Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    5C874
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Oliefilter

    Productnummer: 26-0301
    ART: 26-0301 / EAN: 5907558537789

    MAXGEAR
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 4,44
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4011558034696
    Productnummer HU 6007 x
    Merk MANN-FILTER
    Prijs incl. btw.
    € 7,71

    EAN code 4027816397625
    Productnummer 39762
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 4,03

    EAN code 5294511115772
    Productnummer MD-463
    Merk ALCO FILTER
    Prijs incl. btw.
    € 6,56

    EAN code 4047024266797
    Productnummer F 026 407 016
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 8,32

    EAN code 5050063608298
    Productnummer ADA102108
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    € 4,01

    EAN code 4009026309339
    Productnummer OX 258D
    Merk KNECHT
    Prijs incl. btw.
    € 11,39

    EAN code 4030776021073
    Productnummer E630H02 D103
    Merk HENGST FILTER
    Prijs incl. btw.
    € 8,87

    EAN code 5904608046482
    Productnummer OE 648/3
    Merk FILTRON
    Prijs incl. btw.
    € 7,27

    EAN code 8013097066219
    Productnummer S 5024 PE
    Merk SOFIMA
    Prijs incl. btw.
    € 5,34

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    ALFA ROMEO ALFA ROMEO
    CADILLAC CADILLAC
    CHEVROLET CHEVROLET
    FIAT FIAT
    OPEL OPEL
    PONTIAC PONTIAC
    SAAB SAAB
    SATURN SATURN
    Fabrikant Productnummer
    FIAT 71739396
    FIAT 71752468
    FIAT 71769199
    SAAB 12575810
    SAAB 12579143
    SAAB 12605566
    SAAB 24460713
    SAAB 93175493
    OPEL 4804934
    OPEL 4804935
    OPEL 5650329
    OPEL 5650331
    OPEL 5650336
    OPEL 5650337
    OPEL 5650348
    OPEL 650315
    SUBARU 93171212
    CHEVROLET 19260345
    SATURN 21018801
    SATURN 24460713
    VAUXHALL 12605566
    VAUXHALL 93175493
    GENERAL MOTORS 12579143
    GENERAL MOTORS 12605565
    GENERAL MOTORS 12605566
    GENERAL MOTORS 21018801
    GENERAL MOTORS 22685727
    GENERAL MOTORS 24460713
    GENERAL MOTORS 90537280
    GENERAL MOTORS 9194746
    GENERAL MOTORS 93171212
    GENERAL MOTORS 93175492
    GENERAL MOTORS 93175493
    GENERAL MOTORS 93181510
    HUIZHONG 12643711
    Usage nummers
    OF-463

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5903364342173
    Productnummer 49-2342
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $118.26

    EAN code 5705541988934
    Productnummer F 032 114 021
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    $209.48

    EAN code 4028977901058
    Productnummer 181118
    Merk TRW Engine Component
    Prijs incl. btw.
    $10.48

    EAN code 4027816373094
    Productnummer 37309
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $18.61

    Op voorraad

    EAN code 4059923100188
    Productnummer 2290 601 229
    Merk SACHS
    Prijs incl. btw.
    $497.83

    EAN code 5703858457785
    Productnummer 5004757
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    $18.90

    EAN code 5903364352905
    Productnummer 49-2414
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $97.27

    EAN code 4005108827272
    Productnummer 623 3295 09
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    $342.14

    EAN code 4014870578824
    Productnummer 624 3522 33
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    $250.47

    EAN code 4027816381945
    Productnummer 38194
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $44.59

    Op voorraad

    Oil Filter

    De Oliefilter (26-0301) houdt de motorolie schoon en beschermt interne componenten tegen slijtage. Regelmatig filter vervangen zorgt voor een betrouwbare smering en een lange levensduur van de motor. Gebruik de slimme zoekfunctie van Porza om het juiste filter te vinden.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1