Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    969B1
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Koppelingsset

    Productnummer: 821103
    ART: 821103 / EAN: 3276428211039

    VALEO
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 238,99
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4005108042538
    Productnummer 622 2154 00
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 174,43

    EAN code 4005108104656
    Productnummer 623 0559 00
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 256,94

    EAN code 4005108065667
    Productnummer 624 2187 00
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 281,31

    EAN code 4005108053404
    Productnummer 500 0330 10
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 26,84

    EAN code 4005108068293
    Productnummer 623 2188 00
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 214,64

    EAN code 4005108146946
    Productnummer 623 3010 00
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 285,60

    EAN code 4005108229144
    Productnummer 623 3072 00
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 240,26

    EAN code 4005108042668
    Productnummer 624 2157 00
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 248,03

    EAN code 4005108889645
    Productnummer 622 1667 00
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 243,23

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    MERCEDES-BENZ MERCEDES-BENZ
    Fabrikant Productnummer
    MERCEDES-BENZ 0192506001
    MERCEDES-BENZ 192506001
    MERCEDES-BENZ A0012507215
    MERCEDES-BENZ A0062505204
    MERCEDES-BENZ A0152501203
    MERCEDES-BENZ A0192506001
    Usage nummers
    VAL821103
    821103
    3276428211039
    5901170013843

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5902659714107
    Productnummer 54-1197
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $16.18

    EAN code 8718042357922
    Productnummer 34411
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    $65.63

    EAN code 5902659748805
    Productnummer 82-0266
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $47.38

    EAN code 5400608496864
    Productnummer T38785
    Merk GATES
    Prijs incl. btw.
    $213.30

    EAN code
    Productnummer 107 652
    Merk TOPRAN
    Prijs incl. btw.
    $6.37

    EAN code 4027816140009
    Productnummer 14000
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $9.58

    Op voorraad

    EAN code 3322937973941
    Productnummer BHX467E
    Merk TRW
    Prijs incl. btw.
    $74.41

    EAN code 3322937088102
    Productnummer PJL144
    Merk TRW
    Prijs incl. btw.
    $31.77

    EAN code 4044197215805
    Productnummer FD-LS-0808
    Merk MOOG
    Prijs incl. btw.
    $11.66

    EAN code 5907057302932
    Productnummer 82-1659
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $44.08

    Clutch Kit

    De Koppelingsset (821103) bevat alle essentiële onderdelen voor een complete koppelingsvervanging. Het installeren van een Porza koppelingsset herstelt een soepele koppeling, een krachtige koppeloverdracht en betrouwbaar schakelen.



    FAQ

    Porza levert hoogwaardige aandrijfcomponenten met snelle levering in heel Europa. Klanten kunnen online bestellen of kiezen voor afhalen in een winkel in Nederland, Duitsland of België. Dit maakt snelle en betrouwbare reparaties mogelijk voor zowel professionele werkplaatsen als particuliere gebruikers.

    Als u kiest voor de pasgarantie, controleert Porza de compatibiliteit vóór verzending. Als het product niet past of niet aan uw verwachtingen voldoet, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid. Dit garandeert een betrouwbare en risicovrije aankoopervaring.

    A clutch kit is a complete set of components used to replace or service the clutch system in a manual transmission vehicle. It typically includes a clutch disc, pressure plate, and release bearing (throw-out bearing). Some kits may also include a pilot bearing or alignment tool. The kit ensures proper engagement and disengagement of the engine from the transmission.

    Replacement is necessary when the clutch shows signs of wear or failure. Common symptoms include slipping (engine revs increase without acceleration), difficulty shifting gears, vibration, unusual noise, or a high clutch pedal engagement point. A worn clutch can lead to reduced performance and potential drivetrain damage.

    Porza offers a fit guarantee option where your vehicle details, such as license plate or VIN, are checked against product specifications. This ensures the clutch kit matches your vehicle’s engine, transmission, and performance requirements.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1