Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    2376E
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Oliefilter

    Productnummer: LF655
    ART: LF655 / EAN:

    FLEETGUARD
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 16,47
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4009026026960
    Productnummer OC 47 OF
    Merk KNECHT
    Prijs incl. btw.
    € 6,22

    EAN code 4009026026953
    Productnummer OC 47
    Merk KNECHT
    Prijs incl. btw.
    € 6,50

    EAN code 4009026106983
    Productnummer OC 109/1
    Merk KNECHT
    Prijs incl. btw.
    € 8,48

    EAN code 5294512101262
    Productnummer SP-933
    Merk ALCO FILTER
    Prijs incl. btw.
    € 8,52

    EAN code 3165141015959
    Productnummer 0 451 103 033
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 6,23

    EAN code 5050063321029
    Productnummer ADT32102
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    € 5,20

    EAN code 5050063121032
    Productnummer ADN12103
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    € 5,93

    EAN code 0742330042434
    Productnummer P550400
    Merk DONALDSON
    Prijs incl. btw.
    € 14,00

    EAN code 4009026008188
    Productnummer OC 120
    Merk KNECHT
    Prijs incl. btw.
    € 9,01

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    Fabrikant Productnummer
    CITROËN MLS000451A
    FORD 5016961
    FORD 5022796
    FORD D0RY6731A
    FORD E1NN6714BA
    MERCEDES-BENZ 1021840101
    MERCEDES-BENZ 1021840201
    MERCEDES-BENZ 1021840301
    MERCEDES-BENZ A1021840101
    MERCEDES-BENZ A1021840201
    MERCEDES-BENZ A1021840301
    OPEL 650353
    OPEL 6696257
    BMW 11421266773
    VW J1560133021
    TOYOTA 1560033010
    TOYOTA 1560133020
    TOYOTA 1560133021
    TOYOTA 156017600171
    TOYOTA 2330044060
    SUBARU 88074100
    SUBARU 88074110
    SUBARU 880874110
    SUBARU SOA250000
    SUBARU SOA250010
    RENAULT 6005019752
    NISSAN 15208H1010
    NISSAN 15208H1011
    NISSAN 15208H8917
    NISSAN 1520910H00
    NISSAN 1520910H00B
    AC SEF
    DAIHATSU 1560000000000
    DAIHATSU 1560133020000
    DAIHATSU 1560187105
    DAIHATSU 1560187105000
    ISUZU 913240804O
    MICRO T1624
    MICRO T3140
    GENERAL MOTORS 93156663
    LINDE 63201000
    JOHN DEERE PMLF3335
    JOHN DEERE TY15592
    KUBOTA 6620136161
    KUBOTA 7000014673
    KUBOTA 7000032431
    BOBCAT 2722215
    CASE IH 1015367
    CASE IH V36774
    MASSEY FERGUSON 371E370M1
    O&K 1450105
    ATLAS COPCO F15
    ATLAS COPCO M47
    ATLAS COPCO M58
    ATLAS COPCO M65
    LOMBARDINI 2175036
    GEHL 600287
    FIATALLIS 72116008
    AGCO 1068702M91
    AGCO 2213533
    AGCO 72257947
    kohler (rehlko) 277233
    Usage nummers
    LF655
    LF0065500
    Oil Filter

    De Oliefilter (LF655) houdt de motorolie schoon en beschermt interne componenten tegen slijtage. Regelmatig filter vervangen zorgt voor een betrouwbare smering en een lange levensduur van de motor. Gebruik de slimme zoekfunctie van Porza om het juiste filter te vinden.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1