Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    5C894
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    MAGNEETSCHAKELAAR, STARTMOTOR

    Productnummer: SS0029
    ART: SS0029 / EAN: 5901259432916

    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 35,55
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    Fabrikant Productnummer
    MERCEDES-BENZ 0011521710
    MERCEDES-BENZ 0011524810
    MERCEDES-BENZ 0011528010
    MERCEDES-BENZ A0011521710
    MERCEDES-BENZ A0011524810
    MERCEDES-BENZ A0011528010
    MAN 36-26212-0005 , 36262120005
    Usage nummers

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5902659711014
    Productnummer QP6454
    Merk QUARO
    Prijs incl. btw.
    $26.71

    EAN code 4041248900178
    Productnummer 456.670
    Merk ELRING
    Prijs incl. btw.
    $1.66

    EAN code 4057635172028
    Productnummer 029 PL 21912 000
    Merk MAHLE
    Prijs incl. btw.
    $9.49

    EAN code 8430320037929
    Productnummer D4388
    Merk AUTOFREN SEINSA
    Prijs incl. btw.
    $11.11

    EAN code 4057635091480
    Productnummer CR 958 000P
    Merk MAHLE
    Prijs incl. btw.
    $275.29

    EAN code 5901619549995
    Productnummer QP1737
    Merk QUARO
    Prijs incl. btw.
    $24.88

    EAN code 8430320054070
    Productnummer D4626
    Merk AUTOFREN SEINSA
    Prijs incl. btw.
    $4.91

    EAN code 4014870332112
    Productnummer 538 0207 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    $75.65

    EAN code 3276425943650
    Productnummer 594365
    Merk VALEO
    Prijs incl. btw.
    $45.07

    EAN code 5905993008628
    Productnummer 444-2019R-UQ
    Merk ABAKUS
    Prijs incl. btw.
    $52.31

    Solenoid Switch, starter

    De MAGNEETSCHAKELAAR, STARTMOTOR (SS0029) activeert de startmotor en levert een hoge stroomsterkte voor het starten van de motor. Door deze te vervangen door een solenoïde van Porza-kwaliteit wordt de betrouwbare startprestatie hersteld.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1