Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    B099B
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Koppelingsset, aandrijfas

    Productnummer: 304600
    ART: 304600 / EAN: 4019064146841

    LÖBRO
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 126,65
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4054224861363
    Productnummer 186136
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 47,81

    EAN code 4054224863831
    Productnummer 186383
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 55,97

    EAN code 7316576895364
    Productnummer VKJA 3024
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    € 75,53

    EAN code 7316576988882
    Productnummer VKJC 8705
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    € 290,39

    EAN code 7316576986390
    Productnummer VKJC 8704
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    € 270,59

    EAN code 4040074260098
    Productnummer 214 498 0082
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 69,56

    EAN code 4014870388898
    Productnummer 771 0552 30
    Merk Schaeffler FAG
    Prijs incl. btw.
    € 63,77

    EAN code 4019064042839
    Productnummer 24283
    Merk SPIDAN
    Prijs incl. btw.
    € 23,69

    EAN code 4019064042846
    Productnummer 24284
    Merk SPIDAN
    Prijs incl. btw.
    € 129,00

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CITROËN CITROËN
    FIAT FIAT
    PEUGEOT PEUGEOT
    Fabrikant Productnummer
    FIAT 1349787080
    FIAT 1349790080
    FIAT 1355333080
    FIAT 1355334080
    FIAT 1357488080
    FIAT 1399858080
    FIAT 1399859080
    FIAT 46308370
    FIAT 46308485
    FIAT 71771176
    FIAT 71791753
    FIAT 71795709
    FIAT 71799867
    FIAT 71799906
    Usage nummers
    054
    054 - GKN HOMOKINETEN

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 3165143283424
    Productnummer 1 457 433 568
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $38.99

    EAN code 4009026095041
    Productnummer KL 171
    Merk KNECHT
    Prijs incl. btw.
    $17.01

    EAN code 5012759523872
    Productnummer TC2851
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    $30.19

    EAN code 4054224080740
    Productnummer 108074
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $27.85

    Op voorraad

    EAN code 3165141196832
    Productnummer 1 987 948 813
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $13.81

    EAN code 4044197770304
    Productnummer TO-LS-13474
    Merk MOOG
    Prijs incl. btw.
    $9.92

    EAN code 7316575229245
    Productnummer VKBA 5425
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    $249.79

    EAN code 5294515800193
    Productnummer SP-2024
    Merk ALCO FILTER
    Prijs incl. btw.
    $12.71

    EAN code 5703858791216
    Productnummer 753325
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    $17.87

    EAN code 8718042047946
    Productnummer 519510
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    $109.06

    Joint Kit, drive shaft

    De Koppelingsset, aandrijfas (304600) zorgt voor een soepele krachtoverbrenging via de stuurinrichting en de ophanging. Het vervangen van een versleten gewricht door een Porza-kwaliteitsonderdeel herstelt de stille werking en de betrouwbare prestaties van de aandrijflijn.



    FAQ

    Een revisieset voor een aandrijfas is een set onderdelen die gebruikt worden om een versleten of beschadigd homokinetisch gewricht (CV-gewricht) te vervangen of te repareren. De set bevat doorgaans het homokinetische gewricht, een beschermhoes (balg), klemmen, vet en soms extra bevestigingsmateriaal zoals borgringen of moeren. De set is ontworpen om de soepele krachtoverbrenging en de functionaliteit van het gewricht te herstellen.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij uw voertuiggegevens, zoals kenteken of chassisnummer, worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties. Dit garandeert dat de koppelingsset overeenkomt met het type aandrijfas, de afmetingen en de aandrijflijnconfiguratie van uw voertuig.

    Key specifications include joint type (inner or outer CV joint), spline count, diameter, and compatibility with the drive shaft and vehicle. Components are made from high-strength steel and durable rubber or thermoplastic materials to withstand high torque, rotational forces, and temperatures typically ranging from -40°C to +120°C. Proper fitment is essential for smooth and reliable operation.

    A joint kit should be used when the CV joint is worn or damaged. Common symptoms include clicking noises when turning, vibration during acceleration, or grease leakage from a damaged boot. Replacing the joint with a kit is often more cost-effective than replacing the entire drive shaft if the shaft itself is still in good condition.

    Porza supplies high-quality drivetrain components with fast delivery across Europe. Customers can order online or choose in-store pickup in the Netherlands, Germany, or Belgium. This allows quick and reliable repairs for both professional workshops and individual users.

    If you select the fit guarantee, Porza verifies compatibility before shipment. If the product does not fit or meet expectations, it can be returned according to the return policy. This ensures a reliable and risk-free purchasing experience.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1