Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    6B0A6
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Verbindingsstang, stabilisatorstang

    Productnummer: ME-LS-4698
    ART: ME-LS-4698 / EAN: 4044197388325

    MOOG
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 18,51
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4014870399306
    Productnummer 818 0340 10
    Merk Schaeffler FAG
    Prijs incl. btw.
    € 17,05

    EAN code 4044197441280
    Productnummer ME-LS-5595
    Merk MOOG
    Prijs incl. btw.
    € 22,82

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    MERCEDES-BENZ MERCEDES-BENZ
    Fabrikant Productnummer
    MERCEDES-BENZ 1643201332
    MERCEDES-BENZ 1643202132
    MERCEDES-BENZ 2513201232
    MERCEDES-BENZ A1643201332
    MERCEDES-BENZ A1643202132
    MERCEDES-BENZ A2513201232
    Usage nummers
    ME-LS-4698
    4
    0442E+12
    056
    056 - MOOG STUURDELEN

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 8430320140834
    Productnummer D025418
    Merk AUTOFREN SEINSA
    Prijs incl. btw.
    $9.59

    EAN code 5905141929119
    Productnummer 54-2101
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $9.23

    EAN code 5901619563120
    Productnummer 72-2802
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $7.65

    EAN code 5902275359447
    Productnummer TED35944
    Merk TEDGUM
    Prijs incl. btw.
    $26.87

    EAN code 5703858879181
    Productnummer 5113431
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    $14.69

    Op voorraad

    EAN code 3159750782913
    Productnummer 562804
    Merk HUTCHINSON
    Prijs incl. btw.
    $22.75

    EAN code 5703858819873
    Productnummer 5113417
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    $14.50

    Op voorraad

    EAN code 4044197330133
    Productnummer DE-LS-3896
    Merk MOOG
    Prijs incl. btw.
    $9.81

    EAN code 4027816433484
    Productnummer 43348
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $110.63

    Op voorraad

    EAN code 7316574611676
    Productnummer VKM 66009
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    $79.92

    Link/Coupling Rod, stabiliser bar

      The Verbindingsstang, stabilisatorstang (ME-LS-4698) transfers suspension movement to the sway bar for optimal stability. Replacing worn stabilizers restores handling precision and safety.  



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1