Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    4DAEA
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    KOP.SET-ZOND.LAG

    Productnummer: 828033
    ART: 828033 / EAN: 3276428280332

    VALEO
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 152,57
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4013872937097
    Productnummer 3000 990 490
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    € 144,51

    EAN code 4005108948076
    Productnummer 600 0197 00
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 640,20

    EAN code 4013872937028
    Productnummer 2290 601 143
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    € 631,62

    EAN code 5057746078201
    Productnummer ADR163071
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    € 97,90

    EAN code 4014870138394
    Productnummer 623 3701 09
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 73,47

    EAN code 4005108948106
    Productnummer 623 3553 33
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 232,96

    EAN code 4014870541637
    Productnummer 623 3297 09
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 90,85

    EAN code 5057746051761
    Productnummer ADR163049
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    € 153,11

    EAN code 5050063093490
    Productnummer ADN130220
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    € 105,26

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    DACIA DACIA
    MERCEDES-BENZ MERCEDES-BENZ
    MITSUBISHI MITSUBISHI
    NISSAN NISSAN
    RENAULT RENAULT
    Fabrikant Productnummer
    MITSUBISHI MQ005055
    MERCEDES-BENZ 4152500301
    MERCEDES-BENZ 4152500400
    MERCEDES-BENZ 4152500401
    MERCEDES-BENZ 4152500600
    MERCEDES-BENZ 4152500800
    MERCEDES-BENZ 4152502500
    MERCEDES-BENZ 4202500000
    MERCEDES-BENZ A 415 250 04 00 , A4152500400
    MERCEDES-BENZ A 415 250 04 01 , A4152500401
    MERCEDES-BENZ A4152500400
    MERCEDES-BENZ A4152500401
    MERCEDES-BENZ A4152502500
    MERCEDES-BENZ A4202500000
    RENAULT 30 20 530 62R , 302053062R
    RENAULT 301010007R
    RENAULT 301013644R
    RENAULT 301014116R
    RENAULT 301016948R
    RENAULT 302050418R
    RENAULT 302051190R
    RENAULT 302051364R
    RENAULT 302051674R
    RENAULT 302052098R
    RENAULT 302052316R
    RENAULT 302052561R
    RENAULT 302053062R
    RENAULT 302053931R
    RENAULT 302055884R
    RENAULT 302056020R
    RENAULT 302056060R
    RENAULT 302056062R
    RENAULT 302056172R
    RENAULT 302056466R
    RENAULT 302057505R
    RENAULT 302058614R
    RENAULT 302059210R
    RENAULT 302059569R
    RENAULT 302107571R
    RENAULT 302109548R
    RENAULT 7701476804
    RENAULT 7701479062
    RENAULT 8200450217
    RENAULT 8200889320
    NISSAN 23354-00QAF , 2335400QAF
    NISSAN 23354-00QAL , 2335400QAL
    NISSAN 23354-00QAP , 2335400QAP
    NISSAN 2335400QAF
    NISSAN 2335400QAL
    NISSAN 2335400QAP
    NISSAN 30101-6948R , 301016948R
    NISSAN 301010007R
    NISSAN 301013644R
    NISSAN 301016948R
    NISSAN 30205-00Q0C , 3020500Q0C
    NISSAN 30205-00Q0D , 3020500Q0D
    NISSAN 30205-00Q0F , 3020500Q0F
    NISSAN 30205-00Q0G , 3020500Q0G
    NISSAN 30205-00Q0M , 3020500Q0M
    NISSAN 30205-00Q1A , 3020500Q1A
    NISSAN 30205-00Q1D , 3020500Q1D
    NISSAN 30205-00Q1H , 3020500Q1H
    NISSAN 30205-00Q1M , 3020500Q1M
    NISSAN 30205-00Q1S , 3020500Q1S
    NISSAN 30205-3334R , 302053334R
    NISSAN 3020500Q0C
    NISSAN 3020500Q0D
    NISSAN 3020500Q0F
    NISSAN 3020500Q0G
    NISSAN 3020500Q0L
    NISSAN 3020500Q0M
    NISSAN 3020500Q1A
    NISSAN 3020500Q1D
    NISSAN 3020500Q1H
    NISSAN 3020500Q1M
    NISSAN 3020500Q1S
    NISSAN 302053334R
    NISSAN 302059210R
    NISSAN 30210-1572R , 302101572R
    NISSAN 30210-3451R , 302103451R
    NISSAN 302101572R
    NISSAN 302103451R
    NISSAN 302107571R
    NISSAN C0210-00QAB , C021000QAB
    NISSAN C0210-00QAC , C021000QAC
    NISSAN C0210-00QAE , C021000QAE
    NISSAN C021000QAB
    NISSAN C021000QAC
    NISSAN C021000QAE
    DACIA 302051190R
    DACIA 302051674R
    DACIA 302052098R
    DACIA 302053931R
    DACIA 302055884R
    DACIA 302056020R
    DACIA 302056172R
    DACIA 302056466R
    DACIA 302057505R
    DACIA 302059569R
    DACIA 7701479062
    DACIA 8200450219
    DACIA 8200889321
    NISSAN (DFAC) 30205-00Q0F , 3020500Q0F
    NISSAN (DFAC) 3020500Q0F
    RENAULT (DFAC) 302052098R
    Usage nummers
    VAL828033
    828033
    3
    27643E+12
    205
    205 - VALEO KOPPELINGSETS
    00

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5057746052263
    Productnummer ADN130275
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    $139.19

    Clutch Kit

    De KOP.SET-ZOND.LAG (828033) bevat alle essentiële onderdelen voor een complete koppelingsvervanging. Het installeren van een Porza koppelingsset herstelt een soepele koppeling, een krachtige koppeloverdracht en betrouwbaar schakelen.



    FAQ

    Porza levert hoogwaardige aandrijfcomponenten met snelle levering in heel Europa. Klanten kunnen online bestellen of kiezen voor afhalen in een winkel in Nederland, Duitsland of België. Dit maakt snelle en betrouwbare reparaties mogelijk voor zowel professionele werkplaatsen als particuliere gebruikers.

    Als u kiest voor de pasgarantie, controleert Porza de compatibiliteit vóór verzending. Als het product niet past of niet aan uw verwachtingen voldoet, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid. Dit garandeert een betrouwbare en risicovrije aankoopervaring.

    A clutch kit is a complete set of components used to replace or service the clutch system in a manual transmission vehicle. It typically includes a clutch disc, pressure plate, and release bearing (throw-out bearing). Some kits may also include a pilot bearing or alignment tool. The kit ensures proper engagement and disengagement of the engine from the transmission.

    Replacement is necessary when the clutch shows signs of wear or failure. Common symptoms include slipping (engine revs increase without acceleration), difficulty shifting gears, vibration, unusual noise, or a high clutch pedal engagement point. A worn clutch can lead to reduced performance and potential drivetrain damage.

    Porza offers a fit guarantee option where your vehicle details, such as license plate or VIN, are checked against product specifications. This ensures the clutch kit matches your vehicle’s engine, transmission, and performance requirements.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1