een Porza koppelingsset herstelt een soepele koppeling, een krachtige koppeloverdracht en betrouwbaar schakelen.



    FAQ

    Porza levert hoogwaardige aandrijfcomponenten met snelle levering in heel Europa. Klanten kunnen online bestellen of kiezen voor afhalen in een winkel in Nederland, Duitsland of België. Dit maakt snelle en betrouwbare reparaties mogelijk voor zowel professionele werkplaatsen als particuliere gebruikers.

    Als u kiest voor de pasgarantie, controleert Porza de compatibiliteit vóór verzending. Als het product niet past of niet aan uw verwachtingen voldoet, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid. Dit garandeert een betrouwbare en risicovrije aankoopervaring.

    A clutch kit is a complete set of components used to replace or service the clutch system in a manual transmission vehicle. It typically includes a clutch disc, pressure plate, and release bearing (throw-out bearing). Some kits may also include a pilot bearing or alignment tool. The kit ensures proper engagement and disengagement of the engine from the transmission.

    Replacement is necessary when the clutch shows signs of wear or failure. Common symptoms include slipping (engine revs increase without acceleration), difficulty shifting gears, vibration, unusual noise, or a high clutch pedal engagement point. A worn clutch can lead to reduced performance and potential drivetrain damage.

    Porza offers a fit guarantee option where your vehicle details, such as license plate or VIN, are checked against product specifications. This ensures the clutch kit matches your vehicle’s engine, transmission, and performance requirements.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1