Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    29F9B
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Oliefilter

    Productnummer: OC 90 OF
    ART: OC 90 OF / EAN: 4009026000038

    KNECHT
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 6,62
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 3165143332832
    Productnummer 1 457 429 178
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 6,43

    EAN code 4047023055361
    Productnummer 0 451 103 370
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 5,99

    EAN code 4027816321224
    Productnummer 32122
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 4,32

    EAN code 3165141016017
    Productnummer 0 451 103 079
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    € 4,24

    EAN code 5294512101286
    Productnummer SP-935
    Merk ALCO FILTER
    Prijs incl. btw.
    € 5,20

    EAN code 4011558744502
    Productnummer W 712/75
    Merk MANN-FILTER
    Prijs incl. btw.
    € 6,47

    EAN code 4040074312827
    Productnummer 614 065 0004
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    € 3,86

    EAN code 5050063021028
    Productnummer ADG02102
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    € 4,09

    EAN code 5904608006998
    Productnummer OP 699
    Merk FILTRON
    Prijs incl. btw.
    € 12,48

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    CHEVROLET CHEVROLET
    DAEWOO DAEWOO
    OPEL OPEL
    PONTIAC PONTIAC
    ROVER ROVER
    SAAB SAAB
    Fabrikant Productnummer
    FORD 5009285
    FORD 5016786
    FORD 860X6714BA
    FORD A810X6714UA
    FORD EFL257
    SAAB 04502696
    SAAB 4502696
    SAAB 93183723
    SAAB 93185475
    OPEL 0650401
    OPEL 93156300
    OPEL 93156954
    OPEL VOF93
    CHEVROLET 93156954
    DAEWOO 94797406
    DAEWOO 96352845
    DAEWOO 96458873
    DAEWOO EC94797406
    GMC 92142009
    GMC 93156245
    GMC 93156300
    GMC 93156310
    GMC 93156954
    GMC 94630907
    GMC 94632619
    VAUXHALL 93156245
    VAUXHALL 93156954
    VAUXHALL VOF93
    Usage nummers
    77444581
    OC90OF
    OC 90 OF
    4
    00903E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 8718042404183
    Productnummer 550298
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    $100.01

    EAN code 4027816282785
    Productnummer 28278
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    $66.15

    EAN code 8718042180742
    Productnummer 56158
    Merk NRF
    Prijs incl. btw.
    $63.50

    EAN code 4005108124425
    Productnummer 631 2439 09
    Merk Schaeffler LuK
    Prijs incl. btw.
    $573.70

    EAN code 5703858463472
    Productnummer 5032612
    Merk NK
    Prijs incl. btw.
    $15.44

    EAN code 4044197208937
    Productnummer RE-ES-0810
    Merk MOOG
    Prijs incl. btw.
    $19.06

    EAN code 5902275995157
    Productnummer TED99515
    Merk TEDGUM
    Prijs incl. btw.
    $37.46

    EAN code 4250093426904
    Productnummer P2690
    Merk HEPU
    Prijs incl. btw.
    $352.40

    EAN code 4040074363355
    Productnummer 014 899 0108
    Merk MEYLE
    Prijs incl. btw.
    $35.82

    EAN code 7316579218610
    Productnummer VKJC 1895
    Merk SKF
    Prijs incl. btw.
    $200.52

    Oil Filter

    De Oliefilter (OC 90 OF) houdt de motorolie schoon en beschermt interne componenten tegen slijtage. Regelmatig filter vervangen zorgt voor een betrouwbare smering en een lange levensduur van de motor. Gebruik de slimme zoekfunctie van Porza om het juiste filter te vinden.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1