Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    86CED
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Oliefilter

    Productnummer: LF3805
    ART: LF3805 / EAN:

    FLEETGUARD
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 31,21
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4027816353607
    Productnummer 35360
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 7,78

    EAN code 4011558717308
    Productnummer W 940/34
    Merk MANN-FILTER
    Prijs incl. btw.
    € 21,32

    EAN code 4011558747008
    Productnummer W 940/30
    Merk MANN-FILTER
    Prijs incl. btw.
    € 28,97

    EAN code 4030776028249
    Productnummer H17W19
    Merk HENGST FILTER
    Prijs incl. btw.
    € 9,32

    EAN code
    Productnummer LF3345
    Merk FLEETGUARD
    Prijs incl. btw.
    € 16,18

    EAN code
    Productnummer FF5018
    Merk FLEETGUARD
    Prijs incl. btw.
    € 8,32

    EAN code 0742330042489
    Productnummer P550440
    Merk DONALDSON
    Prijs incl. btw.
    € 15,31

    EAN code
    Productnummer FF5052
    Merk FLEETGUARD
    Prijs incl. btw.
    € 11,02

    EAN code
    Productnummer FF5074
    Merk FLEETGUARD
    Prijs incl. btw.
    € 7,62

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    Fabrikant Productnummer
    VOLVO 13284716
    VOLVO 13474382
    VOLVO 14503447
    VOLVO 59728170
    VOLVO 991233145
    FORD 3908616
    FORD V88835
    HYUNDAI 11E170110
    HYUNDAI 11E170110PB
    HYUNDAI 11N470110
    RENAULT 5021188580
    AC PF1071
    BMC 9P902452
    DAF 1534524
    HITACHI L151831111
    GENERAL MOTORS 25011995
    JOHN DEERE J908616
    BOBCAT 1992368
    BOBCAT 1992368B
    BOMAG 31701418
    BOMAG 31780204
    CASE IH J903224
    CASE IH J908616
    CASE IH J934429
    MASSEY FERGUSON 3621277M1
    O&K 1449300
    O&K 1479791
    CATERPILLAR 3L1377
    INGERSOLL-RAND 35374651
    INGERSOLL-RAND 59728170
    INGERSOLL-RAND 88122569
    KOMATSU 161625
    KOMATSU 21P01K1390
    KOMATSU 6731525130
    KOMATSU 6732515140
    KOMATSU CULF3345
    KOMATSU CULF3553
    TIMBERJACK 414574
    TIMBERJACK 8414574
    MANITOU 473730
    NEW HOLLAND 151831111
    NEW HOLLAND 73177276
    NEW HOLLAND 83977316
    CUMMINS 1220712
    CUMMINS 3890709
    CUMMINS 3890712
    CUMMINS 3903224
    CUMMINS 3908616
    CUMMINS 3933145
    CUMMINS 3934429
    CUMMINS 5290489
    AMMANN 48300730084
    AMMANN ND088151
    AMMANN ND118470
    GEHL 191116
    FIATALLIS 15183111
    FIATALLIS 76192146
    DYNAPAC 212373
    DYNAPAC 4700212373
    DYNAPAC 4700939480
    DYNAPAC 939480
    AGCO 3908616
    AGCO 700723392
    AGCO 72515699
    DONGFENG 1012Q01010
    MELROE 1992368B
    MCCORMICK MCJ908616
    MCCORMICK MCJ934429
    GROVE 9414100788
    PACCAR 1046Z573
    SAMSUNG J903224
    KOBELCO YN02PU1011P1
    KOBELCO YN50VU000109
    KOBELCO YN50VU0001D4
    YUTONG 101200169
    VERSATILE 88835
    BELL EQIPMMENT 221391
    benati 1831111
    franklin 1507153
    macdon 111690
    macdon 25849
    Usage nummers
    LF3805
    LF0380500

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 3660872361288
    Productnummer 4005146
    Merk SASIC
    Prijs incl. btw.
    $8.39

    EAN code 4026736456528
    Productnummer 65453009
    Merk Herth+Buss Elparts
    Prijs incl. btw.
    $28.96

    EAN code 4019064369325
    Productnummer 306520
    Merk LÖBRO
    Prijs incl. btw.
    $450.81

    EAN code 4056111106175
    Productnummer LRAB-037
    Merk FEBEST
    Prijs incl. btw.
    $38.26

    Op voorraad

    EAN code
    Productnummer HCK2072DMF
    Merk EXEDY
    Prijs incl. btw.
    $1827.41

    EAN code 5901259480818
    Productnummer SBH1008
    Merk AS-PL
    Prijs incl. btw.
    $11.43

    EAN code 5903766314297
    Productnummer 72-5072
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $6.86

    Oil Filter

    De Oliefilter (LF3805) houdt de motorolie schoon en beschermt interne componenten tegen slijtage. Regelmatig filter vervangen zorgt voor een betrouwbare smering en een lange levensduur van de motor. Gebruik de slimme zoekfunctie van Porza om het juiste filter te vinden.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1