Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    195B2
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Montage, stuur-/achterarm

    Productnummer: 72-1916
    ART: 72-1916 / EAN: 5907558584172

    MAXGEAR
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 25,75
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4027816376903
    Productnummer 37690
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 123,25

    EAN code 4027816266464
    Productnummer 26646
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 99,60

    EAN code 4027816376897
    Productnummer 37689
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 123,25

    EAN code 4027816373490
    Productnummer 37349
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 97,68

    EAN code 4027816266457
    Productnummer 26645
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 98,66

    EAN code 4054224944011
    Productnummer 194401
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 26,27

    EAN code 4054224944028
    Productnummer 194402
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 31,10

    EAN code 4040074498392
    Productnummer 214 610 0000
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 27,58

    EAN code 5703858788414
    Productnummer 5011939
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    € 96,86

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CITROËN CITROËN
    FIAT FIAT
    LANCIA LANCIA
    PEUGEOT PEUGEOT
    Fabrikant Productnummer
    CITROËN 16 073 029 80 , 1607302980
    CITROËN 16 073 030 80 , 1607303080
    CITROËN 3520.P6 , 3520P6
    CITROËN 3520.R8 , 3520R8
    CITROËN 3521.H0 , 3521H0
    PEUGEOT 16 07 302 980 , 1607302980
    PEUGEOT 16 07 303 080 , 1607303080
    PEUGEOT 16 109 406 80 , 1610940680
    PEUGEOT 3520.P6 , 3520P6
    PEUGEOT 3520.R8 , 3520R8
    PEUGEOT 3521.H0 , 3521H0
    LANCIA 1346384080
    LANCIA 1401239480
    LANCIA 1401239580
    LANCIA 93501487
    FIAT 1346384080
    FIAT 1401239480
    FIAT 1401239580
    FIAT 1497408080
    FIAT 93501487
    Usage nummers
    MGZ-503023

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4011558902100
    Productnummer WK 842/2
    Merk MANN-FILTER
    Prijs incl. btw.
    $8.12

    EAN code 5902659787620
    Productnummer 40-0398
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $33.39

    EAN code 5907558559309
    Productnummer 13-0037
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $34.24

    EAN code 4027816424079
    Productnummer 42407
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $70.67

    Op voorraad

    EAN code 4040074331965
    Productnummer 100 115 0009
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $4.75

    EAN code
    Productnummer WF2074
    Merk FLEETGUARD
    Prijs incl. btw.
    $39.92

    EAN code 4060426239084
    Productnummer FI-TC-15438
    Merk MOOG
    Prijs incl. btw.
    $95.11

    EAN code 4060426239077
    Productnummer FI-TC-15437
    Merk MOOG
    Prijs incl. btw.
    $95.11

    EAN code 4047026041736
    Productnummer 0 986 134 132
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $184.18

    EAN code 8033208485371
    Productnummer K106128
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    $47.03

    Mounting, control/trailing arm

    De Montage, stuur-/achterarm (72-1916) herstelt de stabiele beweging van de ophanging en vermindert trillingen. Het vervangen van versleten bussen verbetert de wegligging, het comfort en de algehele rijveiligheid.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1