Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    C6378
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Oliefilter

    Productnummer: LF9070
    ART: LF9070 / EAN:

    FLEETGUARD
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 116,22
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 0742330111031
    Productnummer P559000
    Merk DONALDSON
    Prijs incl. btw.
    € 85,64

    EAN code 4030776053753
    Productnummer H371W
    Merk HENGST FILTER
    Prijs incl. btw.
    € 64,74

    EAN code 0742330220610
    Productnummer P550949
    Merk DONALDSON
    Prijs incl. btw.
    € 86,93

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    Fabrikant Productnummer
    HYUNDAI 11ND70110
    JOHN DEERE PMLF9000
    CASE IH 324617A1
    CASE IH 84372057
    ATLAS COPCO 5590004734
    INGERSOLL-RAND 54662028
    INGERSOLL-RAND 57645210
    KALMAR IRION 807201964
    NEW HOLLAND 441700A1
    NEW HOLLAND 84372057
    NEW HOLLAND 86043674
    CUMMINS 2882673
    CUMMINS 3101868
    CUMMINS 3406810
    CUMMINS 340681000
    CUMMINS 4331003
    DYNAPAC 4700945941
    DYNAPAC 945941
    MACK 3076PH8690
    MACK 5839LF9000
    MACK 5839LF9070
    TEREX 6001576
    SANDVIK 025230-056 , 025230056
    SANDVIK 025230056
    EUCLID E12979905
    Usage nummers
    LF9070
    LF0907000

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 4014870428129
    Productnummer 840 0879 10
    Merk Schaeffler FAG
    Prijs incl. btw.
    $16.38

    EAN code 4047024850316
    Productnummer 0 986 048 740
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $280.82

    EAN code 5905141923735
    Productnummer 72-4053
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    $7.40

    EAN code 4005108527813
    Productnummer 534 0243 10
    Merk Schaeffler INA
    Prijs incl. btw.
    $118.04

    EAN code 5703858471996
    Productnummer 5113205
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    $16.10

    Op voorraad

    EAN code 5703858650001
    Productnummer 5113709
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    $9.14

    EAN code 4054224082850
    Productnummer 108285
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $7.40

    Op voorraad

    EAN code 5902275248192
    Productnummer TED24819
    Merk TEDGUM
    Prijs incl. btw.
    $42.17

    EAN code 4054224089842
    Productnummer 108984
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $5.99

    Op voorraad

    EAN code 4005108720436
    Productnummer 512 0045 10
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    $60.14

    Oil Filter

    De Oliefilter (LF9070) houdt de motorolie schoon en beschermt interne componenten tegen slijtage. Regelmatig filter vervangen zorgt voor een betrouwbare smering en een lange levensduur van de motor. Gebruik de slimme zoekfunctie van Porza om het juiste filter te vinden.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1