Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    F4CC8
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Oliedrukschakelaar

    Productnummer: 72000
    ART: 72000 / EAN: 8033419215552

    MEAT & DORIA
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 3,35
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 3531650022151
    Productnummer OS3577
    Merk CALORSTAT by Vernet
    Prijs incl. btw.
    € 4,51

    EAN code 8012510237724
    Productnummer 1.800.035
    Merk EPS
    Prijs incl. btw.
    € 5,71

    EAN code 8012510237540
    Productnummer 1.800.017
    Merk EPS
    Prijs incl. btw.
    € 4,60

    EAN code 5050063366013
    Productnummer ADT36601
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    € 5,47

    EAN code 5012759498170
    Productnummer SW90016
    Merk DELPHI
    Prijs incl. btw.
    € 5,03

    EAN code 5901619530948
    Productnummer 21-0331
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 3,65

    EAN code 8435050600139
    Productnummer 10610
    Merk FAE
    Prijs incl. btw.
    € 5,17

    EAN code 8435050600351
    Productnummer 11610
    Merk FAE
    Prijs incl. btw.
    € 5,71

    EAN code 4048488024879
    Productnummer AS2070
    Merk AUTLOG
    Prijs incl. btw.
    € 2,75

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    DAIHATSU DAIHATSU
    FIAT FIAT
    KIA KIA
    LEXUS LEXUS
    MAZDA MAZDA
    MITSUBISHI MITSUBISHI
    NISSAN NISSAN
    SUBARU SUBARU
    SUZUKI SUZUKI
    TOYOTA TOYOTA
    Fabrikant Productnummer
    MITSUBISHI 1258A002
    MITSUBISHI MC840119
    MITSUBISHI MC840219
    MITSUBISHI MD001481
    MITSUBISHI MD001482
    MITSUBISHI MD001483
    MITSUBISHI MD017430
    MITSUBISHI MD021566
    MITSUBISHI MD021567
    MITSUBISHI MD138993
    SUZUKI 37820 73000 000 , 3782073000000
    SUZUKI 37820 73002 000 , 3782073002000
    SUZUKI 37820 79600 000 , 3782079600000
    SUZUKI 37820 80G00 , 3782080G00
    SUZUKI 37820 80G00 000 , 3782080G00000
    SUZUKI 37820 80G01 , 3782080G01
    SUZUKI 37820 80GP0 , 3782080GP0
    SUZUKI 37820 80GP0 000 , 3782080GP0000
    SUZUKI 37820 82000 000 , 3782082000000
    SUZUKI 37820 82001 , 3782082001
    SUZUKI 37820 82001 000 , 3782082001000
    SUZUKI 37820 82002 , 3782082002
    SUZUKI 37820 A82000 000 , 37820A82000000
    SUZUKI 37820 M68K00 , 37820M68K00
    SUZUKI 37820 M68K00 000 , 37820M68K00000
    SUZUKI 3782073000
    SUZUKI 3782073002
    SUZUKI 3782079600
    SUZUKI 3782080G01000
    SUZUKI 3782082000
    SUZUKI 3782082002000
    SUZUKI 37820A82000
    LANCIA 71742590
    FIAT 71742590
    FORD 3024539
    FORD 3600688
    FORD E9BZ9278A
    FORD F0BZ9278A
    FORD F1CZ9278A
    FORD F4BZ9278A
    FORD F52Z9278AA
    ALFA ROMEO 71742590
    MAZDA 134518501
    MAZDA B36618501
    MAZDA B367-18-501B , B36718501B
    MAZDA B36718501
    MAZDA FS1118501A
    MAZDA FS111850X
    MAZDA JE4818501A
    HYUNDAI 0K71E18501
    HYUNDAI 0K90018501
    HYUNDAI 0K90018501C
    HYUNDAI 0K90118501
    HYUNDAI 9461073011
    HYUNDAI 9475011010
    HYUNDAI 9475011102
    HYUNDAI 9475021000
    HYUNDAI 9475021010
    HYUNDAI 9475021020
    HYUNDAI 9475021030
    KIA 0K71E18501
    KIA 0K90018501
    KIA 0K90018501C
    KIA 0K90118501
    KIA 9461073011
    KIA 9475011010
    KIA 9475011102
    KIA 9475021000
    KIA 9475021010
    KIA 9475021020
    KIA 9475021030
    SEAT J8353014030
    VW J8353014030
    TOYOTA 8353002030
    TOYOTA 8353010010
    TOYOTA 8353010020
    TOYOTA 8353012010
    TOYOTA 8353012020
    TOYOTA 8353012040
    TOYOTA 8353014010
    TOYOTA 8353014020
    TOYOTA 8353014030
    TOYOTA 8353014040
    TOYOTA 8353014050
    TOYOTA 8353028030
    TOYOTA 8353030030
    TOYOTA 8353030041
    TOYOTA 8353030043
    TOYOTA 8353030080
    TOYOTA 8353060040
    TOYOTA 8553002030
    SUBARU 25240KA020
    SUBARU 25240KA040
    SUBARU 25240KA080
    SUBARU 429957000
    SUBARU 829956100
    SUBARU 829956101
    SKODA J8353014030
    NISSAN 2524089911
    AUDI J8353014030
    CHRYSLER MD001482
    CHRYSLER MD001483
    CHRYSLER MD021566
    CHRYSLER MD021567
    DAEWOO 96408134
    DAIHATSU 83530 10020 000 , 8353010020000
    DAIHATSU 83530 14030 , 8353014030
    DAIHATSU 83530 87705 000 , 8353087705000
    DAIHATSU 8353010020
    DAIHATSU 8353014030000
    DAIHATSU 8353087705
    HONDA 37200590036
    HONDA 37240634071
    HONDA 37240634305
    HONDA 37240634671
    HONDA 37240657013
    HONDA 37240P13013
    ISUZU 94841821
    RENAULT TRUCKS 448414055
    GENERAL MOTORS 91112377
    GENERAL MOTORS 94841821
    GENERAL MOTORS 94846169
    GENERAL MOTORS 96052138
    GENERAL MOTORS 96053621
    VAG J8353014030
    HINO 835301080
    Usage nummers

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5050063166040
    Productnummer ADN16604
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    $4.70

    EAN code 8033419215859
    Productnummer 72031
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    $4.05

    EAN code 8033419215989
    Productnummer 72060
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    $2.75

    EAN code 8033419216085
    Productnummer 72069
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    $39.20

    EAN code 8033419215712
    Productnummer 72017
    Merk MEAT & DORIA
    Prijs incl. btw.
    $3.85

    Oil Pressure Switch

    De Oliedrukschakelaar (72000) bewaakt de motoroliedruk voor een veilige en betrouwbare werking. Het vervangen van een defecte sensor herstelt de nauwkeurige drukmetingen en de motorbescherming.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1