Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    81A17
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Lager, handgeschakelde transmissie

    Productnummer: VKT 8690
    ART: VKT 8690 / EAN: 7316577750594

    SKF
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 32,17
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4005108358608
    Productnummer 722 0611 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    € 44,70

    EAN code 4014870347314
    Productnummer 32212A
    Merk Schaeffler FAG
    Prijs incl. btw.
    € 54,12

    EAN code 4027816197812
    Productnummer 19781
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 16,50

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    Fabrikant Productnummer
    FIAT 026800180
    FIAT 26800180
    VOLVO 11075
    VOLVO 1652099
    VOLVO 21626061
    MERCEDES-BENZ 001 981 24 05 , 0019812405
    MERCEDES-BENZ 007 981 17 05 , 0079811705
    MERCEDES-BENZ 007 981 23 05 , 0079812305
    MERCEDES-BENZ 007 981 31 05 , 0079813105
    MERCEDES-BENZ 015 981 97 05 , 0159819705
    MERCEDES-BENZ A007 981 17 05 , A0079811705
    MERCEDES-BENZ A007 981 23 05 , A0079812305
    MERCEDES-BENZ A007 981 31 05 , A0079813105
    MERCEDES-BENZ N000720032212
    DAF 160 2388 , 1602388
    IVECO 01110005
    IVECO 01125573
    IVECO 026800180
    IVECO 1110005
    IVECO 1125573
    RENAULT TRUCKS 0023432873
    RENAULT TRUCKS 0773221200
    RENAULT TRUCKS 0959532212
    RENAULT TRUCKS 7421626061
    SCANIA 1305878
    SAF 4200002900
    GIGANT 710500481
    BPW 02.6405.60.00 , 0264056000
    BPW 0264102100
    ADR 59132212
    FRUEHAUF 10500481
    Usage nummers
    32212 J2/Q

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 8718042309518
    Productnummer 31811
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    $74.99

    EAN code 7316571647029
    Productnummer VKT 8927
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    $25.70

    EAN code 8424445161324
    Productnummer 6431259
    Merk ALKAR
    Prijs incl. btw.
    $11.77

    EAN code 8424445041503
    Productnummer 6432399
    Merk ALKAR
    Prijs incl. btw.
    $5.27

    EAN code 8424445025091
    Productnummer 6431986
    Merk ALKAR
    Prijs incl. btw.
    $7.20

    EAN code 4082300868654
    Productnummer 8TF 358 305-031
    Merk HELLA
    Prijs incl. btw.
    $99.22

    EAN code 5410909346478
    Productnummer 0331837
    Merk VAN WEZEL
    Prijs incl. btw.
    $18.14

    EAN code 8424445076185
    Productnummer 6472921
    Merk ALKAR
    Prijs incl. btw.
    $6.97

    EAN code 5901619594896
    Productnummer 15-0009
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $63.75

    Op voorraad

    EAN code 4054224983300
    Productnummer 198330
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $108.00

    Bearing, manual transmission



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1