Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    A5F70
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Oliefilter, handgeschakelde versnellingsbak

    Productnummer: P550008
    ART: P550008 / EAN: 0742330040119

    DONALDSON
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 10,10
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4009026033463
    Productnummer OC 236
    Merk KNECHT
    Prijs incl. btw.
    € 10,24

    EAN code 4009026106969
    Productnummer OC 275
    Merk KNECHT
    Prijs incl. btw.
    € 19,70

    EAN code 4009026503584
    Productnummer OC 485
    Merk KNECHT
    Prijs incl. btw.
    € 15,90

    EAN code 4009026409374
    Productnummer OC 384
    Merk KNECHT
    Prijs incl. btw.
    € 7,87

    EAN code 4043605449559
    Productnummer 61553
    Merk MAPCO
    Prijs incl. btw.
    € 13,18

    EAN code 4009026076002
    Productnummer OC 261
    Merk MAHLE
    Prijs incl. btw.
    € 10,45

    EAN code 3165143251249
    Productnummer 0 451 103 346
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 10,37

    EAN code 3165141015980
    Productnummer 0 451 203 012
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 10,73

    EAN code 5294512100036
    Productnummer SP-802
    Merk ALCO FILTER
    Prijs incl. btw.
    € 10,29

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    Fabrikant Productnummer
    MITSUBISHI 3425046
    FIAT 106000603000
    FIAT 132578
    FIAT 1354282
    FIAT 1354828
    FIAT 1829195
    FIAT 1834108
    FIAT 230578
    FIAT 232241
    FIAT 232421
    FIAT 232578
    FIAT 234900
    FIAT 237000
    FIAT 251178
    FIAT 251381
    FIAT 37064000
    FIAT 4121392
    FIAT 4170601
    FIAT 4506839
    FIAT 45170000
    FIAT 4523873
    FIAT 4710601
    FIAT 4730587
    FIAT 592602
    FIAT 592765
    FIAT 59LK6714A
    FIAT 6145116290
    FIAT 70132578
    FIAT 70230578
    FIAT 70232421
    FIAT 70232578
    FIAT 70234900
    FIAT 70237000
    FIAT 702377000
    FIAT 70592765
    FIAT 71354828
    FIAT 7211131200
    FIAT 74121392
    FIAT 74170601
    FIAT 74506839
    FIAT 74511629
    FIAT 74523873
    FIAT 74910810
    FIAT 82220425
    FIAT 82232108
    FIAT 82241613
    FIAT 82255076
    FIAT 82300672
    FIAT 99100216
    FIAT A700X6714SA
    FIAT A720X6714CA
    FIAT A740X6714AA
    FIAT B7A6714A
    FIAT B7A6731A
    FIAT B7A6731B
    FIAT B816731A
    FIAT B8A6731A
    FIAT B9A6714A
    FIAT B9AE6714A2
    FIAT B9AE6714A6
    FIAT B9AE6714AB
    FIAT B9AE6714B
    FIAT B9LE6714A
    FIAT C0AE6714A
    FIAT C0AE6714B
    FIAT C0AE6731A
    FIAT C0LE6714A
    FIAT C1AZ6731AP
    FIAT C3AE6714A
    FIAT C3NN6714A
    FIAT C4AE6714A
    FIAT C4AF6714A
    FIAT C7NN6714B
    FIAT CDLE6714
    FIAT CFPN6714A
    FIAT COA36731A
    FIAT COAE6714A
    FIAT COAE6714B
    FIAT COAE6731A
    FIAT COLE6714A
    FIAT D8PJ6714AA
    FIAT D9AE6714AA
    FIAT D9AZ6731A
    FIAT D9NN6714EA
    FIAT E7NN6714AA
    FIAT E9AE6714B
    FIAT ECG6714A
    FIAT ECZ6714A
    FIAT ECZ6714AC
    FIAT ECZ6714C
    FIAT ECZ6714CC
    FIAT EDC6714A
    FIAT EDG6714A
    FIAT EDG6714C
    FIAT MHK6714A
    FIAT R1A
    VOLVO 3130906
    VOLVO 430143
    VOLVO 4504651
    VOLVO 48046510
    VOLVO 73194
    VOLVO 7950975
    VOLVO C4P550008
    VOLVO V1112637
    FORD 1614735
    FORD 1794446
    FORD 1829195
    FORD 4F38603B
    FORD 5000513
    FORD 5001123
    FORD 5009231
    FORD 5011838
    FORD 5016960
    FORD 59W18660
    FORD 9576P550008
    FORD 9613330
    FORD A6B
    FORD A700X6714SA
    FORD A710X6714CA
    FORD A720X6714CA
    FORD A740X6714AA
    FORD B7A6714A
    FORD B7A6731A
    FORD B7A6731AB
    FORD B7A6731B
    FORD B816731A
    FORD B8A6731A
    FORD B9A6714A
    FORD B9AE6714A
    FORD B9AE6714A2
    FORD B9AE6714A6
    FORD B9AE6714AB
    FORD B9AE6714B
    FORD B9LE6714A
    FORD BCNN6714B
    FORD C0AE6714A
    FORD C0AE6714AB
    FORD C0AE6714B
    FORD C0AE6731A
    FORD C0LE6714A
    FORD C1AZ6731A
    FORD C1AZ6731AP
    FORD C1VE6714A
    FORD C3AE6714A
    FORD C3AE6714B
    FORD C3AZ6731A
    FORD C3NN6714A
    FORD C4AE6714A
    FORD C4AF6714A
    FORD C7NN714BS
    FORD C8AF6714A
    FORD CC11AZ6731A
    FORD CC1AZ6731A
    FORD CC3AE6714B
    FORD CCIAZ6713D
    FORD CCIAZ6731A
    FORD CDLE6714
    FORD CFPN6714A
    FORD CIAZ6731A
    FORD CIAZ6731AP
    FORD COA36731A
    FORD COAE6714A
    FORD COAE6714B
    FORD COAE6731A
    FORD COLE6714A
    FORD CPN6882A
    FORD D0NN6714C
    FORD D0NN6714D
    FORD D1NN6714A
    FORD D2NN6174A
    FORD D8NN6714EA
    FORD D8NN6714GA
    FORD D8PJ6714AA
    FORD D8PJ671AA
    FORD D9AE6714AA
    FORD D9AZ6731A
    FORD D9FL6731B
    FORD D9NN6714EA
    FORD D9NNG714EA
    FORD DONN6714A
    FORD DONN6714C
    FORD DONN6714D
    FORD E1ZE6714AA
    FORD E27E6714A1A
    FORD E3ZE6714CA
    FORD E7NN6714A
    FORD E7NN6714AA
    FORD E7NN6714M
    FORD E9AE6714B
    FORD ECG6714A
    FORD ECGG714A
    FORD ECZ6714A
    FORD ECZ6714AC
    FORD ECZ6714B
    FORD ECZ6714C
    FORD ECZ6714CC
    FORD EDC6714A
    FORD EDG6714A
    FORD EDG6714C
    FORD EDG6714CA
    FORD ESE1ZE6714AA
    FORD FL1HP
    FORD MAK6714A
    FORD MHK6714A
    FORD R1A
    FORD XM3J6731FA
    ALFA ROMEO 105000603000
    ALFA ROMEO 1060000603000
    ALFA ROMEO 106000603000
    ALFA ROMEO 106000603002
    ALFA ROMEO 37064000
    ALFA ROMEO 370640000
    ALFA ROMEO 45170000
    ALFA ROMEO 451700000
    MAZDA ZZL014302
    OPEL 650362
    OPEL 650372
    LAND ROVER ERR1168
    VW 078115561J
    VW 07811561J
    VW 68115561A
    VW 78115561J
    VW 911901107
    TOYOTA 1010001
    TOYOTA 1150100025
    TOYOTA 1150100027
    TOYOTA 1150100028
    TOYOTA 1150100392
    TOYOTA 1150101120
    TOYOTA 12000001
    TOYOTA 1520832225
    TOYOTA 1540000090
    TOYOTA 154000090
    TOYOTA 1560020560
    TOYOTA 156002056071
    TOYOTA 1560040010
    TOYOTA 1560040101
    TOYOTA 1560041010
    TOYOTA 1560041020
    TOYOTA 1560050010
    TOYOTA 1560061030
    TOYOTA 1560096101
    TOYOTA 1560120550
    TOYOTA 1560130010
    TOYOTA 1560134100
    TOYOTA 1560141010
    TOYOTA 1560144010
    TOYOTA 15601440108
    TOYOTA 156014401083
    TOYOTA 1560178101
    TOYOTA 156017810101
    TOYOTA 156017810171
    TOYOTA 1560196101
    TOYOTA 1561389104
    TOYOTA 45011019
    TOYOTA 560196101
    TOYOTA 9091540002
    TOYOTA 90915TD004
    TOYOTA ADT32101E
    ASTON MARTIN 45170000
    CHRYSLER 1228022
    CHRYSLER 1719635
    CHRYSLER 1739617
    CHRYSLER 1739618
    CHRYSLER 1739619
    CHRYSLER 1851658
    CHRYSLER 1944887
    CHRYSLER 1944888
    CHRYSLER 2063991
    CHRYSLER 2205517
    CHRYSLER 2458807
    CHRYSLER 2458957
    CHRYSLER 2532744
    CHRYSLER 2532756
    CHRYSLER 2536186
    CHRYSLER 2555929
    CHRYSLER 2647019
    CHRYSLER 2806201
    CHRYSLER 2951957
    CHRYSLER 3153230
    CHRYSLER 3549232
    CHRYSLER 5042621
    CHRYSLER 5221272
    CHRYSLER 5221313
    CHRYSLER 6160448
    CHRYSLER 674351A
    CHRYSLER 75061411
    CHRYSLER 8990499
    CHRYSLER 927787
    CHRYSLER 936406
    CHRYSLER 938143
    CHRYSLER 990937
    CHRYSLER E5778M
    CHRYSLER E5779M
    CHRYSLER J0927787
    CHRYSLER J0936406
    CHRYSLER J8051330
    CHRYSLER J8990499
    CHRYSLER L1007
    CHRYSLER L138
    CHRYSLER L324
    CHRYSLER L324X
    CHRYSLER L72
    DAEWOO A251025
    DAF 494133
    DAF 498401
    DAF LBU5351
    DAIHATSU 156004101
    DAIHATSU 1560041010
    DAIHATSU 1560050010
    DAIHATSU 1560087320
    DAIHATSU 1560141010000
    DAIHATSU 1560144010
    DAIHATSU 1560144010000
    DAIHATSU 1560144011000
    DAIHATSU 15601440110001
    DAIHATSU 1560187306000
    DAIHATSU 1560187320
    DAIHATSU 42511834
    DODGE 1851658
    ISUZU 8971822820
    IVECO 1354828
    IVECO 1930328
    IVECO 1930329
    JEEP 927787
    JEEP 936406
    JEEP 938143
    JEEP J0927787
    JEEP J0936406
    JEEP J0938143
    JEEP J3153230
    JEEP J8990499
    MAN A5000041045
    RENAULT TRUCKS 27701006374
    RENAULT TRUCKS 5000044059
    RENAULT TRUCKS 6005019760
    RENAULT TRUCKS 7701006018
    REX F1
    REX F1A
    ROVER 554329
    ROVER BFF6535
    ROVER ERC1444
    ROVER ERR1168
    ROVER ETC6599
    ROVER GEE135
    TALBOT 1228080
    TALBOT 4092205517
    TALBOT 503883
    TALBOT 5042621
    TALBOT 5221272
    TALBOT 5221313
    TALBOT 6100448
    TALBOT 6160448
    TALBOT 75061411
    TALBOT 75065049
    HITACHI 4278859
    HITACHI 4449332
    HITACHI 70132578
    HITACHI 70230578
    HITACHI 70232421
    HITACHI 70232578
    HITACHI 70234900
    HITACHI 70237000
    HITACHI 70592765
    HITACHI 70734988
    HITACHI 71354828
    HITACHI 74121392
    HITACHI 74170601
    HITACHI 74506839
    HITACHI 74511629
    HITACHI 74523873
    HITACHI L4278859
    LINDE 6626840001
    LINDE 9830624
    HINO 1560A41010
    JOHN DEERE 1851658
    JOHN DEERE AE28914
    JOHN DEERE TY9425
    JOHN DEERE TY9425E
    DEUTZ 12270510
    DEUTZ 12273453
    DEUTZ 29353002
    DEUTZ 605417880002
    KUBOTA 1540232091
    KUBOTA 1540232420
    KUBOTA 1540232430
    KUBOTA 1583132430
    KUBOTA 7000014689
    KUBOTA 7000032090
    KUBOTA 700032091
    KUBOTA HH15132430
    YANMAR 12185035150
    YANMAR 19446448310
    BOBCAT 85052744
    NEOPLAN DONP550008
    BOMAG 04819974
    BOMAG 4819974
    BOMAG 5821203
    BOMAG 819974
    BOMAG 821203
    DEMAG 4819974
    DEMAG 515027
    DEMAG 956550
    MASSEY FERGUSON 1036064M91
    MASSEY FERGUSON 1900365M91
    MASSEY FERGUSON 244427M1
    MASSEY FERGUSON 2444427M1
    MASSEY FERGUSON 26540215
    MASSEY FERGUSON 2654342
    MASSEY FERGUSON 836064
    MWM 605411880002
    MWM 605417880002
    POCLAIN Q0950558
    POCLAIN W1650569
    SAME 244191501
    PERKINS 2654342
    PERKINS 2654343
    CLARK 162709
    CLARK 2334729
    CLARK 3981923
    CLARK 899839
    CLARK 899899
    CLARK 946161
    CLARK 990937
    EATON 515141300
    EATON 51541300
    ALLIS-CHALMERS 0230578
    ALLIS-CHALMERS 02305781
    ALLIS-CHALMERS 0232241
    ALLIS-CHALMERS 0232421
    ALLIS-CHALMERS 0232578
    ALLIS-CHALMERS 0234900
    ALLIS-CHALMERS 02349008
    ALLIS-CHALMERS 0237000
    ALLIS-CHALMERS 023700057
    ALLIS-CHALMERS 0251178
    ALLIS-CHALMERS 0251381
    ALLIS-CHALMERS 02513810
    ALLIS-CHALMERS 132578
    ALLIS-CHALMERS 1354828
    ALLIS-CHALMERS 230578
    ALLIS-CHALMERS 2305781
    ALLIS-CHALMERS 232241
    ALLIS-CHALMERS 232421
    ALLIS-CHALMERS 2324211
    ALLIS-CHALMERS 232578
    ALLIS-CHALMERS 2325784
    ALLIS-CHALMERS 234900
    ALLIS-CHALMERS 2349008
    ALLIS-CHALMERS 237000
    ALLIS-CHALMERS 23700005
    ALLIS-CHALMERS 2370005
    ALLIS-CHALMERS 23700057
    ALLIS-CHALMERS 251178
    ALLIS-CHALMERS 2513810
    ALLIS-CHALMERS 4119015
    ALLIS-CHALMERS 4121392
    ALLIS-CHALMERS 4170601
    ALLIS-CHALMERS 45116290
    ALLIS-CHALMERS 592602
    ALLIS-CHALMERS 592765
    ALLIS-CHALMERS 64511629
    ALLIS-CHALMERS 70237000
    ALLIS-CHALMERS 72370000
    ALLIS-CHALMERS 74511629
    ALLIS-CHALMERS 74910810
    ALLIS-CHALMERS 99100216
    ALLIS-CHALMERS C9NN6714A
    ATLAS COPCO 1619622700
    CATERPILLAR 0313658
    CATERPILLAR 0314361
    CATERPILLAR 0329060
    CATERPILLAR 0354464
    CATERPILLAR 0773673
    CATERPILLAR 0812684
    CATERPILLAR 2654343
    CATERPILLAR 313658
    CATERPILLAR 314361
    CATERPILLAR 329060
    CATERPILLAR 354464
    CATERPILLAR 364464
    CATERPILLAR 3I1081
    CATERPILLAR 773673
    CATERPILLAR 9Y4449
    CATERPILLAR E380084
    DRESSER 1959757C1
    DRESSER 388227R1
    DRESSER 918266R93
    HYSTER 156952
    HYSTER 169741
    HYSTER 195852
    HYSTER 19585212
    HYSTER 297866
    HYSTER 300004612
    KOMATSU 37Z02OF202
    KOMATSU 37Z02OF301
    KOMATSU 4910810
    KOMATSU 515027
    KOMATSU 918266R93
    LANCER BOSS 571958
    LANCER BOSS 8571958
    RICHIER 368041401
    VALMET 20650152
    WHITE 027088234
    WHITE 105234A
    WHITE 10R1328
    WHITE 150234A
    WHITE 155513A
    WHITE 159045
    WHITE 159045A
    WHITE 159045AS
    WHITE 159045S
    WHITE 159054A
    WHITE 27088230
    WHITE 27088234
    WHITE 312770467
    WHITE 35A5532
    WHITE 35A5533
    WHITE 36031200
    WHITE 400000407
    WHITE 5660780
    WHITE 674351A
    WHITE W159045A
    WAUKESHA 162709
    WAUKESHA 164830
    WAUKESHA 168444
    WAUKESHA 4077001
    WAUKESHA F283G
    PEGASO 817086
    MANITOU 137658
    MANITOU 171549
    MANITOU 171550
    MANITOU 2754360M1
    MANITOU 486314
    MANITOU 63234
    MANITOU C47481P4
    MANITOU G1829195
    NEW HOLLAND 1829195
    NEW HOLLAND 500462
    NEW HOLLAND 59LK6714A
    NEW HOLLAND 86546614
    NEW HOLLAND A700X6714SA
    NEW HOLLAND A720X6714CA
    NEW HOLLAND A740X6714AA
    NEW HOLLAND B7A6714A
    NEW HOLLAND B7A6731A
    NEW HOLLAND B7A6731B
    NEW HOLLAND B816731A
    NEW HOLLAND B8A6731A
    NEW HOLLAND B9A6714A
    NEW HOLLAND B9AE6714A2
    NEW HOLLAND B9AE6714A6
    NEW HOLLAND B9AE6714AB
    NEW HOLLAND B9AE6714B
    NEW HOLLAND B9LE6714A
    NEW HOLLAND C0AE6714A
    NEW HOLLAND C0AE6714B
    NEW HOLLAND C0AE6731A
    NEW HOLLAND C0LE6714A
    NEW HOLLAND C1AZ6731AP
    NEW HOLLAND C3AE6714A
    NEW HOLLAND C3NN6714A
    NEW HOLLAND C4AE6714A
    NEW HOLLAND C4AF6714A
    NEW HOLLAND C7NN6714B
    NEW HOLLAND CDLE6714
    NEW HOLLAND CFPN6714A
    NEW HOLLAND COA36731A
    NEW HOLLAND COAE6714A
    NEW HOLLAND COAE6714B
    NEW HOLLAND COAE6731A
    NEW HOLLAND COLE6714A
    NEW HOLLAND D8NN6714GA
    NEW HOLLAND D8PJ6714AA
    NEW HOLLAND D9AE6714AA
    NEW HOLLAND D9AZ6731A
    NEW HOLLAND D9NN6714EA
    NEW HOLLAND E7NN6714AA
    NEW HOLLAND E9AE6714B
    NEW HOLLAND ECG6714A
    NEW HOLLAND ECZ6714A
    NEW HOLLAND ECZ6714AC
    NEW HOLLAND ECZ6714C
    NEW HOLLAND ECZ6714CC
    NEW HOLLAND EDC6714A
    NEW HOLLAND EDG6714A
    NEW HOLLAND EDG6714C
    NEW HOLLAND MHK6714A
    NEW HOLLAND R1A
    GEHL L41767
    FIATALLIS 421392
    FREIGHTLINER DNP550008
    UD TRUCKS 1520865001
    UD TRUCKS 1520865002
    UD TRUCKS 1520865010
    UD TRUCKS 1520865601
    UD TRUCKS 15208W3401
    UD TRUCKS 451203005
    ONAN 122P193
    AGCO 312770467
    AGCO 72257916
    AGCO W159045A
    MACK 3076240022
    MACK 485GBS1138
    TEREX 00950558
    TEREX 103816
    TEREX 8003764
    MCCORMICK D29891
    MCCORMICK D29896
    MCCORMICK G45306
    MCCORMICK G54306
    MCCORMICK K955687
    DETROIT DIESEL 6438384
    INTERNATIONAL 3059134R91
    INTERNATIONAL 388227
    INTERNATIONAL 388227R1
    INTERNATIONAL 4611120
    INTERNATIONAL 895293R91
    INTERNATIONAL 918267R91
    INTERNATIONAL 919782R91
    INTERNATIONAL 920203
    INTERNATIONAL 998439R91
    INTERNATIONAL E9AE6714B
    FURUKAWA 388227R1
    GROVE 17237
    GROVE 9414100288
    DITCH WITCH 155966
    LEYLAND DAF 494133
    LEYLAND DAF BFF6535
    LEYLAND DAF ERC1444
    LEYLAND DAF ERR1168
    LEYLAND DAF ETC4953
    LEYLAND DAF ETC6599
    LEYLAND DAF HKJ2208
    LEYLAND DAF LBU5351
    VME 430143
    VME 48046510
    VME 795097
    VME 897321
    OLIVER 105234A
    OLIVER 159045A
    OLIVER 674351A
    YALE 515141300
    YALE 515141301
    YALE 51541300
    HYDROVANE 2700218
    AM GENERAL 11630417
    EUCLID 48046510
    EUCLID 795097
    EUCLID 897321
    VERSATILE SW6920
    romania man LUS12
    romania man LUS3000
    romania man LUS611
    blaw knox C1AZ6731A
    benati 1834108
    benati 3618544
    jenbacher werke 131129
    lister petter 392528
    letourneau KC5042
    eimco 69008938
    eimco F2N4TRC7244
    apollo PH8A
    Usage nummers
    P550008
    368
    368 - DONALDSON OFF ROAD

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4027816399759
    Productnummer 39975
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $82.71

    Op voorraad

    Oil Filter, manual transmission

    The Oliefilter, handgeschakelde versnellingsbak (P550008) removes contaminants from transmission fluid to ensure smooth and reliable shifting. Replacing a worn filter protects the transmission and extends lifespan. Use Porza’s smart search to find the correct filter.



    FAQ

    Een oliefilter voor een handgeschakelde versnellingsbak is een filtercomponent die in bepaalde handgeschakelde versnellingsbakken wordt gebruikt om verontreinigingen zoals metaaldeeltjes en vuil uit de transmissieolie te verwijderen. De functie ervan is het handhaven van schone smering, het garanderen van een soepele werking van de versnellingen, het verminderen van slijtage aan tandwielen en lagers en het verlengen van de levensduur van de versnellingsbak.

    Belangrijke specificaties zijn onder andere de filtratie-efficiëntie (micronwaarde), de oliedoorvoercapaciteit, de drukbestendigheid en de compatibiliteit met het specifieke transmissieontwerp. Het filtermateriaal is doorgaans gemaakt van hoogwaardig papier of synthetische materialen die fijne deeltjes kunnen opvangen en tegelijkertijd een constante oliestroom garanderen. Het moet bestand zijn tegen bedrijfstemperaturen die doorgaans variëren van -40 °C tot +120 °C en continue blootstelling aan transmissieolie.

    Vervanging is noodzakelijk volgens de door de fabrikant voorgeschreven onderhoudsintervallen of, indien van toepassing, tijdens het verversen van de transmissieolie. Een verstopt filter kan de smeringsefficiëntie verminderen, wat leidt tot verhoogde slijtage, lawaai of slechtere schakelprestaties. Niet alle handgeschakelde transmissies hebben vervangbare filters, dus het is belangrijk om de voertuigspecifieke onderhoudsrichtlijnen te volgen.

    Porza biedt een pasgarantie waarbij uw voertuiggegevens, zoals kenteken of chassisnummer, worden gecontroleerd aan de hand van de productspecificaties. Dit garandeert dat het oliefilter voldoet aan de eisen van uw transmissiesysteem, inclusief formaat, doorstroomsnelheid en compatibiliteit.

    Porza levert hoogwaardige aandrijfcomponenten met snelle levering in heel Europa. Klanten kunnen online bestellen of kiezen voor afhalen in een winkel in Nederland, Duitsland of België. Dit biedt zowel professionele werkplaatsen als particuliere gebruikers snelle toegang tot specialistische onderdelen.

    Als u kiest voor de pasgarantie, controleert Porza de compatibiliteit vóór verzending. Als het product niet past of niet aan uw verwachtingen voldoet, kunt u het retourneren volgens het retourbeleid. Dit garandeert een betrouwbare en risicovrije aankoopervaring.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1