Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    B06DB
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Verbindingsstang, stabilisatorstang

    Productnummer: 39172 01
    ART: 39172 01 / EAN: 4047437480100

    LEMFÖRDER
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 26,52
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4054224789780
    Productnummer 178978
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 12,50

    EAN code 5703858901042
    Productnummer 5115014
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    € 11,52

    EAN code 4040074192320
    Productnummer 56-16 060 0000/HD
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 16,42

    EAN code 5012759504703
    Productnummer TC2681
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    € 11,13

    EAN code 4044197951710
    Productnummer DE-LS-13820
    Merk MOOG
    Prijs incl. btw.
    € 11,22

    EAN code 5902659703408
    Productnummer 72-2973
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 9,01

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CHEVROLET CHEVROLET
    Fabrikant Productnummer
    CHEVROLET 42342547
    CHEVROLET 95182126
    CHEVROLET 95299172
    CHEVROLET 95465758
    CHEVROLET 95941670
    CHEVROLET 95982930
    Usage nummers
    LMI39172
    39172 01
    4
    04744E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4051334679697
    Productnummer 54516
    Merk AUGER
    Prijs incl. btw.
    $3.01

    EAN code 5012759578674
    Productnummer TC7587
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    $11.25

    EAN code 4054224775813
    Productnummer 177581
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $52.52

    Op voorraad

    EAN code 4009026966396
    Productnummer OX 1146D
    Merk KNECHT
    Prijs incl. btw.
    $14.29

    EAN code 0742330042434
    Productnummer P550400
    Merk DONALDSON
    Prijs incl. btw.
    $11.57

    EAN code 5012759287682
    Productnummer TC1171
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    $10.24

    EAN code 5050063134933
    Productnummer ADN18969
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    $47.74

    EAN code 4040074352045
    Productnummer 714 710 0033
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $17.08

    EAN code 5012759541685
    Productnummer TC3336
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    $27.43

    Link/Coupling Rod, stabiliser bar

      The Verbindingsstang, stabilisatorstang (39172 01) transfers suspension movement to the sway bar for optimal stability. Replacing worn stabilizers restores handling precision and safety.  



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1