Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    0D31A
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    ŁOŻYSKO KOŁA DB P. E KLASA W212 09-

    Productnummer: WBE1123
    ART: WBE1123 / EAN: 4010858991555

    CONTINENTAL CTAM
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 35,89
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 7316575793968
    Productnummer VKBA 912
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    € 34,94

    EAN code 7316572867471
    Productnummer VKBA 6537
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    € 42,69

    EAN code 4014870006549
    Productnummer 713 6678 00
    Merk Schaeffler FAG
    Prijs incl. btw.
    € 37,30

    EAN code 5703858791209
    Productnummer 753324
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    € 25,95

    EAN code 7316571654546
    Productnummer VKBA 3565
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    € 36,92

    EAN code 7316575754556
    Productnummer VKBA 1498
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    € 28,25

    EAN code 7316574229192
    Productnummer VKBA 6645
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    € 38,27

    EAN code 4014870001025
    Productnummer 713 6114 10
    Merk Schaeffler FAG
    Prijs incl. btw.
    € 40,68

    EAN code 4014870006501
    Productnummer 713 6677 60
    Merk Schaeffler FAG
    Prijs incl. btw.
    € 34,65

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    MERCEDES-BENZ MERCEDES-BENZ
    Fabrikant Productnummer
    MERCEDES-BENZ 109817405
    MERCEDES-BENZ 1409810305
    MERCEDES-BENZ 2123300025
    MERCEDES-BENZ 2183300125
    MERCEDES-BENZ 2303300325
    MERCEDES-BENZ 29806402
    MERCEDES-BENZ 29806502
    MERCEDES-BENZ 9809302
    MERCEDES-BENZ A0009809302
    MERCEDES-BENZ A0029806502
    BMW 31211106032
    VW 251405645B
    ROVER C45710
    ROVER GHB209
    Usage nummers

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code
    Productnummer 410 511
    Merk TOPRAN
    Prijs incl. btw.
    $108.99

    Wheel Bearing Kit

    Het ŁOŻYSKO KOŁA DB P. E KLASA W212 09- (WBE1123)-lager zorgt voor een soepele en veilige wielrotatie onder alle rijbelastingen. Vervanging door een Porza-kwaliteitslager herstelt de stille werking, nauwkeurige besturing en betrouwbaarheid op lange termijn.



    FAQ

    Bij het vervangen van een versleten of beschadigd wiellager moet een wiellagerrevisieset worden gebruikt. Veelvoorkomende symptomen zijn lawaai, trillingen, speling in het wiel of ABS-waarschuwingen. Het gebruik van een complete set zorgt ervoor dat alle benodigde onderdelen worden vervangen voor een betrouwbare werking.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij de gegevens van uw voertuig worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties om de juiste compatibiliteit en pasvorm te garanderen.

    Porza levert hoogwaardige componenten met snelle levering in heel Europa en biedt de mogelijkheid om online te bestellen of in de winkel af te halen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, wordt de compatibiliteit vóór verzending gecontroleerd. Als het product niet past, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid.

    A wheel bearing kit is a complete set of components required to replace a wheel bearing. It typically includes the bearing itself along with related parts such as seals, snap rings, nuts, and sometimes mounting hardware, ensuring proper installation and sealing.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1