Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    05682
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Verbindingsstang, stabilisatorstang

    Productnummer: RE-LS-1059
    ART: RE-LS-1059 / EAN: 4044197250301

    MOOG
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 16,50
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 5703858649968
    Productnummer 5113616
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    € 16,76

    EAN code 4047437084445
    Productnummer 25815 02
    Merk LEMFÖRDER
    Prijs incl. btw.
    € 23,30

    EAN code 4014870401306
    Productnummer 818 0206 10
    Merk Schaeffler FAG
    Prijs incl. btw.
    € 16,82

    EAN code 5907558547481
    Productnummer 72-1415
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 10,62

    EAN code 5902659740540
    Productnummer QS7228/HQ
    Merk QUARO
    Prijs incl. btw.
    € 12,83

    EAN code 4040074524084
    Productnummer 616 060 0008/HD
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 23,87

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    NISSAN NISSAN
    OPEL OPEL
    RENAULT RENAULT
    Fabrikant Productnummer
    OPEL 4418193
    OPEL 4500199
    OPEL 9160499
    OPEL 93192674
    RENAULT 7700307343
    RENAULT 7700309071
    RENAULT 8200713523
    NISSAN 5461800Q0A
    NISSAN 5461800Q0C
    NISSAN 5461800QAA
    DACIA 7700309071
    VAUXHALL 9160499
    VAUXHALL 93192674
    Usage nummers
    RE-LS-1059
    4
    0442E+12
    056
    056 - MOOG STUURDELEN

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4054224016756
    Productnummer 101675
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $16.06

    EAN code 4014870823894
    Productnummer 534 1010 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    $140.31

    EAN code 5703858650551
    Productnummer 5114811
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    $13.85

    Op voorraad

    EAN code 4054224954515
    Productnummer 195451
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $466.38

    Op voorraad

    EAN code 5901619570333
    Productnummer 82-0121
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $64.03

    EAN code 4027816379423
    Productnummer 37942
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $6.12

    Op voorraad

    EAN code 4013872947003
    Productnummer 6283 605 034
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $58.37

    EAN code 5902659725868
    Productnummer 54-1213
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $26.51

    EAN code 8001063705620
    Productnummer 064848190010
    Merk MAGNETI MARELLI
    Prijs incl. btw.
    $7.24

    EAN code 4047024086951
    Productnummer 0 986 021 810
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $117.43

    Link/Coupling Rod, stabiliser bar

      The Verbindingsstang, stabilisatorstang (RE-LS-1059) transfers suspension movement to the sway bar for optimal stability. Replacing worn stabilizers restores handling precision and safety.  



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1