Hoge klantbeoordeling
Snelle levering
OE & Aftermarket
Beste kwaliteit
B2B- prijzen beschikbaar
  •  
  • Favorites
    Inloggen
  •  
    0
  •  
    0
  • Helpdeskcode:
    37AF2
    € 0
    NL
    VIN
    1
    2
    3


    Oliefilter

    Productnummer: OX 436D
    ART: OX 436D / EAN: 4009026728529

    KNECHT
    Geadviseerde producten
    Prijs incl. btw.
    € 10,59
    Leverdatum: 01-01-1970

    payment icons payment icons payment icons payment icons

    delivery_icon

    DHL

    Expresslevering
    delivery_icon

    UPS

    Expresslevering
    delivery_icon

    PostNL

    Expresslevering
    delivery_icon

    DPD Nederland

    Expresslevering

    Alternatieve producten

    EAN code 4054224844120
    Productnummer 184412
    Merk FEBI BILSTEIN
    Prijs incl. btw.
    € 5,45

    EAN code 5050063021356
    Productnummer ADG02135
    Merk BLUE PRINT
    Prijs incl. btw.
    € 5,90

    EAN code 5901619599679
    Productnummer 26-0554
    Merk MAXGEAR
    Prijs incl. btw.
    € 5,53

    Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
    HYUNDAI HYUNDAI
    KIA KIA
    Fabrikant Productnummer
    HYUNDAI 2631027400
    HYUNDAI 2631627400
    HYUNDAI 2632027400
    HYUNDAI 2632027401
    HYUNDAI S2632027400
    HYUNDAI S2632027401
    KIA 2631027400
    KIA 2631627400
    KIA 2632027400
    KIA 2632027401
    KIA S2632027400
    KIA S2632027401
    Usage nummers
    70513982
    OX 436D ECO
    OX436D
    OX 436D
    4
    00903E+12

    Uw laatst bekeken producten

    EAN code 5294515805877
    Productnummer MD-589
    Merk ALCO FILTER
    Prijs incl. btw.
    $8.98

    EAN code 4047025949545
    Productnummer 0 986 028 010
    Merk BOSCH
    Prijs incl. btw.
    $146.47

    EAN code 042511050686
    Productnummer PT16VR13
    Merk DENSO
    Prijs incl. btw.
    $7.70

    EAN code 4019722456541
    Productnummer 92257703
    Merk TEXTAR
    Prijs incl. btw.
    $55.76

    EAN code 5704651334570
    Productnummer 87-0607-1
    Merk ELSTOCK
    Prijs incl. btw.
    $83.27

    EAN code 5900427184022
    Productnummer C0R031ABE
    Merk ABE
    Prijs incl. btw.
    $32.00

    EAN code 087295847428
    Productnummer 94742
    Merk NGK
    Prijs incl. btw.
    $20.47

    EAN code 5711343326409
    Productnummer F 032 335 010
    Merk HC-Cargo
    Prijs incl. btw.
    $32.94

    EAN code 4016987167472
    Productnummer 540125033K262
    Merk VARTA
    Prijs incl. btw.
    $84.49

    EAN code 4028977850851
    Productnummer 50007056
    Merk KOLBENSCHMIDT
    Prijs incl. btw.
    $151.72

    Oil Filter

    De Oliefilter (OX 436D) houdt de motorolie schoon en beschermt interne componenten tegen slijtage. Regelmatig filter vervangen zorgt voor een betrouwbare smering en een lange levensduur van de motor. Gebruik de slimme zoekfunctie van Porza om het juiste filter te vinden.



    FAQ

    Gebruik onze voertuigcompatibiliteitscontrole of voer het merk, model en jaar van uw auto in om de montage te bevestigen. Als u het niet zeker weet, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Of koop voor extra gemoedsrust onze 100% Fitment Guarantee-service bij het afrekenen.

    Hoewel sommige onderdelen doe-het-zelfvriendelijk zijn, vereisen andere mogelijk professionele installatie. Controleer de producthandleiding of raadpleeg een monteur als u het niet zeker weet.

    De meeste installaties vereisen alleen basisgereedschap, maar sommige vereisen mogelijk speciaal gereedschap. Controleer de productdetails of installatiehandleiding voor aanbevelingen.

    Wij bieden zowel OEM- als hoogwaardige aftermarket-onderdelen. Elke productvermelding specificeert of het OEM of aftermarket is.

    De materialen variëren per product, maar zijn altijd ontworpen voor duurzaamheid en prestaties. Controleer de productdetails voor specifieke materiaalinformatie.

    De meeste bestellingen worden binnen 24 uur verwerkt en binnen 2-5 werkdagen geleverd. Versnelde verzendopties zijn ook beschikbaar bij het afrekenen.

    Wij accepteren retourzendingen binnen 30 dagen na levering, mits het artikel ongebruikt is en in de originele verpakking zit. Bezoek onze Retourpagina voor meer informatie.

    Ja! De meeste van onze onderdelen hebben een fabrieksgarantie. Controleer de productdetails voor specifieke dekkingsinformatie.

    WhatsApp
    Click to chat
    kenteken

    Straelseweg 52, 5911 CR
    Venlo
    Nederland

    Willem de Rijkelaan 15a, 5616 HH
    Eindhoven
    Nederland

    info@porza.nl
    085 401 1901
    KVK 0123456678
    BTW 01NL123435B1