Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    F159B
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Oliefilter

    Productnummer: 27799
    ART: 27799 / EAN: 4027816277996

    FEBI BILSTEIN
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 12,79
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4011558021689
    Productnummer WP 11 102/3
    Merk MANN-FILTER
    Prijs incl. btw.
    € 21,95

    EAN code 3165141081268
    Productnummer 0 451 300 003
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 20,34

    EAN code 4030776080612
    Productnummer H200WN01
    Merk HENGST FILTER
    Prijs incl. btw.
    € 20,56

    EAN code 4009026096420
    Productnummer OC 282
    Merk KNECHT
    Prijs incl. btw.
    € 23,96

    EAN code 5904608006318
    Productnummer OP 631
    Merk FILTRON
    Prijs incl. btw.
    € 17,94

    EAN code 4011558030049
    Productnummer WP 1270
    Merk MANN-FILTER
    Prijs incl. btw.
    € 30,21

    EAN code
    Productnummer LF3542
    Merk FLEETGUARD
    Prijs incl. btw.
    € 55,97

    EAN code 0742330963708
    Productnummer P550425
    Merk DONALDSON
    Prijs incl. btw.
    € 25,72

    EAN code 4030776016604
    Productnummer H240W02
    Merk HENGST FILTER
    Prijs incl. btw.
    € 16,72

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    RENAULT TRUCKS RENAULT TRUCKS
    VOLVO VOLVO
    Fabrikant Productnummer
    VOLVO 21170573
    VOLVO 21707132
    VOLVO 471392
    VOLVO 477556
    DAF 1500997
    DAF 1533639
    DAF 1533832
    RENAULT TRUCKS 50 00 812 484 , 5000812484
    RENAULT TRUCKS 50 01 846 647 , 5001846647
    RENAULT TRUCKS 74 20 430 751 , 7420430751
    RENAULT TRUCKS 74 20 541 379 , 7420541379
    RENAULT TRUCKS 74 21 561 284 , 7421561284
    RENAULT TRUCKS 74 23 114 217 , 7423114217
    HITACHI 4175913
    HITACHI 41759131
    HITACHI 4204048
    HITACHI 4283860
    HITACHI 4285964
    HITACHI 42859641
    HITACHI 4371313
    HITACHI 4379562
    HITACHI 4380540
    HITACHI 4429727
    HITACHI 4448735
    HITACHI 4470167
    HITACHI H3754002100
    HITACHI L4175913
    JOHN DEERE AR21748
    JOHN DEERE AR98330
    CASE IH 1212621H1
    CASE IH 3313283
    CASE IH 572498C1
    MASSEY FERGUSON 3 632 567 M1 , 3632567M1
    MASSEY FERGUSON 7 713 08 M1 , 771308M1
    CATERPILLAR 1W8845
    CATERPILLAR 3I-1206 , 3I1206
    CATERPILLAR 7C4228
    KOMATSU CU330-4232 , CU3304232
    KOMATSU CULF777
    KOMATSU L3542PP
    KOMATSU LF777
    KOMATSU VS7035
    NEW HOLLAND 1350561
    NEW HOLLAND V57124
    FAW 2S101701053DM
    AGCO 74322701
    MACK 20843764
    MACK 20845764
    MACK 21707135
    MACK 3076P9407
    MACK 5839LF3654
    JIEFANG 101701053D
    Usage nummers

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4027816115496
    Productnummer 11549
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $4.39

    Op voorraad

    EAN code 4027816055419
    Productnummer 05541
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $2.26

    Op voorraad

    Oil Filter

    De Oliefilter (27799) houdt de motorolie schoon en beschermt interne componenten tegen slijtage. Regelmatig filter vervangen zorgt voor een betrouwbare smering en een lange levensduur van de motor. Gebruik de slimme zoekfunctie van Porza om het juiste filter te vinden.

    Febi Bilstein is a globally respected manufacturer and supplier of high-quality replacement parts for passenger cars and commercial vehicles. With over 175 years of automotive expertise, Febi stands for reliability, innovation, and German engineering precision. The brand offers an extensive product range of more than 47,000 items, covering steering, suspension, braking, engine, drivetrain, and electrical systems.

    Every Febi component meets or exceeds OEM standards, ensuring optimal fit, performance, and durability. Their in-house production and strict quality control guarantee parts that professionals trust worldwide. Febi Bilstein is also a pioneer in the aftermarket, being one of the first to offer parts with full OE-matching quality outside the dealership network.

    Whether you're servicing a modern European vehicle or maintaining a heavy-duty truck, Febi provides reliable solutions with fast availability and long-lasting performance. Choose Febi Bilstein for precision-made parts backed by generations of expertise and a commitment to quality.

    Wilhelmstraße 47, Ennepetal, Duitsland

    +492333911-0

    support@bilsteingroup.com

    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1