Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    38889
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Koppelingsset

    Productnummer: WG2212837
    ART: WG2212837 / EAN:

    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 37,35
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4014870600396
    Productnummer 624 4073 09
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 368,36

    EAN code 4014870685348
    Productnummer 624 4073 33
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    € 384,11

    EAN code 3276428324517
    Productnummer 832451
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    € 311,72

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    HYUNDAI HYUNDAI
    KIA KIA
    Fabrikant Productnummer
    HYUNDAI 4110032011
    HYUNDAI 4110032410
    HYUNDAI 4110032411
    HYUNDAI 4130032400
    HYUNDAI 4130032401
    HYUNDAI 4130032405
    KIA 4110032011
    KIA 4110032410
    KIA 4110032411
    KIA 4130032400
    KIA 4130032401
    KIA 4130032405
    Usage nummers

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 8718042018496
    Productnummer 33114
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    $12.82

    EAN code 5903364316938
    Productnummer 82-0656
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $26.41

    EAN code 5012759671801
    Productnummer TC6984
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    $13.14

    EAN code 5050063385410
    Productnummer ADT38541
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    $13.88

    EAN code 5414465698224
    Productnummer K015676XS
    Merk GATES
    Prijs incl. btw.
    $116.86

    EAN code 5907558547023
    Productnummer 72-1408
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $4.05

    EAN code 4027816395027
    Productnummer 39502
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $31.32

    Op voorraad

    EAN code 4005108179982
    Productnummer 620 3017 00
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    $56.45

    Clutch Kit

    De Koppelingsset (WG2212837) bevat alle essentiële onderdelen voor een complete koppelingsvervanging. Het installeren van een Porza koppelingsset herstelt een soepele koppeling, een krachtige koppeloverdracht en betrouwbaar schakelen.



    FAQ

    Porza levert hoogwaardige aandrijfcomponenten met snelle levering in heel Europa. Klanten kunnen online bestellen of kiezen voor afhalen in een winkel in Nederland, Duitsland of België. Dit maakt snelle en betrouwbare reparaties mogelijk voor zowel professionele werkplaatsen als particuliere gebruikers.

    Als u kiest voor de pasgarantie, controleert Porza de compatibiliteit vóór verzending. Als het product niet past of niet aan uw verwachtingen voldoet, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid. Dit garandeert een betrouwbare en risicovrije aankoopervaring.

    A clutch kit is a complete set of components used to replace or service the clutch system in a manual transmission vehicle. It typically includes a clutch disc, pressure plate, and release bearing (throw-out bearing). Some kits may also include a pilot bearing or alignment tool. The kit ensures proper engagement and disengagement of the engine from the transmission.

    Replacement is necessary when the clutch shows signs of wear or failure. Common symptoms include slipping (engine revs increase without acceleration), difficulty shifting gears, vibration, unusual noise, or a high clutch pedal engagement point. A worn clutch can lead to reduced performance and potential drivetrain damage.

    Porza offers a fit guarantee option where your vehicle details, such as license plate or VIN, are checked against product specifications. This ensures the clutch kit matches your vehicle’s engine, transmission, and performance requirements.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1