Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    C4D87
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Koppelingsset, aandrijfas

    Productnummer: 49-3214
    ART: 49-3214 / EAN: 5903766305493

    MAXGEAR
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 53,30
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4054224934531
    Productnummer 193453
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 95,53

    EAN code 7316577842329
    Productnummer VKJC 8712
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    € 171,84

    EAN code 7316579024013
    Productnummer VKJC 1322
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    € 180,23

    EAN code 4019064054962
    Productnummer 25496
    Merk SPIDAN
    Prijs incl. btw.
    € 300,62

    EAN code 4054224833766
    Productnummer 183376
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 123,55

    EAN code 5903364354176
    Productnummer 49-2541
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 256,59

    EAN code 5903364354206
    Productnummer 49-2544
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 118,54

    EAN code 4040074359150
    Productnummer 514 498 0013
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 127,47

    EAN code 5903364340674
    Productnummer 49-2810
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 50,69

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    FORD FORD
    VOLVO VOLVO
    Fabrikant Productnummer
    VOLVO 36000930
    VOLVO 36000931
    VOLVO 8602597
    VOLVO 8603562
    VOLVO 8603625
    FORD 1565594
    FORD AG9N-4B402-AA , AG9N4B402AA
    Usage nummers
    25-5340MG

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 8032747265680
    Productnummer PA746
    Merk GRAF
    Prijs incl. btw.
    $65.00

    EAN code 5414465354069
    Productnummer 5PK848
    Merk GATES
    Prijs incl. btw.
    $13.82

    EAN code 3165141015966
    Productnummer 0 451 102 056
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $4.63

    EAN code
    Productnummer 103 491
    Merk TOPRAN
    Prijs incl. btw.
    $4.96

    Op voorraad

    EAN code 5901619526736
    Productnummer 49-0423
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $23.67

    EAN code 5050063391459
    Productnummer ADT39145
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    $47.03

    EAN code 5903364340674
    Productnummer 49-2810
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $41.89

    EAN code 4027816458203
    Productnummer 45820
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $47.70

    EAN code 4027816127000
    Productnummer 12700
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $15.05

    Op voorraad

    EAN code 5903364339135
    Productnummer 49-3080
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $40.91

    Joint Kit, drive shaft

    De Koppelingsset, aandrijfas (49-3214) zorgt voor een soepele krachtoverbrenging via de stuurinrichting en de ophanging. Het vervangen van een versleten gewricht door een Porza-kwaliteitsonderdeel herstelt de stille werking en de betrouwbare prestaties van de aandrijflijn.



    FAQ

    Een revisieset voor een aandrijfas is een set onderdelen die gebruikt worden om een versleten of beschadigd homokinetisch gewricht (CV-gewricht) te vervangen of te repareren. De set bevat doorgaans het homokinetische gewricht, een beschermhoes (balg), klemmen, vet en soms extra bevestigingsmateriaal zoals borgringen of moeren. De set is ontworpen om de soepele krachtoverbrenging en de functionaliteit van het gewricht te herstellen.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij uw voertuiggegevens, zoals kenteken of chassisnummer, worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties. Dit garandeert dat de koppelingsset overeenkomt met het type aandrijfas, de afmetingen en de aandrijflijnconfiguratie van uw voertuig.

    Key specifications include joint type (inner or outer CV joint), spline count, diameter, and compatibility with the drive shaft and vehicle. Components are made from high-strength steel and durable rubber or thermoplastic materials to withstand high torque, rotational forces, and temperatures typically ranging from -40°C to +120°C. Proper fitment is essential for smooth and reliable operation.

    A joint kit should be used when the CV joint is worn or damaged. Common symptoms include clicking noises when turning, vibration during acceleration, or grease leakage from a damaged boot. Replacing the joint with a kit is often more cost-effective than replacing the entire drive shaft if the shaft itself is still in good condition.

    Porza supplies high-quality drivetrain components with fast delivery across Europe. Customers can order online or choose in-store pickup in the Netherlands, Germany, or Belgium. This allows quick and reliable repairs for both professional workshops and individual users.

    If you select the fit guarantee, Porza verifies compatibility before shipment. If the product does not fit or meet expectations, it can be returned according to the return policy. This ensures a reliable and risk-free purchasing experience.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1