Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    3685C
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    HOMOKINEET WIELZIJDE

    Productnummer: 304598
    ART: 304598 / EAN: 4019064146827

    LÖBRO
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 130,38
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 5703858894801
    Productnummer 511923
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    € 52,72

    EAN code 7316575357603
    Productnummer VKJA 5822
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    € 64,28

    EAN code 4040074260036
    Productnummer 214 498 0071
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 64,80

    EAN code 4040074269695
    Productnummer 214 498 0064
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 231,72

    EAN code 4019064042839
    Productnummer 24283
    Merk SPIDAN
    Prijs incl. btw.
    € 23,69

    EAN code 8032928096232
    Productnummer KFT746
    Merk LPR
    Prijs incl. btw.
    € 70,94

    EAN code 4019064056201
    Productnummer 25620
    Merk SPIDAN
    Prijs incl. btw.
    € 319,25

    EAN code 4019064056218
    Productnummer 25621
    Merk SPIDAN
    Prijs incl. btw.
    € 307,73

    EAN code 4019064042877
    Productnummer 24287
    Merk SPIDAN
    Prijs incl. btw.
    € 136,40

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CITROËN CITROËN
    FIAT FIAT
    PEUGEOT PEUGEOT
    Fabrikant Productnummer
    FIAT 1349785080
    FIAT 1349788080
    FIAT 46308371
    FIAT 46308484
    FIAT 53126894
    FIAT 53126895
    FIAT 68173895AA
    FIAT 71771175
    CHRYSLER 68159666AA
    CHRYSLER 68159667AA
    Usage nummers
    054
    054 - GKN HOMOKINETEN
    00

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 8001063190679
    Productnummer 714000028300
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $68.75

    Op voorraad

    EAN code 5904608045676
    Productnummer OP 567/3
    Merk FILTRON
    Prijs incl. btw.
    $7.13

    EAN code 4054224884287
    Productnummer 188428
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $28.69

    Op voorraad

    EAN code 4013872026784
    Productnummer 1862 348 031
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $80.62

    EAN code 4040074210741
    Productnummer 052 013 0865
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $6.55

    EAN code 4056111122373
    Productnummer FTAB-004
    Merk FEBEST
    Prijs incl. btw.
    $3.37

    EAN code 4054224763841
    Productnummer 176384
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $88.79

    Op voorraad

    EAN code 8033208162968
    Productnummer K109089
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    $15.98

    EAN code 8718042346261
    Productnummer 550147
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    $161.21

    EAN code 5902659705341
    Productnummer 28-0335
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $61.24

    Joint Kit, drive shaft

    De HOMOKINEET WIELZIJDE (304598) zorgt voor een soepele krachtoverbrenging via de stuurinrichting en de ophanging. Het vervangen van een versleten gewricht door een Porza-kwaliteitsonderdeel herstelt de stille werking en de betrouwbare prestaties van de aandrijflijn.



    FAQ

    Een revisieset voor een aandrijfas is een set onderdelen die gebruikt worden om een versleten of beschadigd homokinetisch gewricht (CV-gewricht) te vervangen of te repareren. De set bevat doorgaans het homokinetische gewricht, een beschermhoes (balg), klemmen, vet en soms extra bevestigingsmateriaal zoals borgringen of moeren. De set is ontworpen om de soepele krachtoverbrenging en de functionaliteit van het gewricht te herstellen.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij uw voertuiggegevens, zoals kenteken of chassisnummer, worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties. Dit garandeert dat de koppelingsset overeenkomt met het type aandrijfas, de afmetingen en de aandrijflijnconfiguratie van uw voertuig.

    Key specifications include joint type (inner or outer CV joint), spline count, diameter, and compatibility with the drive shaft and vehicle. Components are made from high-strength steel and durable rubber or thermoplastic materials to withstand high torque, rotational forces, and temperatures typically ranging from -40°C to +120°C. Proper fitment is essential for smooth and reliable operation.

    A joint kit should be used when the CV joint is worn or damaged. Common symptoms include clicking noises when turning, vibration during acceleration, or grease leakage from a damaged boot. Replacing the joint with a kit is often more cost-effective than replacing the entire drive shaft if the shaft itself is still in good condition.

    Porza supplies high-quality drivetrain components with fast delivery across Europe. Customers can order online or choose in-store pickup in the Netherlands, Germany, or Belgium. This allows quick and reliable repairs for both professional workshops and individual users.

    If you select the fit guarantee, Porza verifies compatibility before shipment. If the product does not fit or meet expectations, it can be returned according to the return policy. This ensures a reliable and risk-free purchasing experience.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1